Доктор наук з соціальних і гуманітарних наук

Загальні відомості

Опис програми

Доктор з соціальних і гуманітарних наук Pontificia Universidad Javeriana прагне сприяти:

 • Привласнення, застосування, генерування та передача відповідних знань для розуміння та пояснення складних соціальних та людських проблем у глобалізованому контексті через інтеграційну стратегію пізнання.
 • Консолідація міждисциплінарних дослідницьких груп у сфері соціальних та гуманітарних наук, здатних розширити перспективи та відкриття діалогу та побудови знань з іншими дисциплінами та знаннями, для аналізу складних соціальних проблем у національному та міжнародному контексті.
 • Навчання висококваліфікованих дослідників і дослідників, здатних сприяти розвитку соціальних і гуманітарних наук, а також зміцненню громадянського суспільства.

Загальна інформація

 • Назва: Доктор соціальних і гуманітарних наук.
 • Модальність: особисто. Різні графіки за суб'єктами. Докторська ступінь з соціальних і гуманітарних наук вимагає повного робочого часу. Студент повинен мати час, необхідний для академічного реагування на зобов'язання, що відповідають загальному курсу та семінарам; Ці зобов'язання включають, серед інших аспектів: підготовку читань, есе, протоколи семінарів, підготовку колоквіуму, захист дипломного проекту та комплексний огляд. Студенти також беруть участь у заходах, запланованих в кожному семестрі за програмою
 • SNIES: 54104
 • Орієнтовна тривалість: Три роки.
 • Кваліфікований дозвіл реєстру: 10512 від 14 липня 2015 року, дійсний до 14 липня 2022 року.
 • Реєстраційний внесок: $ 15 122 000 / рік *
 • Тип навчання: Аспірантура
 • Місце, де він пропонується: Богота DC

* Реєстраційне значення відповідає вартості за період, встановлений на 2019 рік.

навчальний план

Навчальний план обертається навколо чотирьох проблемних осей: Проблемні осі - це спільноти навчання, викладання та досліджень, в яких міждисциплінарні семінари пропонуються студентам для поглиблення через них і в своїх проектах докторських дисертацій, різні проблеми і підходи соціальних і гуманітарних наук. В даний час докторантура має чотири поточні осі:

Ось 1: Держава та суспільство

Вона включає в себе розвиток міждисциплінарних, навчальних та дослідницьких практик, які, визнаючи складність і взаємозалежність соціальних явищ, зосереджують свою увагу на проблемах, що випливають з їх власної динаміки та відносин між державою, суспільством і розвитком, які визначають умови Добробут населення, динаміка якої залежить від умов рівноваги між політичними, економічними та соціальними силами в постійному спорі.

Ось 2: Вилучення і загальне

Це результат спільної роботи членів дослідницької групи Instituto Pensar. Ця вісь має справу з здобиччю і спільністю, тоді як обидва - прямий вплив різних форм, що приймаються суспільними відносинами. Таким чином, він проблематизує деякі з повсякденних застосувань концепцій вилучення і загального, що приховують, натуралізують і скорочують багато його функцій. Рефлексії цієї осі наближаються з різноманітних перспектив, як феміністські, територіальні, міграційні, соціально-правові дослідження, а також через вивчення побудови та консолідації формальних і неформальних знань.

Ось 3: Товариство знань, інформаційні, комунікаційні та соціально-освітні процеси

він зацікавлений в інтеграції нових теорій і концепцій до відновлення парадигм мислення і творчості. Відкриття соціальних і гуманітарних наук у сучасному світі визначено як суттєве, а також розуміння процесів цифровізації в суспільстві, аналіз різних шляхів зустрічей наук, мистецтв, прикордонних знань. критичні роздуми про процеси суб'єктивації.

Вісь 4: Культури, суб'єктивність і знання

вона зосереджується на рефлексивному, критичному, проактивному і спільному вивченні деяких соціальних, історичних і культурних процесів, відзначених складними відносинами влади, що виникли в колоніальному досвіді і під впливом перетворень світової системи і капіталізму. Це - турбота осі, постійне відновлення дискурсу розвитку, велика різноманітність латиноамериканських суспільств у цілому та колумбійського зокрема, і безперервне і багате виробництво знань, уявлень, практик і онтологій, що характеризують нас.

