Доктор бізнес-лідерства

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Важлива орієнтир кар'єри

Доктор ділового лідерства (DBL) призначений для підготовки старших керівників, щоб більш ефективно брати на себе загальну відповідальність за керівництво в рамках значної організації, що працює в бізнесі, яка працює на сильно конкурентних національних та світових ринках. DBL передбачає навчальну поїздку, яка була визначена корпораційними лідерами, їх правліннями та минулими учасниками DBL як життєво важлива підготовка до вирішення організаційного середовища, яке буде докорінно трансформоване в найближчі кілька років.

Багато корпоративних лідерів здобули свої офіційні організаційні посади як наслідок їхньої ефективності та заслужених досягнень, доповнених загальною освітою з менеджменту на таких курсах, як MBA, але часто не мали можливості пройти курси лідерства вищого рівня, призначені для підготовки старших керівників корпорацій до мати справу з новим корпоративним середовищем. . DBL надає кандидатам можливість прискорити їх лідерський розвиток, допомагаючи чітко виражати свій особистий підхід до особистого контингенту, спираючись на їх особистий шлях до лідерства.

DBL пропонує особисті виклики та можливості підвищення кваліфікації досвідченим керівникам, які продемонстрували здатність сприяти успіху своїх підприємств протягом принаймні десятирічного періоду та які закінчили магістерську ступінь у відповідному бізнесі чи лідерській дисципліні. DBL відображає судження "коли теорія виведена за допомогою практичних досліджень, то більше шансів успішно керувати майбутньою практикою". По суті, хороша теорія - це добра практика.

Результати курсу

Після завершення кандидати матимуть:

  • Всебічне розуміння теорії лідерства та його наслідки для практики лідерства;
  • Підвищення особистої впевненості та здатність до інновацій та адаптації до все більш складних та невизначених контекстів багатосторонніх партнерів;
  • Чутливість до культурних, соціальних, демографічних та економічних змін і різноманітності, відображених у їх прийнятті рішень та комунікації;
  • Здатність критично аналізувати з цілісної перспективи питання лідерства, які можуть виникнути і вплинути на майбутню діяльність їхніх організацій;
  • Оцінка ролі корпоративного керівництва у забезпеченні соціально відповідальних результатів; і
  • Продемонстрували і обгрунтували оригінальний і вагомий внесок у практику лідерства.

Тривалість курсу

(a) Мінімальний час закінчення, як правило, становить два роки еквівалентної денної форми навчання. (Приблизно 40 годин на тиждень протягом триместру)

(b) Максимальний час для заповнення DBL (не враховуючи періоди затвердженого припинення зарахування), як правило, становить три календарні роки для кандидата, який працює на повний робочий день.

(c) Кандидати, які зараховані на неповний робочий день, підлягають тимчасовим рамкам у два рази довше, ніж зазначено у пунктах вище. (Приблизно 20 годин на тиждень протягом триместру)

(d) Кандидат, який успішно закінчив необхідні подвійні предмети з кредитами або вищими класами, але не перейшов до "дипломної стадії", може вийти з дипломом про випускник ділового лідерства.

Критерії вступу

Очікується, що кандидати на докторантуру будуть відповідати наступним академічним критеріям:

  • Володіння магістерською дисертацією або дисертацією, що відповідає професійній сфері заявника; або
  • Володіння магістерським ступенем за курсовою роботою, що відповідає професійній сфері заявника, виконану за вищого стандарту; або
  • Володіння дипломом бакалавра з відзнакою (типово 1-й клас або 2-й клас з відзнакою або еквівалент); або
  • У виняткових обставинах еквівалентну академічну освіту, яку університет вважає відповідною підготовкою до самостійної дослідницької та науково-дослідної роботи на докторському рівні.

Від заявника може вимагатися, щоб він задовольнив університет, що вони здатні розуміти і спілкуватися як на письмовій, так і на розмовній англійській мові на рівні, достатньому для проведення досліджень докторського рівня. Щоб перейти до етапу 2, кандидат повинен представити пропозицію "Критика", яка задовольняє їхню групу розгляду.

На додаток до академічних критеріїв, перелічених вище, зазвичай очікується, що кандидати повинні мати як мінімум 10 років відповідного професійного досвіду лідерської практики, щоб бути допущеними до курсу.

Вимога вступу на англійську мову - Academic IELTS 7.0 (не діапазон менше 7,0) або еквівалент.

Кандидати, які мають громадянство або постійне постійне місце проживання (мінімум десять років) та закінчили середню або вищу (третинну) освіту в наступних країнах, звільняються від необхідності подавати докази володіння англійською мовою: Американське Самоа, Австралія, Ботсвана, Канада ( за винятком Квебеку), Фіджі, Гани, Гайани, Ірландії, Ямайки, Кенії, Лесото, Ліберії, Нової Зеландії, Нігерії, Папуа-Нової Гвінеї, Самоа, Сінгапуру, Соломонових островів, Південної Африки, Тонга, Тринідаду і Тобаго, Великобританія (включаючи Північну Ірландія), Сполучені Штати Америки, Замбія, Зімбабве, або там, де інструкція про попередню вищу кваліфікацію (викладання, оцінювання та іспит) була повністю англійською мовою. Кандидати в Австралію можуть мати право подати заявку на отримання ПЕЧАГО-ДОПОМОГИ від федерального уряду Австралії, щоб сплатити всі або частину своїх зборів за зарахування.

