Докторська дисертація на факультеті мистецтв

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Гонконгський баптистський університет (HKBU) запрошує кандидатів з усіх культурних та етнічних груп, які мають докази академічної майстерності, дослідницької здатності та потенціалу, а також хороших комунікаційних, міжособистісних та лідерських здібностей, щоб подати заявку на денну докторантуру за Гранконгською схемою стипендій. (HKPFS). HKPFS створена Радою дослідницьких грантів у Гонконзі (RGC) з метою залучення найкращих та найяскравіших студентів у всьому світі для продовження докторантури в Гонконзі.

Кандидати для вступу на докторські програми HKBU через HKPFS одночасно будуть розглянуті для нашої чергової програми післядипломного навчання.

Чому HKBU?

Заснований у 1956 році, Гонконгський баптистський університет (HKBU) широко визнаний за своєрідну освіту та якісні дослідження. HKBU готує молодих людей до інноваційного імпульсу та креативного мислення, якого вимагає 21 століття, та врівноважує академічну майстерність з усім розвитком людини.

Університет розробив 10-річний стратегічний план, щоб вивести нас на нові вершини як науково-дослідна ліберальна мистецька установа глобального значення. Успіх університету базується на його турботливій, творчій та глобальній культурі. Ми намагаємось забезпечити найкращий досвід студентів та сприяти досконалості в дослідженні, пропонуючи збагачені науково-дослідними та креативні навчальні програми, де різноманітні громади учнів працюють у закладах світового класу та відкрито працюють.127192_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg Priscilla Du Preez / Unsplash

Дослідницька стратегія HKBU

Прагнучи бути провідним університетом ліберальних мистецтв в Азії, під керівництвом наукових досліджень, Гонконгський баптистський університет прагне провести лідируючі в світі дослідження, що розширюють межі знань, вирішують глобальні виклики та приносять користь громаді в країні та за кордоном.

Охоплюючи дослідницькі сили HKBU, університет створив дослідницькі кластери у трьох ключових областях для підтримки міждисциплінарних та тематичних досліджень для просування досконалості досліджень та передачі знань / технологій.

Про HKPFS

Гонконгський баптистський університет (HKBU) запрошує кандидатів з усіх культурних та етнічних груп, які мають докази академічної майстерності, дослідницької здатності та потенціалу, а також хороших комунікаційних, міжособистісних та лідерських здібностей, щоб подати заявку на денну докторантуру за Гранконгською схемою стипендій. (HKPFS).

HKPFS створена Радою дослідницьких грантів у Гонконзі (RGC) з метою залучення найкращих та найяскравіших студентів у всьому світі для продовження докторантури в Гонконзі.

Кандидати для вступу на докторські програми HKBU через HKPFS одночасно вважатимуться нашою регулярною програмою навчання в аспірантурі.

HKPFS з першого погляду

Стипендія

25 800 HK (приблизно 3 300 дол. США) щомісяця /

309 600 HK (приблизно 39,600 USD) щорічно

Відмова від навчання / стипендія *

42 100 доларів США (близько 5 400 доларів США) на рік за кожен із 4 років навчання

Виплата допомоги на подорожі на конференції та дослідження

12 900 доларів США (приблизно 1650 доларів США) на рік протягом максимум трьох років плюс надання університетом HK 20 000 доларів (приблизно 2560 доларів США) протягом усього періоду дослідження.

* За умови задовільного навчального прогресу

Сфери навчання

Факультет мистецтв

Сильний у класичній китайській, культурологічній, літературній творчості, музичному виконанні, релігієзнавстві та перекладознавстві.

  • Китайська мова та література.
  • Англійська мова та література.
  • Гуманітарні науки та творча писемність.
  • Музика.
  • Релігія та філософія.
  • Переклади, переклади та міжкультурні студії.

Вимоги до академічної кваліфікації

Заявники повинні мати:

  • Ступінь магістра визнаного університету чи порівнянного закладу; або
  • Ступінь бакалавра з відзнакою першого класу визнаного університету чи порівнянного закладу.

Вимоги до володіння мовою

Кандидат, який бажає вступити на підставі кваліфікації в університеті або порівнянному закладі, мова викладання та / або іспиту не є англійською, необхідний для отримання мінімальної оцінки

  • Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) на 79 (Інтернет = базований тест); або
  • Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) в 6,5
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic ... Детальніше

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic excellence in a caring, creative and global culture.” Згорнути