Доктор економічних наук

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Підніміть свою кар’єру на новий рівень, зберігаючи здоровий баланс між роботою та життям!

Складні, гнучкі та глобальні

Докторська ступінь в Європі з акцентом на бізнес-дослідження та їх застосування в галузі.

Заробити бажаний ступінь доктора в відомому університеті - мрія багатьох професіоналів! Це вимагає відданості та відданості прийняттю одного з найважливіших рішень у житті. Програма DBA є повним докторським ступенем, але має кілька суперечностей академічно орієнтованому доктору наук. ступінь. DBA спеціалізується на ефективному використанні ключового професійного досвіду у проведенні досліджень, що передбачаються промисловістю.

Цей ступінь розроблений та наданий у партнерстві з Університетом Католіки Де Мурсія (UCAM), Іспанія, який увійшов до 10 найкращих університетів Європи за версією Times Higher Education Ranking-2019 за якісну освіту. Остаточний ступінь видається UCAM, який буде присуджений у скликанні, яке відбулося в Університеті в Іспанії.

Програма забезпечить слухачів необхідними навичками для сприяння виробленню та розповсюдженню прикладних наук у сферах управління та управління бізнесом. Дослідницька мандрівка полегшується завдяки добре розробленим цифровим ресурсам, персональному репетитору та підтримці дослідницького путівника. Цей досвід навчання та досліджень вимагає від вас підвищити критичний та аналітичний досвід. Ви набудете дослідницьких навичок, щоб стати експертом у своїй галузі з перевіреною здатністю мислити нестандартно. Програма розроблена з урахуванням напруженого графіка керівників вищої ланки, забезпечуючи рівновагу між роботою та навчанням.

141824_pexels-photo-2182969.jpeg

Про університет

UCAM - це приватний католицький університет з 20-річною історією та понад 16 000 студентів, який пропонує 33 видатних європейських офіційних бакалаврських, 45 магістерських та 66 докторських досліджень серед інших престижних звань.

Заснована в 1996 році, UCAM є повністю акредитованим Європейським університетом з чіткою місією: забезпечити студентів знаннями та вміннями служити суспільству, сприяти подальшому розширенню людських знань шляхом досліджень та розробок. UCAM надає студентам можливість розвивати власні реальні навички. Найвища інфраструктура кампусу, лабораторії та студії, поєднані з практичними компонентами навчання, підготують студентів до реалізації отриманих знань.

Студенти повинні пройти стажування у державній чи приватній установі, де вони зможуть відчути смак своєї майбутньої галузі знань. UCAM створив понад п'ятдесят дослідницьких груп у тісній співпраці з такими компаніями, як Coca-Cola, Danone, Vodafone та Siemens, надаючи деяким студентам можливість робити академічні внески.

UCAM є одним з перших університетів, який адаптував свої програми до Європейської системи якості освіти, слідуючи Болонському процесу.

Що таке DBA?

Докторська ступінь ділового адміністрування (DBA) - це поєднаний за сумісництвом професійний докторський ступінь з міжнародним розмахом та репутацією, призначений для вдосконалення виконавчої та професійної практики шляхом застосування обґрунтованої теорії та детальних досліджень реальних та складних питань у бізнесі та управлінні.

Це підвищує здатність учнів до розвитку теорії знань, їх застосування в бізнесі. Ключовим аспектом програм є розвиток особистих, консультаційних та дослідницьких навичок у контексті суворих та відповідних досліджень.

Хто повинен вважати DBA?

Доктор ділового адміністрування керується прагненням запалити реальні зміни в своїх компаніях чи сферах шляхом прийняття рішень, керованих даними. Програма буде особливо корисною для досвідчених керівників рівня С, старших менеджерів, керівників підрозділів, консультантів, викладачів з управління та підприємців. Досвід роботи з DBA вимагає від учня посилення критичних та аналітичних знань. Ви розвинете свої навички у дослідженні, щоб стати експертом у своїй галузі з перевіреною здатністю мислити нестандартно.

DBA та PhD - рівні, але різні

DBA - це програма виконавчого рівня, призначена для працюючих професіоналів з великим управлінським досвідом, а також ступінь магістра, які прагнуть прогресувати далі у своїй кар'єрі. DBA має суворість і актуальність, оскільки сприяє теорії, практиці та дослідженням у бізнесі та менеджменті. Програма DBA є повноцінним докторським ступенем, але на відміну від доктора філософії, основна увага приділяється професійному досвіду.

Доктор філософії Програма орієнтована на тих, хто зацікавлений у дослідницькій кар'єрі в наукових колах.

Перетворіть свій корпоративний досвід у знання та зробіть реальний вплив на ваш бізнес у майбутньому.

Структура програми

Програма пропонує добре структуровану курсову роботу, призначену для формування дослідницьких компетенцій. Далі йде дослідницький проект, який має на меті продемонструвати навички та знання, отримані в ході початкової курсової роботи, сприяючи вдосконаленню та вдосконаленню існуючої ділової практики.

DBA складається з двох етапів.

Етап 1: Він складається з п’яти модулів, які викладаються в 1-му році, що сприяє 60 кредитам ECTS.

Етап 2: Після успішного завершення етапу 1 студенти просуваються до завершальної "Тези, заснованої на практиці", яку потрібно виконати за 2 роки з початку дослідження.

Максимальна тривалість завершення дослідження становить 3 роки з мінімальним періодом часу 1 рік.