профіль заявника

Докторська ступінь з соціальних і гуманітарних наук, запропонована Pontificia Universidad Javeriana , спрямована на фахівців і дослідників з різних дисциплін, зацікавлених у поглибленні своїх знань і навичок для соціальних досліджень, з певною підготовкою або досвідом у цій галузі знань. Програма спрямована на те, щоб об'єднати претендентів, зацікавлених у зміцненні їхньої спроможності:

 • Працювати і поглиблювати міждисциплінарні групи з конкретних соціальних і людських проблем.
 • Розвивати навички аналізу, синтезу та управління різними джерелами інформації.
 • Планування, розробка та управління дослідницькими проектами теоретичного або прикладного характеру.
 • Керувати міждисциплінарними дослідницькими групами, брати участь і працювати над ними, з етичними критеріями та готовністю до діалогу зі знаннями, припускаючи соціальні, політичні, етичні та інституційні наслідки своїх досліджень.
 • Спілкуйтеся і працюйте з дослідниками з інших областей, щоб поглибити аналіз складних питань, які виходять за рамки знань про їхню професійну дисципліну.
 • Участь у наукових спільнотах у національному та міжнародному контексті через спільну роботу в мережах.

профіль Graduate

Випускники докторантури можуть виконувати такі функції:

 • Дослідники в міждисциплінарних командах урядових та неурядових організацій.
 • Дослідники в університетських установах, присвячені вивченню складних проблем в галузі соціальних і гуманітарних наук з міждисциплінарного підходу.
 • Консультанти та консультанти для розробки проектів, пов'язаних з проблемами, що стосуються соціальних і гуманітарних наук, як на національному, так і на міжнародному рівні.
 • Консультанти та консультанти в процесах формування державної політики у сферах компетенції соціальних і гуманітарних наук.

Чому вони обирають нас?

Докторський ступінь з соціальних і гуманітарних наук розпочався у липні 2009 року і з того часу намагався сприяти закріпленню, застосуванню, формуванню та передачі відповідних знань для розуміння та пояснення складних соціальних та людських проблем у колумбійській реальності. і в глобалізованому контексті. Докторантура прагне інтегрувати стратегію різних галузей і теоретико-методологічних горизонтів соціальних і гуманітарних наук.

Докторська програма двох фундаментальних епістемічних підходів:

 • Визнання плюралізму перспектив, як епістемічного, так і етичного та політичного, аналізу та природи соціального; -
 • Необхідність міждисциплінарного підходу в дослідженні соціального. Докторська дисертація, на додаток до збору гуманістичних традицій у Pontificia Universidad Javeriana , стала навчальним простором високого рівня всередині країни і за її межами, яка об'єднує академічні та дослідницькі сили між науковцями, пов'язаними з шести різними факультетами та Інститутом мислення. ,

Наші диференціали

 • Міждисциплінарна програма
  Розроблено факультетами соціальних наук, освіти, політології та міжнародних відносин, зв'язку та мови, психології, економічних та адміністративних наук, Інституту соціальних і культурних досліджень.
 • Гнучкість
  Вона дозволяє студентам будувати різні академічні маршрути в галузях особливого наукового інтересу, відповідно до керівних принципів Програми.
 • Продовження досліджень та мобільності до інших докторантів та програм університету, національних та міжнародних університетів, які мають угоди з Університетом Хаверіана.
 • Соціальна проекція
  Його мета полягає в тому, щоб дати відповідь від академії на необхідність пропагування та побудови досліджень, що стосуються проблем національного та міжнародного середовища, пов'язаних в першу чергу з проблемами високого впливу в сучасному світі, особливо в Колумбії та Латинській Америці.
 • Викладачі високої академічної якості
  Має великий досвід у вищій освіті, у дослідженні та поширенні знань з національним та міжнародним визнанням.
 • Множинне мислення
 • Зміст і методологія створюють простори участі, відкриті для різних позицій, критеріїв і думок, які допомагають постійному побудові знань, культури і цінностей.

Прийом

Процес прийому університету базується на трьох групах критеріїв: Ставлення, Навички та / або Знання. З яких кожен з кандидатів буде оцінюватися через діяльність, встановлену програмою, наприклад: інтерв'ю, конкретні тести, серед інших (залежить від кожної програми). Заявник ініціює процес реєстрації в програмі через реєстраційну форму.

У наведеній нижче таблиці ви побачите конкретне значення для кожної групи критеріїв та його конкретних дій:

112504_Admision02.png

* У діяльності, що відноситься до іспиту, можна вибрати один з відповідних іспитів.

Кожна з груп критеріїв Ставлення, вміння та знання матимуть оцінку конкретних заходів, і ці заходи будуть мати певну цінність. Пам'ятайте, що діяльність може бути повторена за різними критеріями, але це не означає, що ви повинні повторювати її для кожного з них. У критерії знань ви можете знайти кілька іспитів, з яких ви можете вибрати для свого процесу прийому.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more ... Детальніше

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more civilized, more educated and juster society, inspired by Gospel values. Згорнути