Для отримання додаткової інформації про допомогу з оплати, будь ласка, дивіться: https://www.studyassist.gov.au/help-loans/fee-help

Відгуки

123772_ScreenShot2019-10-29at11.36.51AM.png

Ліза Гріффітс

Мій досвід впровадження програми DBL був надзвичайно складним, захоплюючим, виснажливим та надзвичайно корисним.

Я не можу почати наголошувати на тому, що пряме значення має DBL у моїй лідерській практиці. Це сприяло не лише мені як лідеру, але й неймовірному зростанню та успіху чудової організації, яку я маю честь очолити. OzChild досяг найбільших успіхів за те, що я закінчував DBL.

Я вдячний за навчання і сподіваюся, що в майбутньому я зможу щось запропонувати AGSL.

123786_Jessica.png

Джессіка Мерфі

Доктор ділового лідерства був головним у моєму розвитку як лідера, і вплив, який я маю як керівник, триває. Курс дав можливість відмовитися і розмірковувати про взаємозв'язок теорії та практики лідерства, нових бізнес-викликів та можливостей.

У двох словах, я зміг генерувати розуміння, яке підтримувало мене у більш ефективному реагуванні на проблеми лідерства - користь не тільки моєму розвитку як лідера, але й організаційному впливу та постійній стійкості, за яку я відповідав.

Навчання продовжує бути настільки ж актуальним для мене в моїй останній ролі як підприємця для моєї власної компанії - консультування інших корпорацій та державних установ, виконуючи їх роль як керівних команд виконавчої влади.

123774_ScreenShot2019-10-29at11.41.25AM.png

Професор Френк Біллсон

Я проявив інтерес до більш глибокого залучення до вивчення лідерства і, нарешті, вирішив взяти DBL з особистого інтересу. Після цього було багато прикладів, коли мій внесок керівництва збагачувався моєю участю у курсі DBL, включаючи визначення структури управління глобальної ініціативи щодо усунення сліпоти, яку можна уникнути, спільної програми Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та Міжнародного агентства з попередження сліпоти (IAPB) з міжнародним членством в НУО, професійних асоціаціях, установах та корпораціях з догляду за очима.

Професор Френк Біллсон AO
Професор фонду офтальмології, університет Сіднея
Директор, Лабораторія хірургічних навичок Фонду «Приціл для життя», лікарня в Сіднеї

123775_ScreenShot2019-10-29at11.42.36AM.png

Джон Харві

Після завершення DBL мені було надано впевненість і здатність приймати та успішно виконувати лідерські виклики, яких я б не намагався інакше.

Однією з головних переваг завершення DBL було поліпшення моєї здатності наставника інших лідерів. Оскільки я завершив роботу з DBL, мене покликали забезпечити лідерство у подоланні важливих проблем, з якими стикається ряд організацій, з якими я брав участь. Моя здатність забезпечити це керівництво була значно посилена моєю участю в DBL.

DBL також дозволила мені краще розпізнавати, визначати пріоритети і критично оцінювати пріоритетні нові керівні питання, а також розуміти і застосовувати відповідні стратегії для розробки аргументів у великих переговорах ».

Д-р Джон Харві АО, колишній директор IBM

123775_ScreenShot2019-10-29at11.42.36AM.png

Дейл Блайт

Моя кар'єра була заснована на двох десятиліттях технічного та практичного досвіду; хоча це не здійснило мою особисту інтригу щодо того, що таке лідерство. DBL дозволив мені критично розмірковувати про свої минулі та сучасні переживання, а потім застосовувати теорію для послідовного їх розсічення. DBL - це вирішальний досвід навчання, який дозволив мені скористатися методичним підходом до зривів та змін, коли вони виникають та проводять ці події більш ефективно. Моя здатність до навчання, розвитку та наставника членів команди була значно покращена в результаті цієї програми, залишивши спадщину від мого внеску в рамках організацій, з якими я працюю. Застосування моєї роботи від DBL продовжує розвиватися та гарантувати ефективність моїх лідерських якостей у постійно мінливому бізнесі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The International Marketing Institute of Australia Ltd (IMIA) was established in 1970 by five major Australian corporations: Amatil, APM, CSR, ICI and the Bank of New South Wales (now Westpac). These ... Детальніше

The International Marketing Institute of Australia Ltd (IMIA) was established in 1970 by five major Australian corporations: Amatil, APM, CSR, ICI and the Bank of New South Wales (now Westpac). These corporations remained heavily involved until 1990 when IMIA became an independent postgraduate centre for strategic business studies. In 2010, IMIA became the Australian Graduate School of Leadership (AGSL) and, with its subsidiary, the IMIA Centre for Strategic Business Studies, continues to offer leadership development and strategic advisory services to organisations and individuals. Згорнути