Докторська програма SSM / ESAMI

Загальні відомості

Доступних місць: 10

Опис програми

ESAMI та Швейцарська школа управління (SSM) спільно направляють 3-річну міжнародну акредитовану програму доктора ділового адміністрування (DBA) до Східної та Південної Африки. Програма базується на змішаному навчанні, і студенти можуть приєднатися до програми в будь-який час. Курсова робота буде виконуватися за допомогою електронної платформи навчання SSM з кампусами ESAMI та SSM, доступними як навчальні центри. Під час програми будуть запропоновані чотириденні онлайн-семінари та часті вебінари з обраних тем. Кандидати, зараховані до 2020 року, отримають часткову стипендію.

Про програму DBA

DBA присуджується SSM, який узгоджується з міжнародними стандартами докторантури для підтримки світового визнання. Програма DBA розроблена як трирічна програма зі 120 кредитами ECTS на основі заочного навчання. Одиниці електронного навчання забезпечують здоровий баланс між роботою / життям / навчанням, оскільки час у дорозі та витрати зводиться до мінімуму. 4-денні семінари будуть проводитись двічі протягом першого семестру. Вартість навчання після часткової стипендії становить 17 000 доларів США і може бути виплачена п’ятьма частинами: 34%, що виплачується при зарахуванні, та залишок у розмірі 66%, що сплачується з 2-го року, 4 рівними частинами на семестр.

Про ESAMI

Інститут управління Східною та Південною Африкою (ESAMI) є міжурядовим регіональним центром розвитку управління. Головний офіс ESAMI знаходиться в Аруші, Танзанія.

Інститут був створений з основною метою забезпечити регіон кваліфікованим персоналом у ряді найважливіших областей, включаючи управління політикою, лідерство, управління транспортом, фінансовий менеджмент, управління інформаційними технологіями, управління охороною здоров'я, управління людськими ресурсами, управління проектами, енергетику та управління навколишнім середовищем та гендерне управління серед інших. Основна увага полягала в підготовці менеджерів середнього та старшого рівня з регіону для покращення їх управлінських показників з урахуванням глобальних проблем, але з регіональною спрямованістю, що стосується африканського середовища.

Про швейцарську школу менеджменту

SSM - це міжнародно визнаний вищий навчальний заклад, який перевищує стандарти сучасного професійного світу. SSM акредитована Міжнародною радою з акредитації ділової освіти (IACBE), EduQua Швейцарія та Міністерством освіти та досліджень регіону Лаціо (Італія). Крім того, ЄСМ визнається багатьма міжнародними органами, такими як ЮНЕСКО, IAU та CHEA.

Сотні студентів навчаються за допомогою SSM у кампусах та навчальних центрах по всьому світу. Дослідницький центр SSM пропонує чудовий змішаний досвід навчання з великим акцентом на дослідження. Завдяки повністю акредитованій програмі доктора ділового адміністрування (DBA) та високотехнологічній платформі електронного навчання ми прагнемо проводити дослідження, які обслуговують бізнес та суспільство.

Як застосовувати

Анкети можна завантажити на веб- сайті www.esami-africa.org

Більше інформації можна отримати у Ченгетая Магунджі (директора з маркетингу та розвитку бізнесу в ESAMI. Надіслати електронною поштою chengetai@esami-africa.org ; WhatsApp +255 683 822 946

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania.

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania. Згорнути
Аруша , Найробі , Дар-ес-Салам , Лусака , Кампала , Віндхук , Мбабане , Хараре , Мапуто , Лілонгве + 9 Більше Менше