Докторська програма технічних наук

Загальні відомості

Опис програми

115565_2123.JPG

Енергетика, менеджмент та фінанси є центральними напрямками досліджень в рамках докторської програми "Технічні науки". Докторська програма охоплює всі сфери досліджень при Школі технології та інновацій у University of Vaasa . Докторська програма випускає докторів наук в галузі технологій (докторів наук (Tech), докторів наук в галузі ділового адміністрування (D.Sc. (Econ) та докторів філософії (PhD). Мета докторської програми полягає в підготовці високих калібру експертів, здатних на самостійну дослідницьку роботу для обслуговування галузей, економічного життя, світу академічних та інших організацій.

Докторська програма проводить фундаментальні дослідження та практичні прикладні дослідження. Застосування відомих методів та інструментів при розробці нових рішень для проблем, пов'язаних з технологією та економікою, є ключовими елементами програм. Програма є мультидисциплінарною, яка охоплює кожну частину розвитку технологій від нових технічних нововведень та рішень до розробки продуктів. Програма також пропонує технологічні наукові знання, методичні та обчислювальні основи для вирішення проблем у галузі технологічної науки та математичних та статистичних моделей економічних явищ.

Дослідження в докторській програмі складаються з загальних досліджень, наукових досліджень і досліджень, що підтримують дослідницьку область. Найважливішою частиною програми є докторська дисертація, яка підтримується подальшими науковими дослідженнями, аспірантами та семінарами. Докторська програма технічних наук пропонує докторантуру в галузі досліджень автоматики, енергетики, електроенергії, даних та телекомунікацій, а також промислової техніки, економічної математики, статистики та математики.

Дослідження проводяться в дослідницьких групах. Проекти ведуться дослідницькими групами у співпраці з промисловими компаніями та різними національними та міжнародними університетами та науково-дослідними інститутами.

Школа є частиною національної докторської програми інженерної електричної енергії (DPEEE), енергоефективності та систем (ЕЕС) та інформаційних технологій (INFORTE.FI), а також докторської програми стохастики та статистики (ФГСС) та докторської програми Вищої школи логістики та управління ланцюгами постачання (L

Відповідальність за зміст докторської програми відповідає відділу промислового управління Департаменту електротехніки та автоматики, кафедри комп'ютерних наук та кафедри математики та статистики.

Останнє оновлення Вересень 2019

Про навчальний заклад

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor.

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor. Згорнути