Доктор готельного та туристичного менеджменту (D.HTM)

Загальні відомості

Опис програми

Ознакою світової докторської програми є не тільки дослідження, яке вона породжує, а й ступінь, в якій вона надає випускникам видатні кар'єрні можливості. SHTM готує студентів до лідерських позицій у вибраній кар'єрі, пропонуючи перший у світі професійний ступінь D.HTM .

shtm11

Програма D.HTM була розроблена для вчених, провідних керівників галузі та провідних співробітників у державних і неурядових організаціях готельного та туристичного бізнесу. З моменту свого заснування у 2007 році програма залучає ряд професіоналів, зацікавлених у поповненні їх кар'єри, від досвідчених практиків та представників уряду до науковців. Специфічна азіатська спрямованість, унікальне поєднання предметів та досліджень та гнучка модель доставки дає змогу фахівцям галузі розвивати свої навички, залишаючись у робочій силі.

Розроблена для задоволення все більш вимогливих потреб як промисловості, так і вчених, D.HTM задовольняє зростаючий попит на нову академічну кваліфікацію за камнем. Ця програма готує випускників до просування своєї кар'єри, розвиваючи інновації, креативність та навички досліджень в азіатському контексті. Випускники цієї новаторської програми взяли на себе як академічні, так і галузеві ролі, що відображають їх підвищену кваліфікацію та прагнення до лідерства.

Останнє оновлення May 2018

Про навчальний заклад

Rated No. 1 in the world in the “Hospitality and Tourism Management” category according to ShanghaiRanking’s Global Ranking of Academic Subjects 2019, placed No. 1 globally in the “Commerce, Managemen ... Детальніше

Rated No. 1 in the world in the “Hospitality and Tourism Management” category according to ShanghaiRanking’s Global Ranking of Academic Subjects 2019, placed No. 1 globally in the “Commerce, Management, Tourism and Services” category in the University Ranking by Academic Performance in 2017/2018 and ranked No. 1 in the world in the “Hospitality, Leisure, Sport & Tourism” subject area by the CWUR Rankings by Subject 2017, the School of Hotel and Tourism Management (SHTM) at The Hong Kong Polytechnic University is uniquely positioned to not only ride the Asian wave, but also to lead it in educational excellence. Згорнути