Доктор бізнес-адміністрування (DBA)

Загальні відомості

Опис програми

Бізнес-школа Ноттінгем пишається тим, що вона є однією із найстаріших докторів у галузі ділового адміністрування (DBA) у Великобританії, яка відзначила своє 20-річчя в 2018 році з більш ніж 100 доробками. Протягом усієї нашої програми ми пропонуємо старшим менеджерам, незалежним консультантам та вищим науковцям можливість отримати нові, відповідні погляди, які будуть інформувати та розвивати свій власний профіль кар'єри та внести свій внесок у зміцнення ділової та / або професійної практики.

Ми співпрацювали з учасниками багатьох престижних приватних та видавничих організацій, серед яких - CapGemini Iberia, Організація Об'єднаних Націй, Нова Бізнес Школа, Посольство Омані в США та KPMG.

DBA DBA розроблено, щоб покращити ваш бізнес та управлінську практику шляхом розвитку ваших особистих, інтелектуальних та академічних здібностей за допомогою великого академічного дослідницького проекту. Ваші дослідження зробить академічно визнані внески у вибрані вами сфери, таким чином надаючи приватним та державним секторним організаціям дослідження на рівні докторантури, які впливають на політику та практику.

Наш DBA має інноваційну структуру курсів, що дозволяє студентам мати можливість подати свою роботу у формі звичайних документів (маршрут А) або в стилі наукових праць (маршрут В). Команда курсу та наглядова команда працюватимуть з вами, щоб ви зрозуміли різні маршрути та варіанти, доступні для вас, виходячи з вашої кар'єри та інтересів.

DBA розроблений, щоб допомогти вам:

 • досліджувати зв'язок між теорією та практикою, між розумінням світу та її зміною.
 • Розробіть своє судження, передбачення та аналіз проблем, застосовуючи теоретичні та криміналістичні навички для дослідницького матеріалу, отриманого з їхніх досліджень.
 • розвивати вас як віддзеркалюючий практикуючий, який має інтелектуальну та особисту адаптованість, щоб мати змогу впоратися з організаційних змін та невизначеності.
 • розвивати комунікативні навички, які дозволять вам ефективно спілкуватися як з академічними, так і з керівництвом та діловими колами, а також виступати в ролі перекладачів між цими двома.
 • допоможуть вам розробити та впровадити дослідницький проект на межі знань у своїх професійних та управлінських сферах і, таким чином, зробити внесок у академічні знання та професійну практику.

Бізнес-школа Nottingham має акредитацію EQUIS та AACSB. Ми також займаємося 95 кращих європейських бізнес-шкіл в Financial Times (FT).

Що ти навчаешся

Наш DBA вимагає відданості, енергії та важкої роботи. У свою чергу ви отримаєте стимулюючу та життєзабезпечую програму розвитку з нагородженням все більш цінної кваліфікації.

Етап 1 (24 місяці)

 • Вступ до ДБА
 • Вступ до огляду літератури
 • Вступ до методології дослідження (включаючи пілотне дослідження) (60 кредитів)

Нижче наведено структуру нового DBA:

Фаза 2 (24 місяці)

 • Дисертація (300 кредитів)

Як ви навчаєтесь?

Чому слід вивчати магістерську роботу в Нотінгемській бізнес-школі?

Докторська програма ділового адміністрування є кваліфікацією на основі досліджень та має такий же академічний статус, що і докторська ступінь. Тому, як студент, ви можете очікувати складного, розтягування та вимогливого досвіду, що проводиться в стимулюючій атмосфері інтелектуальних та академічних дебатів.

Наш ДАІ має на меті мати ширший вплив та реальний вплив, що дає змогу зробити вагомий внесок у розвиток суспільства, культури та бізнесу. Теми проекту, як правило, зосереджені на стратегічних питаннях, які знаходяться в організації заявника, і є достатньо складними, щоб забезпечити велике дослідження.

DBA DBA відповідає рівню 8 рівня кваліфікації QAA для кваліфікацій вищої освіти в Англії, Уельсі та Північній Ірландії (FHEQ) та AACSB Standard 9. НБС є активним членом ряду міжнародних докторських рад, включаючи мистецтво

Тип навчання

Наш DBA забезпечує особливий підхід до продовження особистого та професійного розвитку. Очікується, що ви будете регулярно контактувати з наглядовою групою та підготуватися до роботи на основі власного дослідження, щоб оцінити прогрес.

Займаючись увагою управлінської та професійної практики; Держстандарт пов'язує жорстке вивчення проблем, пов'язаних з роботою, і питанням особистого та професійного розвитку. Це сприяє передачі навчання в організаційну та управлінську практику.

Як студент DBA, ви будете приймати модулі в методології дослідження, критичний огляд та концептуальний розвиток. Очікується, що ви будете проводити регулярну роботу, засновану на власних дослідженнях.

Нагляд та підтримка

Всім студентам рекомендується обговорити будь-які питання зі своїм керівником або директорами програм DBA або їх представником курсу DBA.

