Гонконгська програма стипендії доктора філософії

Загальні відомості

Опис програми

Ця схема дає студентам з усього світу можливість навчатися в аспірантурі в одному з університетів високого рівня Гонконгу. Якщо ви зацікавлені в проведенні найсучасніших досліджень в одному з наступних областей, відомий відділ англійської мови PolyU - це місце для вас:

 • Мовне та професійне спілкування
 • Мовознавство, англійська мова та системна функціональна лінгвістика
 • Мова викладання та навчання
 • ЗМІ та комунікації
 • Районні дослідження та міжкультурна комунікація

Основні характеристики програми стипендій

 • Щомісячна стипендія у розмірі 20 000 ГРК (приблизно 2600 доларів США)
 • Щорічна конференція та витрати на поїздки в розмірі 10 000 ГРК (приблизно 1300 доларів США) протягом 3 років
 • Стипендія за навчання та гарантоване розміщення залів першого року для нагороди PolyU

Гонконгський політехнічний університет (PolyU)

Протягом багатьох років PolyU встановив відмінну репутацію для забезпечення якісної професійної освіти та проведення високоякісних досліджень, що мають практичне значення. У рейтингу QS, випущеному в 2018 році, PolyU займає 95 місце в світі, 27 місце в Азії та 6 місце в списку Top 50 Under 50 у світі молодих університетів. У галузі мовознавства гуманітарний факультет, частина якого є відділом англійської мови, займає 40-е місце у світі в рейтингу тематики QS. Медіа навчання та управління PolyU є англійською мовою, що робить його особливо придатним для іноземних студентів для проведення докторських студій.

Кафедра англійської мови

З нашою місією, "Linguistic Excellence in Professional Contexts", наші дослідження в кафедрі зосереджені на прикладній лінгвістиці, соціолінгвістиці та професійному спілкуванні. Тематично, наші дослідження охоплюють такі основні напрямки, як комунікація в галузі охорони здоров'я, політичні комунікації, комунікації з цифровими засобами масової інформації, реклама та (міське) брендинг, навчання та вивчення мов, а також основні сфери мовознавства, включаючи вивчення мови в суспільстві та аналіз дискурсу. Значна частина наших досліджень проводиться під егідою двох наших міжнародних дослідницьких центрів:

 • Науковий центр професійного спілкування англійською мовою
 • Міжнародний науково-дослідний центр з поліпшення стану здоров'я

Ми регулярно проводять великі міжнародні конференції та симпозіуми, а також семінари з провідними вченими з усього світу. Отже, кафедра є дуже яскравим та сприятливим середовищем для навчання докторантури.

Останні нагородні адепти

Джеймі МакКоуун, Велика Британія

Я до сих пір дуже насолоджувався життям і роботою в Гонконгу; місто є одним з найжинливіших та зручних місць, я коли-небудь жив. Навчання в PolyU однаково нагороджує: першокласні ресурси разом із підтримкою практики роботи добре підходять для комфортного робочого середовища.

Естеріна Нервіно, Італія

Я вперше потрапив до PolyU як студент обміну, і я відразу ж закохався в це дивовижне місто. Зараз я радий повернутися і мати чудову можливість провести дослідження у дуже міжнародному та стимулювальному середовищі, де я маю доступ до всіх ресурсів, які мені потрібні для мого проекту, і у мене є шанс працювати з всесвітньо відомими вченими в моєму дослідженні площа

Ісаак Н. Мвіналару, Гана

Полю є центром багатьох престижних міжнародних конференцій та інших наукових заходів. Це дало мені можливість зустрітися та взаємодіяти з багатьма найкращими світовими науковцями в галузі лінгвістики та вивчення мов, що посилює мою впевненість як новаторську науковця та покращує мої знання мовознавства.

Велик Айдін, Туреччина

Будучи аспірантом на PolyU був чудовим та інтелектуально стимулюючим досвідом. Є багато локальних конференцій, в яких взяли участь експерти з усього світу, не кажучи вже про наш шанований факультет в кафедрі англійської мови. Крім того, місто Гонконг - прекрасне місце, де я можу дізнатися про кантонську мову та культуру, якою я справді користуюся.

Критерії відбору

Перш за все, це академічна перевага, про що свідчить наявність ступеня магістра або, у виняткових випадках, ступінь бакалавра з відзнакою першого класу. Панелі відбору також враховують наступні фактори:

 • Дослідження здібностей та потенціалу
 • Зв'язок та міжособистісні навички
 • Лідерські здібності

Процедури подання заявки

Ви повинні подати своє початкове заяву в Раду дослідницьких грантів (РГК) Гонконгу за допомогою онлайн-системи стипендіальної програми, щоб отримати контрольний номер перед поданням повної заявки. Коли ви подаєте заявку на вступ до PolyU за допомогою програми Стипендія, ви будете розглядатися одночасно для звичайного місця, присвоєного університету через нагородження студента післядипломної освіти. Це означає, що навіть якщо ваша заявка на отримання стипендіальної програми не вдасться, ви все ще можете отримати місце в кафедрі англійської мови.

Щоб отримати додаткові відомості про стипендіальну програму, відвідайте такі веб-сайти:

Дослідницька грантова рада

Гонконгський політехнічний університет

Важливі дати

 • Подача первинного звернення до РГК: з 1 вересня по 1 грудня 2018 року
 • Подача повної заявки до ПолюУ: 1 грудня 2018 року
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

In the Department of English, our primary mission is to provide applied English language studies for the professions, and we aim to be recognised internationally as a leading provider of undergraduate ... Детальніше

In the Department of English, our primary mission is to provide applied English language studies for the professions, and we aim to be recognised internationally as a leading provider of undergraduate and postgraduate studies focusing on professional communication. Згорнути