Доктор ділового адміністрування - DBA

Доктор ділового адміністрування (DBA) пропонує вищим керівникам професійний докторський ступінь або еквівалент бізнесу та управління доктором юридичних наук або доктором медичних наук. Це найвищий рівень професійних та академічних знань у поєднанні з можливістю застосувати ці знання для генерування та оцінки нових рішень важливих проблем. Швейцарська школа менеджменту - це міжнародна акредитована бізнес-школа, головний її корпус знаходиться в Римі, Італія.

119474_01.jpg

Чому вибирають робити DBA?

Дослідження DBA - це один із найскладніших та найвигідніших рівнів вищої освіти. Швейцарська школа менеджменту (SSM) розробила видатні докторські програми. Ці програми мають унікальні особливості, які додають значущим значенням для випускників понад нагородну докторську ступінь.

Наші кандидати в доктори отримують індивідуальну підтримку як професорами, так і професіоналами, які відвідують університети, з різних міжнародних університетів.

Як це працює?

Ви приєднаєтесь до DBA з конкретним бізнес-завданням, яке потребує практичного рішення: наприклад, як створити швидку, адаптувану організацію; як використовувати науку про поведінку для покращення прийняття стратегічних рішень; як розгорнути управління талантами для створення армії підприємців.

DBA створена таким чином, щоб підтримувати вас у розвитку вашого мислення, постановці виклику та втіленні, оцінці та спілкуванні рішень, які мають реальний, практичний вплив.

Тривалість

Програма DBA триває 4 семестри (2 роки) і вимагає придбання 120 ECTS, поділених так:

 • 30 кредитів за ECTS шляхом виконання 5 модулів Методів дослідження (6 кредитів ECTS на модуль)
 • 90 кредитів за докторською дисертацією

Початкова дата

SSM пропонує відкриту політику реєстрації, що означає, що вам не потрібно чекати прийому, щоб отримати доступ до програми DBA, але ви можете почати момент, коли ви приймаєте рішення.

Режим навчання

Програма DBA базується на орієнтованій на практику та заочній моделі навчання. Навчання на місці, навчання на базі Інтернету, змішане навчання, дистанційне навчання поєднуються з навчанням на основі роботи, яке підтримується методологічним коучинг або під наглядом викладачів та викладачів.

Модулі

 • Методи дослідження
 • Лідерство 360 градусів
 • Кількісні методи
 • Якісні методи
 • Основні інструменти
 • Дисертація

119476_04.jpg

Вимоги щодо вступу

Виконаний ступінь магістра (або його еквівалент) або багаторічний професійний досвід (маршрут в'їзду на основі роботи) та докази певних компетенцій в окремих випадках; докази володіння англійською та / або німецькою мовою.

Відгуки

"Я працююча людина, і я приєднався до SSM як дорослий студент, тому що хотів перейняти бізнес-адміністратора. SSM забезпечує такий вид навчання, який мені потрібен. Заняття проводяться невеликими групами в сімейній атмосфері, де студенти та викладачі взаємодіють з Легкість. Я повинен подякувати викладачам за увагу, приділене кожному з нас на уроці. Це допомогло побудувати мою впевненість у собі. Я з нетерпінням чекаю продовження свого професійного розвитку в SSM ".
Джаззі Ф.Г
SSM DBA студент


"Програма бакалавра (з відзнакою) в швейцарській школі менеджменту відмінна. Викладачі передають усі необхідні знання та діляться своїм досвідом, необхідним для успішної роботи в конкурентному середовищі. Якщо ви навчитесь важко в класі, перебуваючи у вільний час ти постійно подаєш заявку на цікаву роботу, у тебе не виникне труднощів із працевлаштуванням. Мені запропонували дві посади під час навчання. Я вирішив прийняти новий виклик у Великобританії. Незважаючи на зміну країни, я продовжую вчитися у швейцарській школі Менеджмент, Рим через дистанційне навчання. Я рекомендував би програму бакалавра (з відзнакою) в SSM ".
Рікардо Готтільф
Студентка бакалавра SSM


"Я пішов у Швейцарську школу менеджменту в Римі за програмою подвійної премії BBA, і я впевнений, що радий! Це розміри класів були великі, викладачі були корисними, і я працевлаштувався ще до того, як закінчив школу. Зараз я в кар’єру, яку я люблю і не можу бути щасливішою ".
Джоан Хемірон
Консультант з управління персоналом у рамках Всесвітньої програми харчування - випускник SSM


"Як студент, який довго навчався в Америці, я помітив, що є дуже багато студентів, які можуть робити те, що я вже роблю. SSM дає мені той додатковий крок вперед у моєму житті та моїй кар'єрі, про які я не міг просити ніде!"
Масахару Какумото
Студент ССМ (бакалавр)

Надішліть заявку або будь-які запитання, які ви маєте, на електронну адресу: info@ssm.swiss. Ви можете завантажити нашу заявку та знайти повні процедури подання заявки на нашому веб-сайті за адресою https://ssm.swiss/doctor-of-business-administration-dba/.

Інша інформація

 • Дата початку: відкрити реєстрацію
 • Дата закінчення: Після завершення (приблизно 2 роки)
 • Термін подачі заявки: Жоден
 • Кампус: Те саме, що і інші (Рим, Італія)
 • Мова: англійська
 • Тип дослідження: Комбіноване
 • Тривалість: 2 роки
 • Пропонується повний та неповний робочий день
 • Вартість навчання: 25000 євро
Доступні навчальні програми:
 • англійська
Swiss School of Management, Rome Italy
Останнє оновлення Жовтень 14, 2019
Цей курс Комбіновано: онлайн і кампус
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
25,000 EUR
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date