Гонконгська програма стипендії доктора філософії

Загальні відомості

Опис програми

Ця схема дає студентам з усього світу можливість навчатися в аспірантурі в одному з університетів високого рівня Гонконгу. Якщо ви зацікавлені в проведенні найсучасніших досліджень в одному з наступних областей, відомий відділ англійської мови PolyU - це місце для вас:

 • Мовне та професійне спілкування
 • Мовознавство, англійська мова та системна функціональна лінгвістика
 • Мова викладання та навчання
 • ЗМІ та комунікації
 • Районні дослідження та міжкультурна комунікація

Додаткову інформацію про Схему можна отримати на таких веб-сайтах:

Рада з дослідницьких грантів Гонконгу
Гонконгський політехнічний університет

Основні характеристики програми стипендій

 • Щомісячна стипендія 26 600 гонконгських доларів (приблизно 3430 доларів США)
 • Щорічна допомога на поїздки для проведення конференцій та досліджень у розмірі 13 300 гонконгських доларів (приблизно 1715 доларів США) протягом 3 років
 • Стипендія на навчання та гарантоване проживання в залі протягом двох років навчання

Гонконгський політехнічний університет (PolyU)

139648_polyu.png

Протягом багатьох років PolyU створив чудову репутацію, надаючи високоякісну професійну освіту та проводячи високоефективні дослідження, які мають практичну цінність. В останньому рейтингу QS PolyU посідає 75-е місце у світі, 25-те в Азії та 6-е у списку «50 найкращих до 50 років» молодих університетів світу. У галузі лінгвістики гуманітарний факультет, частиною якого є англійська кафедра, посідає 45 місце у світі в рейтингу предметів QS. Викладання та адміністрування в PolyU є англійською мовою, що робить його особливо придатним для іноземних студентів для докторантури.

Кафедра англійської мови

З нашою місією, "Linguistic Excellence in Professional Contexts", наші дослідження в кафедрі зосереджені на прикладній лінгвістиці, соціолінгвістиці та професійному спілкуванні. Тематично, наші дослідження охоплюють такі основні напрямки, як комунікація в галузі охорони здоров'я, політичні комунікації, комунікації з цифровими засобами масової інформації, реклама та (міське) брендинг, навчання та вивчення мов, а також основні сфери мовознавства, включаючи вивчення мови в суспільстві та аналіз дискурсу. Значна частина наших досліджень проводиться під егідою двох наших міжнародних дослідницьких центрів:

Ми регулярно проводять великі міжнародні конференції та симпозіуми, а також семінари з провідними вченими з усього світу. Отже, кафедра є дуже яскравим та сприятливим середовищем для навчання докторантури.

139649_phd.png

Останні нагородні адепти

Джеймі МакКоуун, Велика Британія

Я до сих пір дуже насолоджувався життям і роботою в Гонконгу; місто є одним з найжинливіших та зручних місць, я коли-небудь жив. Навчання в PolyU однаково нагороджує: першокласні ресурси разом із підтримкою практики роботи добре підходять для комфортного робочого середовища.

Естеріна Нервіно, Італія

Я вперше потрапив до PolyU як студент обміну, і я відразу ж закохався в це дивовижне місто. Зараз я радий повернутися і мати чудову можливість провести дослідження у дуже міжнародному та стимулювальному середовищі, де я маю доступ до всіх ресурсів, які мені потрібні для мого проекту, і у мене є шанс працювати з всесвітньо відомими вченими в моєму дослідженні площа

Велик Айдін, Туреччина

Будучи аспірантом на PolyU був чудовим та інтелектуально стимулюючим досвідом. Є багато локальних конференцій, в яких взяли участь експерти з усього світу, не кажучи вже про наш шанований факультет в кафедрі англійської мови. Крім того, місто Гонконг - прекрасне місце, де я можу дізнатися про кантонську мову та культуру, якою я справді користуюся.

Марк Нартей, Гана

Ряд речей робить PolyU придатним місцем для докторантури: відмінні умови, першокласне керівництво, елітне навчання, надихаючий персонал та стимулююче академічне середовище. На додаток до неймовірно сприятливого середовища, яке пропонує мені PolyU, я продовжую користуватися різноманітним соціокультурним досвідом, який можна знайти в цьому космополітичному університеті та в Гонконзі загалом. Навчання в PolyU - це справді корисний та повноцінний досвід, який дає мені міцну основу для професійного розвитку та соціального впливу.

