Доктор мистецтвознавства

Загальні відомості

Опис програми

Відповідно до прагнення Harrison Middleton University сприяти вдосконаленню рівня освіти та його прагненню створити висококваліфікованих вчених та професіоналів, які мають широку інтелектуальну перспективу в галузі гуманітарних наук, університет пропонує програму доктора мистецтвознавства.

Про програму доктора мистецтв

Ця програма вимагає від студентів закінчити 60 годин аспірантури після рівня магістра. Програма навчання доктора мистецтв розробляється студентом за погодженням з навчальною групою студента. Студент подає до університету пропозицію щодо програми доктора мистецтвознавства, і вона схвалюється навчальною групою студентів та деканом. Усі докторанти можуть здобути ступінь магістра мистецтв після успішного проходження першого комплексного іспиту з концентрації та 36 випускників в Harrison Middleton University .

Доктор мистецтвознавства в Harrison Middleton University доставляється повністю на відстані і використовує гнучку та індивідуальну, створену студентом програму навчання. Таким чином, спосіб, яким студент відповідає вимогам до ступеня, може бути адаптований до навчальних та кар'єрних цілей кожного студента.

* Перегляньте наші критерії прийому на програми Harrison Middleton University .

Цілі програми

Після успішного закінчення програми доктора мистецтв студенти досягнуть наступних цілей:

Спроектуйте, впровадьте та заповніть докторську програму вивчення основних творів у вільних мистецтвах.

Продемонструйте методику обговорення на основі опитування, формулюючи інтерпретаційні запитання та беручи участь у обговоренні курсу.

Думайте критично про основні ідеї гуманітарних наук та західних думок і берете участь у жорсткій дискусії щодо фундаментальних питань людського існування.

Продемонструйте міждисциплінарні знання історії культури Заходу у своїх виборах.

Оцініть, синтезуйте та сформулюйте основну літературу, теорії, практики, проблеми та етичні проблеми, що обговорюються в їх курсових роботах.

Ефективно спілкуватися з чіткістю та витонченістю в письмовій та усній формі в різних обстановках; використовувати логічну узгодженість і послідовність, а також належне використання доказів і цитат, для вивчення їхніх областей вибору.

Наведіть докази значущого інтелектуального дослідження, оригінальної думки та міждисциплінарних знань у формі Капстону та його захист.

Останнє оновлення Жов 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

We at Harrison Middleton University believe that the study of the humanities is both timeless and timely because it focuses on the central questions of human existence, lasting debates that bear direc ... Детальніше

We at Harrison Middleton University believe that the study of the humanities is both timeless and timely because it focuses on the central questions of human existence, lasting debates that bear directly on the problems we face today. And in a time when information of all kinds is increasingly fragmented, the study of ancient and modern classics provides a rich source of fundamental knowledge and unifying ideas. Harrison Middleton University is a great ideas, great works, great conversations, distance learning university that offers graduate education in the humanities with concentrations in imaginative literature, natural science, philosophy and religion, and social science. Harrison Middleton University promotes student-faculty scholarship through research, discussion, and the development of collaborative publications. Згорнути