Це, як правило, складається з Директора з досліджень (особи з найбільшою експертизою проекту) та другого керівника. Якщо ви співпрацюєте з компанією або установою, ви також можете мати третього керівника.

Проекти можуть бути міждисциплінарними та спиратися на знання двох або більше шкіл. Всім студентам пропонується обговорити будь-які питання з їх керівником курсів з професійних докторських дисертацій та представниками курсу професійного докторантури.

Наша команда з адміністрування докторантури стане вашою першою контактною точкою для наукових ступенів і допоможе вам у всьому процесі подання заявки. Якщо ви успішно в своїй заявці, вони потім будуть там, щоб допомогти вам протягом усього періоду навчання.

Кар'єра та можливості працевлаштування

Основна мета програми DBA - допомогти вам, учням, отримати ступінь магістра ділового адміністрування, яка допоможе вам використати вашу кар'єру та / або перейти на найвищий рівень наукових кіл. Завдяки нашій програмі ми пропонуємо старшим менеджерам, незалежним консультантам та вищим науковцям можливість отримати нові, відповідні погляди, які будуть інформувати та розвивати свій власний профіль кар'єри та внести свій внесок у підвищення ділової та / або професійної практики.

Ми співпрацювали з учасниками багатьох престижних приватних та видавничих організацій, серед яких - CapGemini Iberia, Організація Об'єднаних Націй, Нова Бізнес Школа, Посольство Омані в США та KPMG.

DBA, адаптований до корпоративних організацій

Наш DBA є найкращим прикладом того, як ми дозволяємо людям досягти поважних кваліфікацій, проводячи дослідження, яке зосереджено на їхніх організаціях та секторах та корисно для них. Курс був створений з 1998 року, але в 2007 році ми запустили першу когорту, яка була виключена з Китаю. Студенти викладають у Нотінгемі під час проведення досліджень у своїх організаціях у Китаї, серед яких такі великі бренди, як Nike, Intel та Motorola.

Відомі випускники

Ми хотіли б підтримувати зв'язок з усіма нашими минулими учнями, щоб побачити, що вони досягли протягом багатьох років. Відомі випускники курсу DBA включають:

 • Еммануїл Пробст, директор, Медіа та цифровий інструктор, дослідження споживчих ринків у Кантарі Міллвард Браун та UCLA
 • Сью Шеперд, Директор Великої Мережі Травми Мережі Східної Мідлендс та Спиртна Мережа Східної Мідлендс

Студентський відгук

"Мені дуже сподобалося думати про методологію та різні точки зору для повторного вивчення поточних проблем. Це допомагає витягнути мене з поточного підходу до пожеж, який ми намагалися щодня, переглядаючи проблеми, з якими стикаємося, і підходити до них більш цілісно, ​​з більш широким поглядом і більш глибокою думкою ".

Ганна Л. Чжен, програма DBA в Китаї

Вимоги до вступу

Великобританія

 • ступінь магістра, магістра або магістра в галузі досліджень бізнесу, менеджменту та організації.
 • щонайменше п'ять років досвіду роботи на посаді вищого керівництва.
 • вміння проводити дослідження та написати докторську дисертацію.

Міжнародний

 • ступінь магістра, магістра або магістра в галузі досліджень бізнесу, менеджменту та організації.
 • щонайменше п'ять років досвіду роботи на посаді вищого керівництва.
 • вміння проводити дослідження та написати докторську дисертацію.
 • Міжнародні студенти повинні мати оцінку IELTS як мінімум 6,5 з мінімальним 6,0 у всіх компонентах.

Ті, хто не мають кваліфікації магістра, але мають значний досвід роботи та докази можуть пройти процес акредитації попереднього досвіду та навчання.

Кандидати з нестандартними вимогами щодо в'їзду та / або відповідним досвідом розглядатимуться на індивідуальній основі.

Як застосовувати

Всі заявники повинні заповнити анкету, подати дві копії своєї кваліфікації та надати дві конфіденційні посилання.

Будь ласка, поверніть форму заявки, пов'язані документи та посилання на dbaadmin @ NTU .ac.uk, щоб забезпечити, щоб це було вирішено якомога ефективніше.

Комісії та фінансування

Плата за курс на 2019 рік ще не встановлена, ось плата за 2018 рік:

 • Роки 1, 2, 3 і 4 = 11 000 фунтів стерлінгів на рік
 • Роки 5 = 5 500 фунтів на рік
 • (не існує окремого плату за завершення року)
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Nottingham Business School at Nottingham Trent University is an international business school with a rich and vibrant student community. We are EQUIS and AACSB accredited school focused on innovating ... Детальніше

Nottingham Business School at Nottingham Trent University is an international business school with a rich and vibrant student community. We are EQUIS and AACSB accredited school focused on innovating business education. We provide a personalised, experiential learning experience full of opportunities that will enhance your career and future prospects. Whether you want to study for a Bachelor’s degree, a Master's, or MBA we have the right course for you and an expert faculty to help meet your needs. Згорнути