Докторська політика та міжнародні відносини

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Пропонуючи нагляд у більшості предметних областей, Школа політики та міжнародних відносин є процвітаючим і динамічним центром для навчання в аспірантурі.

Докторська дисертація є найбільш розвиненою формою аспірантури. Вона нагороджується успішним завершенням контрольованих досліджень, усного іспиту, а також дипломної роботи.

Ми заохочуємо наших студентів грати активну роль у навчальних центрах та інститутах школи, а також у діяльності школи в цілому.

Школа проводить щотижневий колоквіум для аспірантів, що дає вам можливість представити свою роботу перед іншими студентами-дослідниками та співробітниками з подібними науковими інтересами.

До сфери досліджень політики та міжнародних відносин належать:

  • Азіатсько-тихоокеанські дослідження
  • Британська політика і Brexit
  • Керівництво та політика Китаю
  • Конфлікт, безпека та тероризм
  • Міжнародні зв'язки
  • Політичні ідеології
  • Політична теорія
  • Соціальна та глобальна справедливість
  • Методологія дослідження соціальних наук

Дізнатися більше.

Знайдіть керівника

Вам буде призначено двох керівників Ви повинні переконатися, що у нас є принаймні один керівник, який має досвід у запропонованій області дослідження, перш ніж подавати заявку та називати її у вашій заяві. Невиконання цієї вимоги призведе до відхилення вашої пропозиції. Деталі наукових керівників університету також можна знайти на наших дослідженнях від А до Я. В ідеалі, перш ніж подавати заяву, зверніться до свого керівника.

Школа пропонує нагляд у більшості предметних областей у рамках міжнародних відносин та безпеки, британської та порівняльної політики та політичної теорії.

Вимоги до вступу

Магістри (або міжнародні еквіваленти) у відповідній дисципліні, в середньому 60% або вище

Англійська мова вимоги

IELTS: 7.0 (не менше 6.0 у кожному елементі)

Кар'єра

Напрями кар'єри для наших випускників включають економістів, консультантів з управління, дослідників, статистиків та викладачів університетів. Компанії та організації, які наші випускники пішли працювати, включають Канал 4, Європейський Союз, GCHQ, Рейтер та Таїландське національне поліцейське управління.

Останнє оновлення Лютий 2019

Про навчальний заклад

Факультет соціальних наук в Університеті Ноттінгем пропонує різноманітні курси з бізнесу, економіки, освіти, географії, права, політики та міжнародних відносин, а також соціології та соціальної політи... Детальніше