Доктор бізнес-адміністрування (DBA)

Місією установи є навчання осіб, які сприятимуть управлінню та лідерству глобальних організацій.

Ласкаво просимо від академічного декана

Багато хто зараз дотримується думки, що ДБА до ХХІ століття те, що МВА було до другої половини ХХ століття. Не беручи участь у цій дискусії, звичайно, справа в тому, що робочі середовища стикаються з проблемами без історичного прецеденту. Лідери бізнесу та уряду в усьому світі стикаються з новими ситуаціями, для яких минулі теорії, практики та стратегії, здається, не дають відповідей. Зміна продовжує прискорюватися, а наслідки глобалізації, відразу глибокі та витончені, впливають на всі інституції та організації. Більше того, лідери не можуть задовольнитись просто для застосування знань, вони повинні вести генерацію знань у своїх організаціях, які інформують практику та політику, властиву їхнім обставинам. Іншими словами, сьогодні керівники бізнесу повинні мати можливість керувати дослідженнями, пов'язаними з роботою. Цей DBA призначений для того, щоб забезпечити кандидатів цією можливістю.

Міжнародний лікар бізнес-адміністрування SBS (DBA) пропонує можливість організаціям та окремим особам, які прагнуть покращити свою ділову продуктивність, шляхом розробки чудових можливостей для розслідування та вирішення організаційних проблем при розробці та проведенні оригінальних досліджень.

Це забезпечує керівників старших класів з навичками застосовувати поточну методологію досліджень до питань корпоративного концерну та підвищує кваліфікацію дослідників і консультантів кандидатів.

Ми запрошуємо вас розглянути багато переваг, які програма SBS DBA забезпечить для вашої кар'єри.

Берт Вольфс, доктор філософії

Академічний декана

ДДА проти доктора філософії

ДДА відрізняється від доктора філософії (Ph.D.) через його фокус на практиці, політиці або стратегії, в контексті робочого місця індивіда. Обидві докторські студії включають розробку значної оригінальної роботи. Проте професійний докторський диплом, такий як DBA, потребує іншого виду досліджень, ніж PhD. Для кандидата наук, дослідження повинні зробити значний внесок у область знань. Для ДБА дослідження потребує значного внеску в практику, політику чи стратегію. Дослідження, які беруть участь у ДБА, застосовуються до ділових питань і виконуються в контексті професійної практики.

Особливості нашого ДБА

ПРИЗНАЧЕННЯ

Програма доктора бізнес-адміністрування намагається принести теорію та практику щодо прийняття рішень у складних організаціях, щоб допомогти цим установам адаптуватися до змін та закласти основи для довготривалого виживання.

ОГЛЯД

У програмі DBA фахівці галузі та фахівці з наукової роботи спираються на основні навички та знання майстра, щоб розвинути вищий рівень компетентності у проведенні прикладних досліджень, нерозуміння теоретичної та прикладної літератури у вибраній бізнес-дисципліні та атрибути, необхідні для університетського навчання . Випускник ДАБ матиме критичні знання та навички для успіху в навчанні коледжу та університету, на службі професії та громаді, в майбутньому професійному розвитку та в отриманні повноважень та навичок, необхідних для бізнес-консультування та управління.

Дипломна програма DBA призначена для задоволення особливих вимог робочих академічних та ділових професіоналів, які мають мотивацію розширювати свої знання та навички, щоб відповідати мінливим потребам сучасних організацій. Програма призначена для задоволення потреб здатних студентів незалежно від їх концентрації.

Докторантура призначена для того, щоб зайняті професіонали могли збалансувати вимоги кар'єри та сім'ї. Студенти задовольняють вимогам програми шляхом закінчення курсів, у вихідні та онлайн-роботи.

Основні причини , чому ви повинні розглянути SBS DBA

Там може бути багато причин, чому ви плануєте взяти участь у міжнародній програмі DBA. Можливо, це завжди ваша мрія досягти вершини вищої освіти. Це може бути складним завданням для проведення поглиблених досліджень в області, яку ви захоплюєтесь, а також задоволення внесенням у світ знань та професійної практики. Можливо, ваш квест є для особистого розвитку та кар'єрного росту.

Незалежно від ваших причин, прийняття на себе завдання докторської програми світового рівня є, можливо, одним з найважливіших рішень, які ви коли-небудь зробите. Ось кілька ключових причин, чому SBS International DBA - це програма, що виграє.

