Доктор економічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Програма PhD з економіки спрямована на підготовку фахівців з найсучаснішими теоретичними, аналітичними та методологічними можливостями для проведення дослідницьких проектів. Їх інноваційні дослідження розширять нинішні кордони знань і допоможуть у формулюванні етичної та відповідальної економічної та соціальної політики.

Загальна інформація

 • Надання назви: доктор економічних наук
 • Модальність: повний робочий день
 • SNIES: 107650
 • Приблизна тривалість: 4 роки
 • Кваліфікований дозвіл реєстру: Резолюція 262 від 16 січня 2019 року діє до 16 січня 2026 року
 • Реєстраційний внесок: $ 15,750,000 / семестр *
 • Тип навчання: Аспірантура
 • Місце, де він пропонується: Богота DC

* Реєстраційне значення відповідає вартості за період, встановлений на 2019 рік.

навчальний план

Навчальний план складається з трьох циклів, в яких протягом чотирьох років приймається 96 кредитів.

Цикл I (28 кредитів): обґрунтування (один рік)

Вона складається з семи предметів, які дозволять студенту поглибити інструменти ядра дисципліни (мікроекономіка, макроекономіка та економетрика), необхідні для проведення економічних досліджень на кордоні знань. Цикл завершується презентацією всебічної експертизи економічних знань і підготовкою попередньої дослідницької пропозиції, яка стане основою докторської дисертації.

Цикл II (28 кредитів): поглиблення (один рік)

Вона складається з семи суб'єктів, розділених на три категорії: економічний розвиток, поглиблення предметів (в яких студент може зосередитися на найбільш конкретних інструментах для просування своєї дослідницької програми) та дослідницькі семінари. Наприкінці цього циклу студент повинен визначити свою дослідницьку пропозицію і подати перший прогрес у вигляді публікації для управління програмою.

Цикл III (40 кредитів): Дослідження (два роки)

Кредити присвячені виключно темі семінару докторської дисертації. Студент розвиватиме накопичений дослідницький потенціал протягом першої половини програми і отримуватиме користь від отриманих відгуків під час представлення своїх досліджень на семінарі кафедри, а також можливості перебування за кордоном. Цикл завершується підтримкою докторської дисертації, що складається з трьох автономних наукових статей.

профіль заявника

Програма спрямована як на економістів, так і на фахівців з інших дисциплін вітчизняних та зарубіжних університетів з високою мотивацією до поглиблення своїх дослідницьких навичок під керівництвом викладачів першого рівня в одному з кращих економічних факультетів країни.

Успіх у суб'єктах програми значною мірою залежить від академічних здібностей, з якими враховується студент, його пристрасті до навчання та його інтересу до досліджень. Це також вимагає широкої доступності часу, а також надійного управління англійською мовою, що дозволяє отримати доступ до глобальних кордонів економічних знань.

профіль Graduate

Випускникам докторантури економіки вдасться продемонструвати високий рівень розуміння та управління основними теоретичними та емпіричними інструментами, що застосовуються в сучасних дослідженнях.

Вони також підтвердять свої здібності створювати знання через внески, що містяться в їх докторських дисертаціях. Ці внески збагатять сфери досліджень заявника і, в ідеалі, в деяких випадках служать вкладом у формулювання державної політики, що призводить до поліпшення умов життя населення країни, особливо найбільш вразливих.

Сфери діяльності випускників: трудова та наукова

Випускники докторантури з економіки зможуть застосовувати навички, здобуті в докторській підготовці, в будь-якому положенні, що вимагає доступу до глобального виробництва нових знань і, у свою чергу, брати участь у цьому створенні. Деякі з цих можливостей для працевлаштування включають академічні кола, державні посади в державних і центральних банках, консультаційні та дослідницькі роботи в приватному секторі, позиції в таких багатосторонніх організаціях, як МБР, Світовий банк та інші.

Наші диференціали

 • Викладання сили
  Більше тридцяти професорів з докторськими дисертаціями з економіки в деяких з найпрестижніших університетів світу (Гарвард, Браун, Нью-Йорк, Лондонська школа економіки, Тулузька школа економіки, серед інших). Вони повністю відповідають за забезпечення академічної та дослідницької якості програми за найвищими міжнародними стандартами.
 • Розслідування
  Пов'язані з двома високоякісними дослідницькими групами, схваленими Colciencias, студенти докторантів стануть активним учасником дослідницької діяльності (семінари, літні школи з міжнародними дослідниками, семінари в окремих галузях економіки) в рамках Департаменту економіки.
 • Міжгалузеве співробітництво
  Унікальна дослідницька екосистема вироблена 40 навчальними програмами та понад 120 аспірантськими програмами (у тому числі 12 докторантами) у 20 факультетах. Pontificia Universidad Javeriana сприяє і цінує міждисциплінарні дослідження і пропонує ідеальне середовище для його досягнення.
 • Фізична інфраструктура
  Наш кампус, розташований у центрі міста Богота, постійно звертає увагу в Загальній бібліотеці для забезпечення постійного доступу до свого виняткового каталогу баз даних і сховищ. Студенти також користуються послугами спортивного навчального центру Javeriano і динамічної художньої та культурної сцени нашого університету.

Прийом

Процес прийому університету базується на трьох групах критеріїв: Ставлення, Навички та / або Знання. З яких кожен з кандидатів буде оцінюватися через діяльність, встановлену програмою, наприклад: інтерв'ю, конкретні тести, серед інших (залежить від кожної програми). Заявник ініціює процес реєстрації в програмі через реєстраційну форму.

У наведеній нижче таблиці ви побачите конкретне значення для кожної групи критеріїв та його конкретних дій:

112509_Admision07.png

* У діяльності, що відноситься до іспиту, можна вибрати один з відповідних іспитів.

Кожна з груп критеріїв Ставлення, вміння та знання матимуть оцінку конкретних заходів, і ці заходи будуть мати певну цінність. Пам'ятайте, що діяльність може бути повторена за різними критеріями, але це не означає, що ви повинні повторювати її для кожного з них. У критерії знань ви можете знайти кілька іспитів, з яких ви можете вибрати для свого процесу прийому.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more ... Детальніше

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more civilized, more educated and juster society, inspired by Gospel values. Згорнути