Доктор музичних мистецтв (DMA)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Доктор музичних мистецтв (DMA) програма є найбільш передовим курсом навчання, що пропонується в Школі музики в James Madison University . Програма була розроблена, щоб зробити випускників більш ринковими у вищій освіті, акцентуючи увагу на педагогіці та літературі, а також на підвищенні продуктивності або навичках ведення. Програма шукає кандидатів, які мають потенціал до досягнення найвищого рівня досягнень у проведенні / виконанні та викладанні.

Трирічний ступінь вимагає завершення 60-72 кредитних годин, включаючи основні вимоги та вимоги до концентрації. Існує дворічна вимога про проживання. На третьому курсі студенти повинні пройти комплексні письмові та усні іспити.

Ступені пропоновані

Доктор музичних мистецтв (DMA)

Концентрації

 • Проведення
 • Продуктивність
  • Латунна зона
  • Перкусія
  • Площа піаніно
  • Площа рядка
  • Вокальна зона
  • Дерев'яні духові площі

Заробляйте DMA на JMU

Ми шукаємо кандидатів, які мають потенціал до досягнення найвищого рівня досягнення у диригуванні / виступі та викладанні.

Завдання ступеня

Студенти, які закінчили програму DMA (з акцентом у виконанні, педагогіці та літературі, диригуванні, педагогіці та літературі), зможуть:

Продуктивність, педагогіка та література:

 1. продемонструвати застосування музичного та технічного майстерності за рахунок виконання передового репертуару в області спеціалізації студента (інструментальна або голосова).
 2. створювати та надавати ефективну педагогічну інструкцію.
 3. проаналізувати стандартний сольний, камерний та ансамблевий репертуар у студентській області спеціалізації (інструментальна або голосова).
 4. ефективно спілкуватися з музикою через а) письмово і б) говорити.

Диригування, педагогіка та література:

 1. продемонструвати застосування музичних та фізичних навичок шляхом виконання передового репертуару у студентській області спеціалізації (інструментальна або вокальна).
 2. продемонструвати ефективні репетиційні методики шляхом підготовки репрезентативного репертуару в спеціалізованій області студента (інструментальна або вокальна).
 3. створювати та надавати ефективну педагогічну інструкцію.
 4. сформулювати поглиблене розуміння художньої та формальної структури музики за допомогою оцінювання в студентській області спеціалізації.
 5. ефективно спілкуватися з музикою через а) письмово і б) говорити.

Вимоги до застосування

Термін подання заявки

 • Додаток є двокомпонентним процесом. Кандидати повинні звернутися до Вищої школи та Getacceptd.
 • Заявка буде відкрита 1 вересня і 30 березня є кінцевим терміном.

Починається програма

 • Осінь

Стенограми

 • Неофіційні транскрипти з усіх установ після закінчення навчання повинні бути завантажені з вашою електронною заявкою і можуть бути використані для цілей розгляду відомчих перевірок. Якщо вам буде запропоновано прийом , ви будете направлені і зобов'язані подати до вищої школи JMU офіційну розшифровку з будь-якої установи, з якої отримано диплом для завершення прийому. Стенограми вважаються офіційними, якщо вони надсилаються до JMU безпосередньо з установи, яка видала документи.

Потрібно за програмою

Ступінь вимагає завершення мінімум дев'яносто (90) кредитних годин, включаючи:

 • 18 - 24 години прикладної інструкції (якщо прийнято 18, 6 - затверджені факультативи);
 • 22 години літератури, аналізу та тематичних семінарів;
 • 18 годин розмов, документів та методів дослідження;
 • 6 годин педагогіки; і
 • 20 годин спеціальних курсів.
 • Під час програми навчання винятково кваліфіковані студенти можуть заробити до 30 кредитних годин шляхом огляду та / або передачі. Після завершення всіх курсових робіт і трьох рециталів студенти ДМА повинні скласти комплексні письмові та усні іспити.

