Докторські програми

Загальні відомості

Опис програми

Необхідні документи

 1. 1. У докторську школу може бути зарахована особа, яка має ступінь магістра, магістра в галузі техніки або еквівалентну ступінь.
  Випускник програми першого циклу або студент, який закінчив третій рік програми уніфікованого магістра, якщо:
  1. на підставі документів, поданих кандидатом, центральна рекрутингова комісія визначає, що кандидат має особливо високі наукові досягнення в галузі даної або суміжної дисципліни, в якій ведеться докторська школа,
  2. на підставі інтерв'ю, проведеного з кандидатом, центральна комісія з підбору кадрів визначає, що кандидат розширив знання в галузі методології дослідження та поширення результатів наукової діяльності.
 2. Необхідні документи:
  1. кольорове сканування диплома про закінчення другого ступеня або єдиного магістерського навчання або диплом, зазначений у ст. 326 пункт. 2 пункт 2 або ст. 327, пункт. 2 Закону, що дає право подати заяву на отримання докторської дисертації в країні випуску,
  2. особиста анкета, заповнена в системі підбору персоналу
  3. поточну фотографію кандидата відповідно до вимог, що застосовуються при видачі посвідчень особи - в електронному вигляді,
  4. у випадку, коли диплом, зазначений у пункті 1, не підтверджує знання англійської мови на рівні щонайменше B2 Європейської системи опису мовної освіти:
   1. кольорове сканування іншого диплома про закінчення навчання, що підтверджує знання англійської мови на цьому рівні,
   2. кольорове сканування сертифіката, що підтверджує знання англійської мови на цьому рівні, список доступних сертифікатів.
 3. початкова концепція докторської дисертації, підготовлена відповідно до наявної моделі,
 4. мотиваційний лист з мотивацією кандидата на навчання в докторантурі, а також предметної області докторської дисертації,
 5. заяву промоутера, обраного кандидатом для проведення наукової допомоги для підготовки докторської дисертації у разі навчання кандидатом та кількості кандидатів. студентів, над якими промоутер здійснює наукову допомогу, відповідно до вказаної формули.
 6. документи, що підтверджують наукові досягнення кандидата:
  1. наукові публікації,
  2. проведення наукової роботи на науковій конференції,
  3. участь у дослідницьких проектах,
  4. діяльність у наукових колах та організаціях,
  5. отримані патенти і патентні заявки,
  6. отримані нагороди та відзнаки,
  7. отримала стипендію міністра за видатні досягнення,
 7. декларація про відсутність протипоказань до навчання, в яких є шкідливі чинники,
 8. заяву про статус кандидата в іншій докторській школі згідно з викладеною формулою,
 9. документи, видані за межами Республіки Польща, повинні бути легалізовані або підписані з апостилем,
 10. кандидати, які є іноземцями, зобов'язані подати додатковий документ, що підтверджує наявність медичного страхування в значенні Закону від 27 серпня 2004 року про послуги з охорони здоров'я, що фінансуються з державних коштів (Закони про закони від 2018 року, пункт 1510, з подальшим). медичне страхування подорожей з мінімальною страховою сумою 30 000 євро.

Як подати заяву на отримання доктора філософії програми

Вибір кандидата наук. кандидатів у спільну докторську школу передбачає проведення конкурсного іспиту.

Вимоги до вступу

Заклик до вступу на кандидатську дисертацію Програма відкрита для студентів різного віку та національності, які отримали другий рівень університетського рівня (магістерський рівень). Міжнародна кваліфікація буде оцінюватися Екзаменаційною комісією під час процедури відбору та оцінювання і буде оголошена еквівалентною (або не) еквівалентом польської ступеня другого рівня - магістра.

Еквівалентність міжнародної кваліфікації

Перед тим, як Ваша заявка може бути оцінена для прийому, Ваша міжнародна кваліфікація повинна бути оголошена еквівалентом польської ступеня. Якщо результат оцінювання є позитивним, ваша заявка буде оцінена для вступу до кандидата наук. програми. Результати цієї оцінки будуть надіслані Вам електронною поштою.

Настанови онлайн-додатків

 1. Ви повинні подати заявку в онлайн-платформі.
 2. Перш ніж почати, уважно прочитайте, які документи вам потрібно завантажити (розділ «Необхідні документи»).
 3. Якщо ви подаєте заяву вперше, ви повинні зареєструватися в університетському порталі: створіть свій обліковий запис заявника за допомогою кнопки «Стати заявником».
 4. Увійдіть, надавши свій секретний код заявника.
 5. Знайдіть цікаву тему для дослідження та зробіть процедуру реєстрації в режимі онлайн.
 6. Завантажте всі необхідні документи. У разі міжнародної кваліфікації: Вам необхідно надати електронні / скановані копії оригіналу (або завірених копій) вашої документації: бакалаврські та магістерські ступені, бакалаврські та магістерські стенограми та будь-які інші документи, такі як додаток до диплома.
 7. Зв'яжіться з обраним керівником, щоб обговорити деталі Ph.D. проект і отримати заяву про прийняття наукового нагляду за доктором наук. теза.
 8. Якщо у вас виникли технічні проблеми із заявкою, зверніться до приймальної комісії електронною поштою.

Календар процедур зарахування та вступних іспитів

 • 01.07.2019 (12:00, CET) Початок процедури електронного зарахування.
 • 02.09.2019 Термін подачі заявки.

Термін надання необхідних документів

 • 03.09.2019–08.09.2019 Оцінка кваліфікації та наданих документів.
 • 09.09.2019 - 18.09.2019 Вступні іспити (усні). Дати та місця проведення вступних іспитів будуть опубліковані.
 • 19.09.2019 (15:00, CET) Результати вступних іспитів.
 • 20.09.2019 (12:00, CET) Остаточний рейтинг.
Останнє оновлення Лип 2019

Про навчальний заклад

The Silesian University of Technology organizes its Ph.D. studies within the Joint Doctoral School. The School aims to promote and implement research areas defined in the University development strate ... Детальніше

The Silesian University of Technology organizes its Ph.D. studies within the Joint Doctoral School. The School aims to promote and implement research areas defined in the University development strategy. Ph.D. studies prepare students to achieve a high degree of specialization and expertise in a scientific discipline. Згорнути