Цілі

Доктор економічних наук Адміністрація, запропонована Grenoble Ecole de Management є науково-дослідним ступенем доктора, який пропонує учасникам можливість отримати найвищий рівень, унікальні та кваліфіковані фактори в бізнесі.

Це ступінь докторської дисертації особливо зосереджено на управлінні технологіями, організаційні зміни та інновації. Однак програма може також охоплювати більш традиційні теми дослідження в таких галузях, як менеджмент, фінанси, маркетинг та організаційна поведінка.

Чому ви бажаєте взяти участь у програмі "Виконавчий доктор" (DBA)?

Існує три критичні компоненти, які значною мірою залежать від рішення заявника пройти реєстрацію в програмі DBA:

 • ЕФЕКТ "КАР'ЄРА" після закінчення навчання, ви також можете працювати та навчатися одночасно!
 • ДОСВІД під час програми
 • КУЛЬТУРА бізнес-школи.

Програма

Програма "Докторська програма ділового адміністрування" (DBA) ділиться на два етапи:

I етап - підготовка докторських досліджень в управлінських науках:

Філософія, методи та інструменти (від 18 до 24 місяців)

Учні почали вивчати методи та методи дослідження дизайну, збору даних та аналізу даних, щоб проводити, аналізувати, публікувати та публікувати дослідження, що відповідає докторським стандартам. Студенти завершують серію від чотирьох до шести дослідницьких навчальних семінарів, що проводяться в Греноблі та країнах-партнерах.

Між семінарами студенти готують детальну дисертаційну пропозицію, завершують пілотне вивчення та проводять індивідуальні дослідження та дослідження, що проводяться під керівництвом докторських наглядових органів. Для того, щоб перейти до другого етапу, студенти повинні складати трьох письмових робіт. До них відносяться:

 • Розширена пропозиція дослідження (від 1500 до 4000 слів)

 • Комплексний опублікований огляд літератури (від 5000 до 20 000 слів); і

 • Попередня теза (від 15000 до 30000 слів).

Успішне завершення І етапу призводить до нагородження сертифікату в галузі досліджень у галузі управління науки.

Стадія II. Дисертація (від 24 до 30 місяців неповного навчання)

Дослідницька та дисертаційна частина програми DBA полягає в основному в індивідуальному дослідженні під керівництвом кваліфікованого професора, який має міжнародну репутацію в галузі управління технологіями, інновацій в бізнесі та організаційного управління змінами, а також надає широкий спектр знань у сфері предметної сфери.

Теза DBA повинна містити суттєві докази оригінальної стипендії, яка відповідає стандартам публікації та надає корисні рекомендації керівництва.

Кандидати від ДПА повинні продемонструвати свою здатність проводити оригінальні розслідування; протестувати, застосовувати і вивчати свої та інші ідеї; і розуміти взаємозв'язок між їх темами та широкими сферами знань.

Кандидати можуть бути зобов'язані виявляти поточні проблеми та застосовувати відповідні теорії для вирішення проблем.

Факультет

Кожному кандидату на посаду кандидата на посаду кандидата на посаду призначається та контролюється науково-дослідним професором з Гренобльського екологічного університету або інституту-партнера.

Працездатність

Кар'єра

Докторська програма ділового адміністрування (DBA) дає студентам можливість:

 • Розуміти найсучасніші дослідження у своїх галузях навчання;

 • Отримати необхідне розуміння та досвід у методах та техніці проектування досліджень, збору даних та аналізу даних;

 • Проведення, написання та поширення наукових досліджень на високому рівні;

 • Досягти більшого рівня ефективності як фахівця-практика у сфері управління технологіями, інноваціями та змінами; і

 • Здобути легітимність як науковців, так і викладачів як в академічних, так і поза академічним середовищам

Компанії

Компанії, які вибирають спонсорувати кандидатів у гренобльський екологічний менеджмент, отримують прямий результат від своїх досліджень та досліджень. Кожен кандидат проводить докторські дослідження з поточних питань бізнесу та управління, які часто грунтуються на поточних та очікуваних потребах їхніх компаній. Крім того, компанії можуть тримати цінних менеджерів на борту, поки вони досягають своїх докторських ступенів у цій програмі за сумісництвом.

Вхід

Кандидати на програму DBA набираються з усього світу. Вони надходять з найрізноманітніших фонів - наук, гуманітарних наук, технічних та інженерних галузей. Як правило, вони є професіоналами високого рівня, такими як менеджери або керівники, які мають вищу освіту в галузі бізнесу.

Вплив DBA

З 1993 року наша дослідницька програма DBA активно об'єднує бізнес та академічні спільноти, щоб запровадити зміни та сприяти прогресу через оригінальні та ретельні дослідження.

Дослідження студентів наших ДАІ впливають на управлінські та організаційні середовища на найвищому рівні. Кожна студентська дипломна робота містить розділ, присвячений управлінським наслідкам своїх докторських досліджень, і пропонує відповідні рекомендації для організацій для подолання ключових проблем.

Студенти та випускники DBA заохочуються поділитися своїми результатами та результатами з самими широкими аудиторіями, щоб інформувати та спілкуватися з колегами, організаціями та громадами.

Посилюючи увагу до поширення бізнесу та академічної аудиторії, поєднання релевантності та чіткості в дослідженні DBA підтримує нашу репутацію в управлінні технологіями, інноваціями та підприємництвом.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
Останнє оновлення Січень 21, 2019
Цей курс Комбіновано: онлайн і кампус
Start Date
Жов 2019
Duration
4 Років
Заочне навчання
Price
60,000 EUR
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Why enroll in a Doctorate in Business Administration (DBA) program?

Valerie Sabatier Grenoble Ecole de Management