Важлива орієнтир кар'єри

Доктор бізнес-лідерства (DBL) призначений для підготовки вищих керівників до більш ефективної відповідальності керівництва в рамках істотної багатопрофільної організації, що діє на інтенсивно конкурентних національних і світових ринках. DBL включає в себе навчальну подорож, яка була визначена корпоративними лідерами, їх радами та минулими учасниками DBL як життєво важливу підготовку для вирішення все складніших і динамічних контекстів.

Багато корпоративних лідерів отримали свої офіційні організаційні посади, як наслідок своєї діяльності та гідних досягнень, доповнені загальною освітньою освітою в таких курсах, як MBA, але часто не мали можливості взяти участь у вищих навчальних курсах на рівні керівників на рівні керівників компаній де перевищені результати курсів магістерського рівня з менеджменту. DBL озброює кандидатів для прискорення їх розвитку лідерства, допомагаючи їм чітко визначити свою неявну особисту контингентну парадигму лідерства, спираючись на свою особисту подорож керівництва.

DBL надає особисті виклики та можливості підвищення можливостей для досвідчених керівників, які продемонстрували здатність сприяти успіху своїх підприємств протягом щонайменше десятирічного періоду і які закінчили магістратуру у відповідній діловій або лідерській дисципліні.

DBL відображає твердження “коли теорія виводиться через практичні дослідження, вона скоріше успішно керує майбутньою практикою”. По суті, хороша теорія є хорошою практикою.

Результати курсу

Після завершення роботи кандидати матимуть:

 • Всебічне розуміння теорії лідерства та його наслідки для практики лідерства;
 • Підвищення особистої впевненості та здатність до інновацій та адаптації до все більш складних та невизначених контекстів багатосторонніх партнерів;
 • Чутливість до культурних, соціальних, демографічних та економічних змін і різноманітності, відображених у їх прийнятті рішень та комунікації;
 • Здатність критично аналізувати з цілісної перспективи питання лідерства, які можуть виникнути і вплинути на майбутню діяльність їхніх організацій;
 • Оцінка ролі корпоративного керівництва у забезпеченні соціально відповідальних результатів; і
 • Продемонстрували і обгрунтували оригінальний і вагомий внесок у практику лідерства.

Зміст курсу

Доктор бізнес-лідерства починається з чотирьох курсів, що охоплюють теорії та практики лідерства, аналіз ситуації, етику лідерства та питання лідерства, які забезпечують досвід відповідних лідерських знань, дослідницьких навичок та знань, необхідних для другого етапу курсу.

Після завершення чотирьох курсів подвійної тематики, під наглядом кандидати еволюціонують і критикують (і, при необхідності, переосмислюють) особисту контингентну парадигму лідерства шляхом документування та аналізу особистого досвіду керівництва, який потім подається на зовнішній огляд.

Доктор бізнес-лідерства визнаний на національному та міжнародному рівні в рамках Австралійської рамки кваліфікацій.

Курс може бути виконаний дистанційно за допомогою дистанційного навчання, включаючи відеоконференції; потрібне стабільне широкосмугове підключення до Інтернету. Немає необхідності відвідувати університетське містечко, всі курси доставки, спілкування та оцінювання здійснюються онлайн.

Хто повинен подати заявку?

Типи керівників, які повинні подати заяву на вступ до доктора бізнес-лідерства, включають, наприклад:

 • Досвідчені керівники, які готуються взяти на себе більш значні керівні посади;
 • Лідери бізнес-одиниць, які прагнуть посади на рівні керівників;
 • Лідери істотних команд, які бажають розширити та збільшити свою кар'єру;
 • Лідери на рівні CEO шукають можливість консолідувати та продемонструвати внесок у практику лідерства протягом своєї кар'єри.

Критерії вступу

Очікується, що кандидати на докторантуру будуть відповідати наступним академічним критеріям:

 • Володіння магістерською дисертацією або дисертацією, що відповідає професійній сфері заявника; або
 • Володіння магістерським ступенем за курсовою роботою, що відповідає професійній сфері заявника, виконану за вищого стандарту; або
 • Володіння дипломом бакалавра з відзнакою (типово 1-й клас або 2-й клас з відзнакою або еквівалент); або
 • У виняткових обставинах еквівалентну академічну освіту, яку університет вважає відповідною підготовкою до самостійної дослідницької та науково-дослідної роботи на докторському рівні.

Від заявника може вимагатися, щоб він задовольнив університет, що вони здатні розуміти і спілкуватися як на письмовій, так і на розмовній англійській мові на рівні, достатньому для проведення досліджень докторського рівня. Щоб перейти до етапу 2, кандидат повинен представити пропозицію "Критика", яка задовольняє їхню групу розгляду.

На додаток до академічних критеріїв, перелічених вище, зазвичай очікується, що кандидати повинні мати як мінімум 10 років відповідного професійного досвіду лідерської практики, щоб бути допущеними до курсу.

Колишні студенти говорять:

«Після завершення DBL мені було надано впевненість і здатність приймати і успішно завершувати виклики керівництву, які я інакше не спробував би.

Однією з головних переваг завершення DBL було поліпшення моєї здатності наставника інших лідерів. Оскільки я завершив роботу з DBL, мене покликали забезпечити лідерство у подоланні важливих проблем, з якими стикається ряд організацій, з якими я брав участь. Моя здатність забезпечити це керівництво була значно посилена моєю участю в DBL.

DBL також дозволила мені краще розпізнавати, визначати пріоритети і критично оцінювати пріоритетні нові керівні питання, а також розуміти і застосовувати відповідні стратегії для розробки аргументів у великих переговорах ».

Д-р Джон Харві АО, колишній директор IBM

З мого вивчення теорії лідерства та його еволюції, я міркував, що в динамічному середовищі, що стоїть перед камбоджійським державним сектором, важливо відійти від традиційного ієрархічного командного підходу і прийняти підхід до участі в лідерстві.

Як було запропоновано в моїй парадигмі лідерства, я бачив, що успіх реформи багато в чому залежав від зобов'язань, підзвітності та цілісності лідерів на всіх рівнях Міністерства економіки та фінансів, які мали змогу спілкуватися, розширювати можливості та заохочувати участь ключових зацікавлених сторін і розвинених культур, які допомогли сприяти і підтримувати необхідні зміни.

Без моєї участі в DBL, я не думаю, що я б намагався, що деякі, в той час, розглядалися як небезпечний крок. Я завжди буду вдячний за те, що мав можливість взяти участь у ДБЛ "

Доктор Ванак Хан є старшим членом Камбоджійської державної служби

"Я зацікавився тим, що я став більш глибоко залучений до вивчення лідерства, і, нарешті, вирішив взяти на себе DBL з особистих інтересів. Після багатьох прикладів мої внески до керівництва були збагачені моїм залученням до курсу DBL, включаючи визначення управління структура глобальної ініціативи щодо усунення сліпоти, яку можна уникнути, спільна програма Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та Міжнародного агентства з попередження сліпоти (IAPB) з міжнародним членством в НУО, професійних асоціаціях, установах догляду за очима та корпораціях .

Почесний професор Франк Білсон, Foresight Australia

Доктор бізнес-лідерства пропонується Australian Graduate School of Leadership в Університеті Торренс в Австралії.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
Останнє оновлення Липень 2, 2019
Цей курс Онлайн, Кампус засновані
Start Date
Січ 2020
Duration
інформація
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Січ 2020
Кінець терміну надання заяв

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date