Згідно з Національною рамкою кваліфікацій, докторська ступінь (загальне) забезпечує підготовку до академічної кар'єри і вимагає від кандидата проводити дослідження, яке завершується дисертацією. Крім того, дослідження, яке виробляється, повинно бути загальнодоступним стандартом, таким чином демонструючи своєрідний внесок у знання. Це означає, що не існує оцінюваного компоненту курсу, хоча курсові роботи можуть бути включені для полегшення закінчення ступеня.

Відповідно до своєї сутності, Business School пропонує програму PhD, яка спрямована на внесок до знання, пов'язаного з "Leadership for Sustainability". Теми, що зараз досліджуються, включають розвиток лідерства, відповідальне прийняття стратегічних рішень, лідерство служби та обслуговування як лідерські компетенції.

У Rhodes Business School ми не маємо програми DBA.

Докторські семінари

Прийнятність

Під час вибору кандидатських кандидатів використовуються наступні критерії:

 • Кваліфікація: Здобути кваліфікацію рівня майстра [тобто рівень 9 НКФ] у відповідній дисципліні [наприклад, Комерція, Менеджмент, Лідерство або Бізнес Адміністрація]. Це включатиме курси магістратури, такі як ступінь МВА.
 • Академічне виконання: досягнуто сумарної оцінки вище 65% для ступеня магістра.
 • Дослідницькі здібності: доведена здатність проводити незалежні дослідження. Це відображатиметься в результатах та результатах досліджень в рамках магістерської програми. Свідченням публікації результатів досліджень буде чітка перевага.
 • Учасники: хоча ступінь кандидата наук, як правило, пропонується неповний робочий день, а не присутність, кандидати, як очікується, будуть відвідувати PhD тижня два рази на рік в Grahamstown.
 • Потужність та вирівнювання: відповідальний керівник та дослідницькі інтереси студентів, поряд з наглядовою здатністю.
 • Доступ до даних: мати доступ до потенційного сайту для проведення польових робіт.
 • Самофінансування: Має достатньо фінансування для вивчення докторського ступеня, що неповний час. Кандидати повинні буде бюджетувати витрати на їх щорічні реєстраційні збори, витрати на проведення досліджень, відвідування конференції та візити в Grahamstown для участі в асистентських тижнях та зустрічі з керівником.

Докторська програма

Тривалість: як мінімум кандидат кандидата наук в повний робочий день зареєстрований академічно протягом двох років, а кандидата неповний робочий день на три роки. Як правило, ступінь забирає більше часу, ніж цей мінімальний період для завершення, і більш реально вимагає реєстрації протягом п'яти років, щоб закінчити ступінь, яка складається з 360 кредитів або 3 600 умовних годин. Це становить витрати в середньому майже 15 годин на тиждень протягом 50 тижнів року протягом п'яти років.

Неділя доктора філософії: Кандидат доктора філософії повинен продемонструвати здатність проводити незалежне дослідження стандарту, що публікується. Це може виявитися жорстким і самотнім подорожжю. Отже, бізнес-школа вимагає від кандидатів відвідати примусові атеїстичні тижні два рази на рік [зазвичай в березні та серпні] як засіб підтримки та побудови мережі з іншими кандидатськими кандидатами. Основна мета цього тижня - призначити кандидати-кандидати на зустрічі зі своїм керівником та колегами-кандидатськими кандидатами, а також отримати подальші вказівки щодо свого дослідження. Настав час виділити лекції на стійкість дослідницьких методів та лідерство; індивідуальний нагляд; самостійне вивчення; і відвідати бібліотеку. Очікується, що кандидати також зроблять презентації на цьому тижні, пов'язані з власним дослідженням. Особи, які можуть бути зареєстровані в найближчому майбутньому як кандидати-кандидати, також запрошені на цей тиждень та короткі презентації своїх ідей.

Видавнича справа. Ефективним способом початку дипломної роботи є публікація з перервами, перш ніж здавати дисертацію для розгляду. Це дає менші віхи на цьому шляху, і дозволяє кандидату отримати одержувач зворотного зв'язку, що допомагає оцінити потенційний внесок до теми дисертації. Бізнес-школа не тільки заохочує цю публікацію, коли кандидат докторанта зареєстрований, але також закликає аспірантів до спільних авторів конференції та / або публікацій журналу з потенційним керівником до реєстрації. Цей досвід співпраці є безцінним у викритті заявників в суворість академічних досліджень, дає деяке уявлення про вимоги кандидата наук, і дозволяє заявникові та керівнику працювати разом, перш ніж формально виконувати вимоги кандидата наук.

Як застосовувати

Початковий запит: запити, пов'язані з аспірантами, можуть бути відправлені на адресу bizschool@ru.ac.za. Будь ласка, напишіть "Докторська ступінь" у заголовку теми електронного листа та додайте копію свого біографічного резюме. У тексті листа введіть таку інформацію:

 • Ім'я:
 • Найвища кваліфікація та назва організації:
 • Пропонована тема:
 • Академічне виконання: загальна оцінка, отримана для ступеня магістра:
 • Можливості дослідження: опис ваших результатів досліджень та результатів.
 • Доступ до даних: Опишіть потенційний сайт для проведення польових робіт.
 • Самофінансування: підтвердьте, що ви можете фінансувати власні дослідження.
 • Розташування: Ваше близькість до Гремстауна та ймовірність того, що ви зможете поїхати сюди на збори засідань на тиждень та спостереження за фахом
 • Тривалість: кількість років, протягом яких ви маєте намір закінчити ступінь.

Отримавши ваш запит, Школа спочатку розгляне, чи зможемо ми контролювати дослідження, і якщо ви маєте право на отримання кандидата на посаду кандидата наук. Школа розглядає свою спроможність взяти на себе додатковий нагляд та вирівнювання теми дослідження з науковими інтересами школи. Після цього розглядається правоздатність заявника. Член факультету Rhodes Business School відповість на вашу електронну пошту, повідомивши, що (1) ви не маєте права на отримання аспірантури, (2) що ми не можемо розглянути вашу заявку на цьому етапі або (3) поставити Ви зв'язуєтесь з потенційним керівником.

Співробітництво в галузі досліджень: у випадку, коли заявник перебуває у контакті з потенційним керівником, обидві сторони почнуть більш детально вивчати цю тему та співпрацювати над дослідницьким документом для доставки на конференції або для публікації в журналі . Заявнику також буде запропоновано відвідати та представити на наступному тижні докторантури.

Формальне застосування: Після того, як майбутній керівник переконається, що він / вона готовий взяти на себе нагляд за заявником, можна подати офіційну заявку до університету.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
Останнє оновлення Грудень 18, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Лют 2020
Duration
2 - 5 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
22,968 ZAR
- в рік
За розташуванням
За датою