Доктор економічних наук і економіки

Загальні відомості

Опис програми

  • Назва: Доктор економічних наук та уряду

  • Тривалість: 3 роки (повний робочий день) або 5 років (неповний робочий день). З можливістю запитувати максимум два продовження на один рік (повний робочий день) або два роки та ще одне (неповний робочий день)

  • Модальність: віч-на-віч (перевірити можливість онлайн-модальності)

  • Режисер: доктор Сальвадор Рус Руфіно

  • Кількість місць: 14

  • Терміни реєстрації: з 15 лютого по 15 липня. Постанова Вченої комісії буде опублікована на веб-сайті www.uimp.es протягом жовтня. У разі незайняття місць у зазначеному періоді може бути відкритий новий термін подання заявки, який закінчиться 15 січня. Резолюція буде опублікована протягом березня місяця.

Програма наук в області економіки і уряді спрямована на підготовку дослідників, здатні до самостійного, інноваційних та значних наукових знань в області економіки і державних внески.

Студенти, які навчаються на докторантурі з економіки та уряду, отримають після завершення та проходження програми ступінь доктора з Міжнародного університету економіки та уряду Менендеса Пелайо, видану ректором УІМП.

Студенти, зацікавлені у цій програмі, можуть подати заявку, виконуючи вимоги, стипендію чи допомогу. Він також має різні формули фінансування для загальної вартості курсу. Заповніть форму зі своєю контактною інформацією, і ми детально повідомимо вас.

Презентація та цілі

Це докторська розвивається в двох основних напрямках: економічна зона, яка знаходиться в веденні Центру Фонду по грошово - кредитної і фінансових досліджень (www.cemfi.es) -UIMP і області управління, яка знаходиться в веденні Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset -UIMP.

Область Уряд охоплює дослідження, пов'язані з соціальним наукам: політології та державного управління, соціології, демографії, права, міжнародних відносин і співробітництва в рамках двох широких ліній програми: Демократія, управління та державного управління; і соціально-політичні зміни в глобальному світі.

Основна мета цієї докторської програми є те, що всі студенти проходять навчання та обладнання, необхідне для проведення оригінальних досліджень, пов'язане з охоплених радою програми. У всі часи, докторанти матимуть контроль своїх наставників і керівників дисертаційних., Які будуть призначені Вченим комітетом.

програма

Щоб ознайомитися з програмою Docotorate, перегляньте наступне посилання:
https://iuiog.com/formacion/doctorados/doctorado-economia-gobierno/

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

El Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset, IUIOG, es un centro de excelencia en posgrado adscrito a la Universidad Complutense de Madrid. Especializado desde hace más de 30 años en e ... Детальніше

El Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset, IUIOG, es un centro de excelencia en posgrado adscrito a la Universidad Complutense de Madrid. Especializado desde hace más de 30 años en el desarrollo e impartición de doctorados y másteres de alta calidad en los ámbitos de las Ciencias Sociales, las Humanidades y las Ciencias de la Salud, sus programas cuentan con reconocimiento oficial y, también, por ranking de prestigio. Згорнути