Доктор дипломатії (DDipl)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Цей курс об'єднує найкращу практику в навчанні та професійному досвіді.

Унікальною особливістю особистого та практичного аспекту курсу є семінари на вихідних, що максимізують ваші можливості для обговорення ключових питань та гнучкої доставки. Набір модулів включає в себе дипломатичне моделювання та переговорні вправи, які також можна взяти за меню.

DDipl складається з двох частин. Студенти за повним робочим днем ​​зможуть розраховувати на те, що вони закінчують ступінь в 3-4 роки. Викладена частина курсу триватиме на два академічні роки, якщо ви повний робочий день. У вашому останньому році (з можливістю подати заявку на продовження на один рік) кандидати кандидат закінчать дисертацію протягом приблизно одного року. Ця теза дозволить вам поміркувати над відповідними питаннями дипломатії з урахуванням теорії та концептуальних знань, які ви отримали в ході вашого ступеня, а також за допомогою вашого незалежного дослідження.

Більшість працюючих професіоналів, ймовірно, виберуть неповний робочий день для цього ступеня. Якщо ви вибираєте частину часу ступеня Pathway , завершення DDipl займе пропорційно більше.

Найголовніші причини для навчання з нами

# 1 Це перша професійна докторська дипломатія Європи

# 2 Ви можете мати гнучкість у поєднанні навчання з активною міжнародною кар'єрою

# 3 Курс унікально поєднує академічну суворість з вимогами дипломатії на практиці

Гнучке навчання

Якщо ви зацікавлені в вивченні модуля з цього курсу, аспірантуру або диплом післядипломної освіти, то, будь ласка, надішліть нам електронну адресу випускників, щоб обговорити ваш курс навчання.

Дослідження

У REF2014 Стірлінг став шостим у Шотландії та 45-м у Великобританії, де майже три чверті дослідницької діяльності оцінювали як світовий, так і міжнародний.

Деталі курсу

Загальним для всіх професійних докторів наук є завершення оригінального дослідження. Доктор дипломатії створить дисертацію з 40 000 до 60 000 слів (максимум).

Очікується, що ваша дисертація зробить оригінальний внесок у знання і буде судитись за переконливими доказами, які вона пропонує до компетентної та незалежної наукової та дослідницької діяльності, широке і критичне читання, а також здатність поєднувати академічні знання з професійними інтересами. Ви повинні подати дисертацію на експертизу протягом максимального терміну навчання та пройти усну експертизу на дисертацію та суміжні теми. Ви можете подати переглянуту дисертацію лише один раз для розгляду.

Викладання

Модулі будуть доставлятися у вихідні дні семінари. Це вимагає значної кількості незалежної підготовки та навчання.

Оцінка

Модулі оцінюються за допомогою есе про вибрані тематичні дослідження, а також короткі політичні документи або блоги, які застосовують концепції та теорії до реальних сценаріїв.

Директор курсу

Професор Холгер Нерінг

44 (0) 1786 467590

holger.nehring@stir.ac.uk

Комісії - 2018/2019

  • £ 49,990
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Згорнути