Доктор менеджменту (DMan) (Навчався докторський ступінь)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Даний курс передбачає проведення передових наукових досліджень у галузі менеджменту. Вона має на меті надати керівникам та бізнес-спеціалістам ключові ідеї щодо теорії та практики досліджень в управлінській дисципліні. Зокрема, завданням цього курсу є:

Розвивати передові дослідницькі тренінги та передові наукові практики та теорії управління на професійному та академічному рівні.

Надати міждисциплінарний контекст дослідженням, отримати підтримку з різних технічних, академічних та дисциплінарних контекстів.

Розробити та застосувати ключові знання та розуміння теорії менеджменту та дослідницької практики до складних систем, як системно, так і творчо, для просування та вдосконалення теорії та практики управління.

Підвищити навички самостійного та високорівневого навчання та особистісного розвитку (критичне розуміння меж різноманітних методів дослідження через навчальні модулі та дебати), щоб дослідники могли працювати з самостійним керівництвом та оригінальністю та сприяти дисципліні управління.

Навчання

Модулі, що містяться в цьому курсі, використовують широкий спектр підходів до викладання та навчання. Стандартні лекції доповнюються груповими дискусіями та груповими вправами для вирішення проблем та групових ігор для того, щоб закріпити навчання та застосувати теорію до низки дослідницьких середовищ. Співпраця з компаніями та обговорення з успішними менеджерами з широкого кола підприємств та організацій забезпечать розширене уявлення про практичний світ управління та допоможуть визначити тематичну область дослідницької роботи. Дисертаційна робота заохочуватиме студентів до роботи в організаціях для того, щоб подати заявку на свою наукову роботу в реальне життя. Від студентів-заочників очікується, що вони будуть застосовувати свої дослідження на своєму місці роботи, щоб компанії отримали вигоду від інвестицій, здійснених у відвідуванні курсу.

Значна кількість робіт буде потрібна студентам через самостійне навчання та самостійне навчання. У ці періоди доповнюється Moodle VLE, де будуть доступні ключові тексти та наукові статті для студентів.

Кожному студенту буде надано підтримку особистого наставника, який забезпечить пастирську підтримку студентського часу на курсі. Директор курсу також забезпечить стратегічне керівництво та напрямок курсу і буде доступний кожному студенту, який має конкретні питання щодо змісту та структури курсу.

Працездатність

Очікується, що багато випускників цього курсу продовжуватимуть проходити програми досліджень, а також отримувати керівні посади в ряді бізнес-менеджерів / директорів.

Вимоги щодо вступу

Програма розрахована на випускників з різних дисциплін. Конкретні вимоги щодо входу включають:

• Визнана ступінь бакалавра з відповідного предмету (2.1 або вище).
• 120 кредитів на рівні 7 відповідного предмета (може передбачати звільнення від деяких або всіх модулів 7-го рівня за програмою DMan).
• Визнана ступінь магістра з відповідного предмету (може передбачати звільнення від деяких або всіх модулів 7-го рівня за програмою DMan).
• Магістр досліджень (MRes) ступеня в галузі менеджменту.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Детальніше

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Згорнути