Премія за достроковий вихід

Успішні студенти 1 етапу отримають ступінь магістра філософії (MPhil) з менеджменту в Університеті Католіки Де Мурсія, Іспанія, якщо студент вирішить вийти, не виконавши остаточну дисертацію.

Тривалість

Етап навчання - 1 рік

Етап дослідження - 2 роки

Хоча термін дослідження становить 2 роки, той, хто навчається, може продовжити його ще на 1 рік. Амбіційний студент може навіть завершити дослідження за один рік, також виходячи зі свого графіка.

Деталі модуля

Рік 1

Мета першого року - забезпечити теоретичну та практичну основу в методології дослідження для вдосконалених емпіричних досліджень у галузі управління. Пізніша частина Першого року полягає у застосуванні знань та розуміння методології дослідження для фактичного пілотного дослідження та загальної пропозиції дисертації, а також для роздумів про власні результати діяльності дослідника.

 • М1. Методологія та методи дослідження - 10 ECTS
 • М2. Питання досліджень в рамках сучасного менеджменту - 10 ECTS
 • М3. Проміжний дослідницький проект (пілотне дослідження) - 10 ECTS
 • М4. Розробка науково-дослідного проекту (пропозиція дисертації) - 20 ECTS
 • М5. Розвиток як дослідник (індивідуальна рефлексія) - 10 ECTS

2 і 3 рік

Метою 2-го та 3-го курсів є проведення повноцінних первинних досліджень під наглядом керівництва. Два роки використовуються для виготовлення детальної дисертації, яка відповідає очікуванням досліджень, необхідних на рівні докторантури.

 • М6. Дисертація на практиці - 120 ECTS

Магістр філософії в галузі управління

Премія за достроковий вихід

Студенти, які успішно закінчили перший рік із 60 кредитами ECTS, матимуть право на отримання вихідної нагороди, магістра філософії в галузі менеджменту (M.Phil) з Університету Католіки Де Мурсія, Іспанія. Це стосується випадків, коли учень вирішив залишити курс, не завершивши остаточне дослідження. Вихід за винагороду підлягає додатковій платі за сертифікацію в розмірі 3000,00 доларів США (на додаток до плати за один рік).

Навчальнику буде дозволено відновити дослідження пізніше, якщо він бажає продовжити свою DBA не пізніше 5 років з дати виходу. Наступні модулі повинні бути успішно завершені, щоб отримати ступінь магістра:

 • М1. Методологія та методи дослідження - 10 ECTS
 • М2. Питання досліджень в рамках сучасного менеджменту - 10 ECTS
 • М3. Проміжний дослідницький проект (пілотне дослідження) - 10 ECTS
 • М4. Розробка науково-дослідного проекту (пропозиція дисертації) - 20 ECTS
 • М5. Розвиток як дослідник (індивідуальна рефлексія) - 10 ECTS

Процес прийому

Прийнятність

Після подання заявки команда приймальної комісії перевіряє її, щоб перевірити вашу право на участь у програмі. Якщо ви маєте право, вам буде призначено співбесіду з Інтерв’ю-програмою програми.

Після затвердження співбесіда буде призначена з комісією. Процес буде проходити за телефоном / скайпом / зумом для міжнародних кандидатів. Результати будуть опубліковані протягом одного тижня після вашої співбесіди.

Критерії вступу

 • A - Кандидати повинні мати ступінь MBA або ступінь магістра або еквівалент від визнаних установ.
 • B- Кандидати повинні мати принаймні три роки досвіду роботи на керівному рівні.
 • C - Кандидати повинні добре володіти письмовою та розмовною англійською мовами. Рівень англійської: 6,0 IELTS або еквівалент.

Комісія

 • 1 рік - 7000,00 доларів США
 • 2 рік - 3500,00 доларів США
 • 3 рік - 3500,00 доларів США

20% знижка на лояльність для членів випускників MBA закладів Westford Education Group.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, ... Детальніше

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, graduate and vocational professional programs carrying significant value and recognition from awarding bodies and accredited universities having its presence in UK, Lebanon, US, Africa, India, and UAE. Our strategic partnerships and understanding of evolving industry requirements and deep analysis of economic realities ensure that we offer a meaningful and diverse portfolio of management, fashion and technology-based programs. We have developed an integrated alliance with Liverpool John Moores University and Cardiff Metropolitan University in the UK and UCAM in Spain. Over thousands of students from more than 100 different countries are studying at Westford and they have become a part of a learning community that promotes critical thinking, experimental learning, innovation and enterprise. The institution has been recognized for excellence in educational delivery and efficient learning pedagogies and several accolades were offered across the period 2015-19. We have been awarded by Forbes Middle East in 2019, received MENAA award for ‘Best Corporate Brand’ 2019, Asian Education Leadership Award for ‘Asia’s Best Emerging Business School’ , Middle East’s ‘Best International Business College’ in 2017 and The Times Higher Education Award for ‘Outstanding Student Support’ in 2016. Згорнути
Шарджа , Лагос , Об'єднані Арабські Емірати Інтернет , Кейптаун , Кувейт-Сіті , Ер-Ріяд , Йоганнесбург , Даммам , Бахрейн Інтернет , Аккра , Торонто , Дубай , Канада Інтернет , Нігерія Інтернет , Торонто , Кейптаун , Абу-Дабі , Малайзія Інтернет , Амман , Великобританія Інтернет + 19 Більше Менше