115565_2123.JPG

Енергетика, менеджмент та фінанси є центральними напрямками досліджень в рамках докторської програми "Технічні науки". Докторська програма охоплює всі сфери досліджень при Школі технології та інновацій у University of Vaasa . Докторська програма випускає докторів наук в галузі технологій (докторів наук (Tech), докторів наук в галузі ділового адміністрування (D.Sc. (Econ) та докторів філософії (PhD). Мета докторської програми полягає в підготовці високих калібру експертів, здатних на самостійну дослідницьку роботу для обслуговування галузей, економічного життя, світу академічних та інших організацій.

Докторська програма проводить фундаментальні дослідження та практичні прикладні дослідження. Застосування відомих методів та інструментів при розробці нових рішень для проблем, пов'язаних з технологією та економікою, є ключовими елементами програм. Програма є мультидисциплінарною, яка охоплює кожну частину розвитку технологій від нових технічних нововведень та рішень до розробки продуктів. Програма також пропонує технологічні наукові знання, методичні та обчислювальні основи для вирішення проблем у галузі технологічної науки та математичних та статистичних моделей економічних явищ.

Дослідження в докторській програмі складаються з загальних досліджень, наукових досліджень і досліджень, що підтримують дослідницьку область. Найважливішою частиною програми є докторська дисертація, яка підтримується подальшими науковими дослідженнями, аспірантами та семінарами. Докторська програма технічних наук пропонує докторантуру в галузі досліджень автоматики, енергетики, електроенергії, даних та телекомунікацій, а також промислової техніки, економічної математики, статистики та математики.

Дослідження проводяться в дослідницьких групах. Проекти ведуться дослідницькими групами у співпраці з промисловими компаніями та різними національними та міжнародними університетами та науково-дослідними інститутами.

Школа є частиною національної докторської програми інженерної електричної енергії (DPEEE), енергоефективності та систем (ЕЕС) та інформаційних технологій (INFORTE.FI), а також докторської програми стохастики та статистики (ФГСС) та докторської програми Вищої школи логістики та управління ланцюгами постачання (L

Відповідальність за зміст докторської програми відповідає відділу промислового управління Департаменту електротехніки та автоматики, кафедри комп'ютерних наук та кафедри математики та статистики.

Докторську програму очолює професор Сеппо Хассі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 2 інших курсів в University of Vaasa »

Останнє оновлення Травень 26, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Duration
інформація
Денне навчання
Price
- Вища школа University of Vaasa запрошує на отримання однієї (1) стипендії (24 000 євро) для студентів докторантури, які навчаються в University of Vaasa для написання докторської дисертації, на періо
Deadline
інформація
Жов 31, 2019
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Січ 2020
Кінець терміну надання заяв
Жов 31, 2019
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Жов 31, 2019
End Date