Доктор наук в галузі екології та сільських досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Докторантура з екологічних та сільських досліджень орієнтувала курс факультету на вивчення навколишнього середовища та сільської місцевості на підготовку дослідників високого рівня, які виділяються своїми людськими, академічними та професійними якостями. Програма існує вже більше 10 років, утворюючи лікарів, здатних пропонувати і розвивати екологічні, екологічні та сільські дослідження, з цілісним і міждисциплінарним баченням, включаючи останні академічні знання з метою впливу на відносини між суспільством і природою. Наші випускники були готові генерувати нові теорії, дослідницькі групи та інноваційні дослідження у своїй галузі знань.

Спільна робота кафедр екології та розвитку територій та сільських районів зміцнила три дослідницькі групи, акредитовані Colciencias як групи категорії A, до яких студенти пов'язані.

Загальна інформація

 • Ступінь: Доктор з екологічних та сільських досліджень.
 • Модальність: Докторська ступінь вимагає повного робочого часу. З понеділка по п'ятницю з 8:00 до 18:00
 • SNIES: 52283
 • Орієнтовна тривалість: від шести (6) до дванадцяти (12) семестрів.
 • Кваліфікований дозвіл реєстру: 11985 від 6 вересня 2013 року, дійсний до 6 вересня 2020 року.
 • Реєстраційний внесок: $ 15 325 000 / семестр *
 • Тип навчання: Аспірантура
 • Місце, де він пропонується: Богота DC

* Реєстраційне значення відповідає вартості за період, встановлений на 2019 рік.

навчальний план

Докторантура пропонує теоретичні основи та форми в аналітичних здібностях для розвитку інноваційного мислення у вивченні екологічних, екологічних та сільських проблем, пропонуючи індивідуальне навчання, побудоване відповідно до інтересів кожного студента. Підготовка кожного студента має епіцентром підготовки докторської дисертації, яка є міждисциплінарним або трансдисциплінарним дослідженням відповідно до інтересів студента.

Студенти повинні взяти 108 кредитів, і предмети будуть відібрані за підтримки директора дисертації. Персоніфікована академічна та дослідницька орієнтація пропонується через супровід директора дисертації та трьох радників, вибраних спеціально для інтересів студентів.

Навчальний план формується таким чином:

 • Тема в галузі сільського та регіонального розвитку (4 кредити)
 • Тема в галузі екології та території (4 кредити)
 • Предмет філософії знань (3 кредити)
 • Семінар з екологічних та сільських досліджень (3 кредити) \ t
 • Виборні дисципліни (13 кредитів)
 • Дослідження I, II і III (21 кредити)
 • Розслідування IV та V (40 кредитів)
 • Ступінь роботи (20 кредитів)

профіль заявника

Програма спрямована на:

 • Професіонали, які мають ступінь магістра в областях, пов'язаних з екологічними та сільськими питаннями, і які демонструють міждисциплінарний науковий потенціал.
 • Професіонали, зацікавлені у проведенні оригінальних та незалежних досліджень у міждисциплінарному середовищі, мають потенціал впливу на регіональний та національний розвиток.

Необхідно, щоб заявники мали доступ до повного робочого часу.

профіль Graduate

Випускники можуть використовувати системний та складний підхід для участі та / або проведення міждисциплінарних або трансдисциплінарних дослідницьких та планувальних груп та процесів, з незалежністю та досконалістю.

Вони працюють як професори або дослідники в приватних, державних і неурядових центрах, присвячених вивченню екологічної, екологічної та сільської динаміки. Вони також можуть працювати як дизайнери та виконавці державної політики або проектів розвитку, пов'язаних з даною темою.

Чому вони обирають нас?

Докторантура з екологічних та сільських досліджень, запропонована Pontificia Universidad Javeriana спрямована на створення знань про екологічні, екологічні та сільські питання, і в той же час підготовка дослідників, які здатні відігравати вирішальну роль у консолідації Вища освіта в країні. Курс факультету фокусується на прикладних дослідженнях, концептуальні, теоретичні та методологічні підходи яких виконуються відповідно до вирішених проблем. Тому в їх дослідженні використовуються як орієнтири соціальних і природничих наук, за допомогою яких генеруються не тільки дисциплінарні, але й міждисциплінарні знання.

Наші студенти мали можливість працювати в докторантурі: США (Університет Рутгерса, Нью-Джерсі) (Інститут інновацій Землі, Сан-Франциско), Бразилія (Сільський федеральний університет Ріо-де-Жанейро), Мексика (Національна комісія з знань і знань). використання біорізноманіття - Conabio, Регіональний центр мультидисциплінарних досліджень УНАМ, післядипломної школи); Німеччина (дослідницька група з питань сталого розвитку та глобальних змін - Гамбургський університет, Університет Кайзерслаутерн, Іспанія (Університет Пабло де Олавіда, Севілья), Швеція (Стокгольмський інститут навколишнього середовища).

Наші диференціали

 • Розслідування
  Кожен докторант є частиною дослідницької групи факультету під час навчання і може брати участь у діяльності інших дослідницьких груп.
 • Факультет
  Докторський ступінь бере участь значна група професорів заводу та кафедри, закріплена на кафедрах екології та території та сільського та регіонального розвитку факультету екологічних та сільських досліджень.
 • Дослідження визнані і підтримуються
  У нас є кілька дослідницьких груп, класифікованих у вищих категоріях Colciencias.
 • Експертна бібліотечна служба
  Студенти наших випускних програм мають Загальну бібліотеку Альфонсо Борреро Кабал, SJ, яка має один з найважливіших репозитаріїв у Латинській Америці, індивідуальні та групові навчальні середовища та експертні бібліотекарі, здатні підтримувати дослідження та дослідження.
 • Докторант взаємодіє з Обсерваторією етнічних і селянських територій , Інститутом екологічних досліджень та Інститутом сільських досліджень факультету екологічних і сільських досліджень.
 • Ми маємо 10 років роботи, 11 випускників, 32 наукові публікації, в яких беруть участь наші студенти.

Прийом

Процес прийому університету базується на трьох групах критеріїв: Ставлення, Навички та / або Знання. З яких кожен з кандидатів буде оцінюватися через діяльність, встановлену програмою, наприклад: інтерв'ю, конкретні тести, серед інших (залежить від кожної програми). Заявник ініціює процес реєстрації в програмі через реєстраційну форму.

У наведеній нижче таблиці ви побачите конкретне значення для кожної групи критеріїв та його конкретних дій:

112505_Admision03.png

* У діяльності, що відноситься до іспиту, можна вибрати один з відповідних іспитів.

Кожна з груп критеріїв Ставлення, вміння та знання матимуть оцінку конкретних заходів, і ці заходи будуть мати певну цінність. Пам'ятайте, що діяльність може бути повторена за різними критеріями, але це не означає, що ви повинні повторювати її для кожного з них. У критерії знань ви можете знайти кілька іспитів, з яких ви можете вибрати для свого процесу прийому.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more ... Детальніше

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more civilized, more educated and juster society, inspired by Gospel values. Згорнути