Критерії відбору

Перш за все, це академічна перевага, про що свідчить наявність ступеня магістра або, у виняткових випадках, ступінь бакалавра з відзнакою першого класу. Панелі відбору також враховують наступні фактори:

 • Дослідження здібностей та потенціалу
 • Зв'язок та міжособистісні навички
 • Лідерські здібності

Як застосовувати

Вимоги до прийому

Ви повинні подати своє початкове заяву в Раду дослідницьких грантів (РГК) Гонконгу за допомогою онлайн-системи стипендіальної програми, щоб отримати контрольний номер перед поданням повної заявки. Коли ви подаєте заявку на вступ до PolyU за допомогою програми Стипендія, ви будете розглядатися одночасно для звичайного місця, присвоєного університету через нагородження студента післядипломної освіти. Це означає, що навіть якщо ваша заявка на отримання стипендіальної програми не вдасться, ви все ще можете отримати місце в кафедрі англійської мови.

Ти повинен:

 • мати аспірантуру, що містить важливий науковий компонент, такий як дисертація, присвоєна визнаним університетом АБО
 • мати ступінь бакалавра з відзнакою першого класу або еквівалент, присвоєний визнаним університетом;
 • виконайте одну з наступних вимог до англійської мови, якщо ваш ступінь НЕ є в університеті, де англійська мова є засобом навчання (EMI):
  • загальний бал не менше 6,5 у Міжнародній системі тестування з англійської мови (IELTS); або
  • щонайменше 550 в тесті з англійської мови як іноземної (TOEFL) для паперового тестування або щонайменше 80 в тесті на основі Інтернету.

Процедури подання заявки

1. Подання первинної заявки
Ви можете подати ОДИН первинну заявку до RGC через Електронну систему HKPFS, щоб отримати контрольний номер HKPFS до 1 грудня 2020 року. Якщо ви хочете подати заявку на дві установи, замість однієї, ви повинні вказати свій вибір. Після подання заявки зміни у виборі закладів / уподобань не допускаються.

2. Подання Повної заявки до ПоліУ
Потім вам слід подати повну заявку не більше ніж у дві установи, вказавши посилальний номер HKPFS. Якщо ви вибрали дві програми PolyU у початковій заявці, вам потрібно подати окрему повну заявку на КОЖНУ обрану програму до PolyU. Кожна заявка вимагає плати за подання заявки. Подання повних заявок до PolyU має здійснюватися через систему веб-додатків до 2 грудня 2020 року.

Тепле нагадування: Ваша заявка до HKPFS також розглядається як офіційна заявка на вступ до доктора наук до обраної установи.

Критерії відбору

Перш за все, це академічна перевага, про що свідчить наявність ступеня магістра або, у виняткових випадках, ступінь бакалавра з відзнакою першого класу. Панелі відбору також враховують наступні фактори:

 • Дослідження здібностей та потенціалу
 • Зв'язок та міжособистісні навички
 • Лідерські здібності

Період застосування

 • Конкурс заявок: вересень 2020 р
 • Кінцевий термін подання первинних заявок до Ради дослідницьких грантів (RGC) заявниками для призначення контрольних номерів: 1 грудня 2020 р.
 • Кінцевий термін подання повних заявок та сплати заявкового внеску через систему електронного прийому ПоліУ: 2 грудня 2020 року
 • Повідомлення результатів RGC електронною поштою: кінець березня / початок квітня

Оновлена домовленість: для прийому на 2021-22 роки співбесіда запланована на 11 грудня 2020 року . Кандидати, які потрапляють до шорт-листа, будуть проінформовані про порядок співбесіди 10 грудня 2020 року . Це єдина доступна дата співбесіди, яка є обов’язковою частиною процесу подання заявки. Департамент залишає за собою право змінити цю дату, і кандидати, які потраплять до шорт-листа, будуть проінформовані за необхідності.

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

In the Department of English, our primary mission is to provide applied English language studies for the professions, and we aim to be recognised internationally as a leading provider of undergraduate ... Детальніше

In the Department of English, our primary mission is to provide applied English language studies for the professions, and we aim to be recognised internationally as a leading provider of undergraduate and postgraduate studies focusing on professional communication. Згорнути