Докторська програма

Загальні відомості

Опис програми

Докторська програма TSM пропонує п’ять поглиблених галузей навчання для навчальної програми незвичного багатства та широти. Оскільки програма включає лише 10-20 нових кандидатів наук студенти щороку докторанти процвітають в атмосфері інтелектуальної жорсткості та творчої співпраці між студентами та викладачами.

Ласкаво просимо до докторської програми з менеджменту в TSM

Дякуємо за інтерес до докторської програми в Тулузькій школі менеджменту (TSM). TSM є частиною Тулузького університету Капітолія, одного з найстаріших і найвідоміших університетів Франції, і поєднує аспекти державної науково-дослідної установи з міжнародним підходом до управління освітою та стратегічною автономією .

Наш афілійований науково-дослідний центр, TSM Research (UMR 5303 CNRS / TSM-UT1), є одним із лише чотирьох дослідницьких центрів в галузі управління, які акредитовані Французьким національним центром наукових досліджень.

Крім того, Докторська програма співпрацює з двома іншими дослідницькими лабораторіями в Тулузі та її регіоні:

 • Laboratoire Gouvernance et Contrôle Organisationnel (EA 7416 / Université Paul Sabatier),
 • Дослідницький центр TBS, який належить міжнародно акредитованій Тулузькій бізнес-школі (TBS).

Наші докторанти можуть вибрати один із п’яти треків:

 • Бухгалтерський аудит - Управлінський контроль,
 • Фінанси,
 • Управління людськими ресурсами та організаційна поведінка,
 • Маркетинг
 • Стратегія та міжнародний менеджмент.

Програма включає багату базу курсів та семінарів протягом перших двох років , деякі з яких пропонуються з різних дисциплін, а інші в дуже малих групах, щоб забезпечити високий рівень спеціалізації. До закінчення ступеня доктора філософії ми підтримуємо студентів за допомогою програми семінарів - включаючи дослідницькі бесіди, написання та публікацію семінарів, а також підготовку та підтримку ринку праці. Більшість наших студентів також здобувають досвід викладання на бакалаврському та магістерському рівнях. Крім того, пакет повних докторських стипендій, щорічних поїздок на конференції та підтримки досліджень (починаючи з другого року) гарантує студентам можливість прогресу за гарних умов та повну інтеграцію в міжнародні дослідницькі мережі у своїй галузі. Наша мета - якнайкраще підготувати студентів до їхньої майбутньої роботи в академічних колах, де працює близько 90% наших випускників, або в політичних установах, дослідницьких організаціях та приватних компаніях.

У 2020 році докторська програма TSM (TSM-DP) отримала престижну акредитацію EPAS, надану Європейським фондом розвитку менеджменту (EFMD) . Акредитація EPAS підтверджує якість усіх аспектів надання нашої програми: від її інституційного, національного та міжнародного середовища, через її розробку, надання, результати та наслідки до процесів забезпечення якості. Це особливо підкреслює академічну строгість, практичну значимість, інтернаціоналізацію, етику та стійкість.

entrepreneur, startup, start-up

Навчальний план

Докторська програма є штатною, причому один прийом щороку восени. Дослідницька підготовка пропонується лише на місці: варіант дистанційного навчання не доступний. Типовий час завершення - п’ять років.

Тулузька школа менеджменту пропонує інтенсивну докторську програму для осіб, зацікавлених у проведенні незалежних досліджень. Наша програма поєднує в собі найкраще з теорії, практики та методів дослідження з науковою доброчесністю . Курси супроводжуються дослідницькою практикою. Випускники продовжують кар’єру у провідних університетах та бізнес-школах, політичних установах та приватних фірмах.

Щоб слідувати передовим міжнародним практикам, дослідження в Тулузькій школі менеджменту розпочинаються на другому курсі магістра з спеціальною дослідницькою програмою, і протягом двох років навчальна програма докторської програми наголошує на чотирьох основних напрямках підготовки докторантів:

 • інструменти та методологія дослідження
 • поглиблене вивчення їх дослідницької галузі
 • навички проведення незалежних досліджень, що ведуть до публікацій високого рівня
 • кар’єрний розвиток

Студенти, які успішно закінчили перший рік програми, отримують ступінь магістра, і вони можуть закінчити своє офіційне навчання. Метою цієї однорічної програми є надання студентам кількісних, аналітичних та теоретичних інструментів для успішної академічної чи галузевої кар'єри. Тому дослідницька програма студентів та фаза дисертації розпочинаються у березні цього року.

У 2-му році докторської програми студенти копають подальші ідеї, теоретичну базу, моделі, методологію та протокол своїх досліджень у тісному взаємозв'язку зі своїми радниками. Таким чином студенти поступово більше залучаються до проектування та виконання оригінальних досліджень. Наприкінці другого курсу наші докторанти отримують ступінь магістра в галузі менеджменту (програма сертифікації TSM в галузі Advanced Management Science) і мають міцну основу, на якій можна будувати свій дипломний проект, а деякі з них підготують статтю, придатну для публікації.

Пізніші роки докторської програми присвячені оригінальним дослідженням та створенню кандидата наук. дисертація. Студенти отримують можливість розвивати власні суворі та новаторські ідеї. Доктор філософії кандидати беруть участь у житті кафедри, включаючи семінари. Вони також презентують свою дослідницьку роботу на молодших та старших семінарах, заохочують брати участь у міжнародних конференціях та періодах міжнародних візитів і, нарешті, захищати свої дисертації.

Вимоги до прийому

Для вступу необхідний ступінь бакалавра (в США), закінчення першого курсу магістра (у Європі) або еквівалентний диплом, що представляє чотирирічний курс навчання в акредитованому коледжі чи університеті. Закінчена ступінь магістра не потрібна, хоча багато здобувачів мають ступінь магістра в таких галузях, як управління, фінанси, економіка, інженерія, психологія, статистика та інші суміжні галузі. Очікується вища успішність.

Європейські студенти, які здобули ступінь магістра в галузі досліджень, також запрошуються подати заявку. Успішні абітурієнти отримають звільнення від певних лекцій і, залежно від їхнього досвіду, дотримуються послідовності лекцій, що охоплює приблизно один рік замість двох.

Кожна заявка буде ретельно вивчена професорами в галузі спеціалізації та Радою докторської програми, що складається з професорів з усіх галузей.

Навчальний рік розпочинається на початку вересня.

Перелік питань застосування

 • Резюме
 • Дослідницька пропозиція
 • Дослідницький матеріал, який може підтримати вашу заявку (дисертація, робота, науково-дослідна робота)
 • Транскрипт
 • Іспит англійської мови
 • Довідкові листи
 • Заздалегідь записане відеоінтерв’ю EasyRecrue
 • Посвідчення особи або копія паспорта
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

TSM delivers top-quality academic and professional education, ensuring that students will quickly find employment upon graduating. TSM offers full-time educational programs in the main management disc ... Детальніше

TSM delivers top-quality academic and professional education, ensuring that students will quickly find employment upon graduating. TSM offers full-time educational programs in the main management disciplines at both undergraduate and graduate levels. Our subject areas are accounting and financial control, finance, human resource management, marketing, and strategy. Згорнути