Репутація SBS

SBS має репутацію передового досвіду в менеджменті та бізнес-освіті. Програма DBA в SBS подвійно акредитована Радою з акредитації для бізнес-шкіл та програм (ACBSP) та Міжнародної асамблеї вищої бізнес-освіти (IACBE), визнаною Радою з акредитації вищої освіти (CHEA).

Наші професори є лідерами в галузі досліджень і практики, що дозволяє нашим учасникам досягти успіху у різних галузях теми.

SBS має міцні зв'язки з промисловістю через свої спільні дослідницькі зв'язки.

Ефективні навчальні ресурси

Ключовим компонентом успішного навчання на рівні доктора є наявність та доступ до інформації. Широкий навчальний пакет SBS складається з підручників, електронних читань, наукових праць та путівників. Крім того, ви можете повною мірою використовувати великі бібліотечні ресурси SBS включаючи його великі онлайн-бази даних для миттєвого доступу до тисяч повнотекстових журналів, наукових праць, рефератів, матеріалів конференцій та новинних статей. Ці інтернет-ресурси, як відомо, є одними з кращих у світі.

Вражаючі результати навчання

Кінцевий результат проходження цього суворого ДБА означає, що ви розробляєте не тільки найсучасніші знання та досвід, але також можете створити звукові можливості в управлінському консультуванні, дослідження в рамках компанії, а також академічних досліджень, що ведуть до публікації роботи в рецензовані міжнародні журнали. Кандидати оцінюються на 50% курсових та 50% наукових робіт.

Гнучкість

Програма може зайняти мінімум 2,5 роки, але може бути допущена максимальна тривалість до шести років. За допомогою курсових робіт, що проводяться протягом вихідних, ви можете продовжувати працювати на повному робочому місці. Курсові майстерні призначаються заздалегідь раз на два місяці. Таким чином, ви можете запланувати їх у своєму календарі. Гнучкість часу - важлива функція, яку зайняті фахівці дійсно цінують.

Структура програми

Доктор ділового адміністрування - це інтегрована курсова робота та дослідницька програма, яка може бути завершена протягом мінімум двох з половиною років.

Компонент курсових робіт складається з першого року навчання. Курси проводяться в класі в інтенсивній моделі семінару з особистим контактом. Всі курси оцінюються за письмовим завданням. Перехід між етапом курсових робіт та фазою дослідження є кандидатом, який задовільно заповнює набір оціночних дослідницьких пропозицій (по одному для кожного дослідницького проекту).

На задовільному завершенні курсових підрозділів, запланованих протягом першого року, кандидати виходять на етап дослідження, де вони проводять індивідуальні, контрольовані дослідницькі проекти. Вихід кожного дослідницького проекту - це науково-дослідний збірник стилю та якості. Портфель наукових робіт поданий для зовнішнього огляду.

Вимоги до прийому до ДБА

Кандидати, які прагнуть до вступу в програму DBA, зазвичай мають:

  • Ступінь MBA або еквівалент із затвердженого університету або еквівалента;

або

Там, де проводиться інша кваліфікація ступеня магістра, заявникам може бути запропоновано заповнити встановлену програму перепідготовки (звичайно призначені курси з програми МВА);

або

відповідний диплом з відзнакою або ступінь бакалавра з відзнакою принаймні 2A стандарту з затвердженого університету або еквівалентного вищого навчального закладу;

і

  • Значний досвід (не менше п'яти років) на рівні виконавчої влади / керівництва. Всі кандидати з ДБА повинні мати можливість продемонструвати свою освіту та / або професійну роботу для проведення досліджень на докторському рівні. Вони повинні мати можливість продемонструвати успіх у своїй кар'єрі та документувати, як програма DBA вписується в їх особисті чи кар'єрні плани на майбутнє.
  • Всі заявники, які подають заявку на участь у програмі, повинні надати 1000 слів загальної схеми запропонованої теми / ідеї дослідження в рамках подання заявки на вступ.
  • Всі кандидати повинні володіти англійською мовою, розмовною мовою

або

Надати докази того, що досягнення TOEFL балів становить мінімум 90.

Остаточне рішення стосовно прийнятності, прийнятності кваліфікацій та напрямів досліджень для програми DBA відпочиває SBS Swiss Business School . Всі заявники повинні мати доступ до електронної пошти / Інтернету по всій програмі.

ЗАСТОСУВАННЯ ONLINE @ www. SBS .edu

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Лют 2020
Duration
30 - 72 Місяця
Заочне навчання
Price
40,000 CHF
сумарна сума
За розташуванням
За датою
Start Date
Лют 2020
Кінець терміну надання заяв

Лют 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date