Вимоги до тестування

 • Прослуховування замість GRE. TOEFL 88 Інтернет (570 паперових)

Вступні іспити

 • До першого тижня занять, всі кандидати повинні пройти діагностичні іспити з історії музики, письмової теорії та навчання. Результати використовуються для розміщення та консультування. Кандидати на асистентські заняття в областях, пов'язаних безпосередньо з такими іспитами, можуть знадобитися взяти їх до надання асистентів. Видалення недоліків необхідно перед подачею на випуск.

Асистенції

 • Головним джерелом допомоги для навчання в аспірантурі є асистентські школи, які нагороджуються школою. Асистентські навчання викладаються щороку на конкурсній основі. Відповідно до педагогічного характеру ступеня DMA в James Madison University , всі докторські асистентські програми включатимуть різноманітні навчальні досвіди; надання допомоги викладачам у класах та / або відповідальність за навчання класу, викладання прикладних занять (для виконавців) та проведення ансамблів (для диригентів). На додаток до стипендії, асистентські програми включають нагороду за навчання. Повний або частковий асистент може бути присуджений. Повний асистент платить за 24 кредити на рік і супроводжується стипендією приблизно 14 800 на рік. "

Наша заявка на отримання вищої освіти складається з двох частин: Застосування Вищої Школи та Школи Музичного Застосування (переконайтеся, що Ви не пропустите жодного кроку!):

 1. Заявка Вищої школи складається з анкети, що супроводжується платою у розмірі 60 доларів США. Якщо ви міжнародний заявник, будь ласка, також слідуйте за посиланнями на веб-сторінці Вищої школи до додаткових документів, що вимагаються від вас. Натисніть ТУТ, щоб подати заяву до Вищої школи.
 2. Програма School of Music складається з наступних документів та попереднього відтворення відео, надісланого через Acceptd, разом із збором у розмірі $ 30:
  • Curriculum Vitae або резюме (включаючи список репертуарів для заявників, які застосовуються та проводять).
  • Написано 3-4 сторінки викладу навчальних і професійних цілей і вашого інтересу до програми.
  • Неофіційні транскрипти. Зверніть увагу, що Вища школа не вимагає надсилання офіційних розсилок, якщо ви вже не були прийняті Школою музики. Якщо ви є міжнародним заявником і маєте неофіційну оцінку повноважень і неофіційні оцінки TOEFL, такі як скріншоти, будь ласка, також подайте їх тут, якщо вони є.
  • Попередній запис відео прослуховування (для проведення та виступів ММ та DMA) АБО портфоліо зразків композицій (лише для композицій ММ композиції) АБО відео прослуховування прослуховування (тільки для ММ у музичній освіті). Для отримання інформації про цю вимогу попереднього відбору виберіть область / інструмент вище в розділі "Запуск програми". Ви можете переглянути вимоги перед початком програми. Якщо ваш інструмент не вказаний у спадному меню, зверніться до веб-сайту школи музики та зверніться до викладача у вашому регіоні. Веб-сайт JMU Примітка: Кандидати в музичну освіту, які не мають ступінь бакалавра з музики, затвердженої організацією NASM, повинні також подати відео-прослуховування на їхній застосований інструмент.
  • Всі заявники повинні будуть надати імена та адреси електронної пошти Трьох осіб, які будуть просити нас написати конфіденційні рекомендаційні листи . Для заявників з музичної освіти, принаймні один повинен бути керівником / педагогом, який бачив їх викладанням (наприклад, директором середньої школи). Іншими рекомендаторами повинні бути професіонали, які знають вашу роботу, наприклад, ваш прикладний вчитель або інші професори коледжу.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We know that success requires equal parts intellect and action. At JMU, that’s what Being the Change is all about. When students graduating from James Madison University proudly walk across the stage ... Детальніше

We know that success requires equal parts intellect and action. At JMU, that’s what Being the Change is all about. When students graduating from James Madison University proudly walk across the stage to receive their diplomas, they’re more than just educated. Згорнути
Гаррісонбург , Флоренція + 1 Більше Менше