Доктор наук з хімії

Загальні відомості

Опис програми

Докторський ступінь з хімії є науково-орієнтованою програмою і є найважливішим у північно-західному регіоні країни, оскільки визнаний на національному рівні з огляду на її інфраструктуру, продуктивність та якість проведених досліджень. Ця програма сприяє підготовці дослідників високого рівня до участі в науково-технічних розробках, які генерують, передають та застосовують знання оригінально та інноваційно у галузі хімії та задовольняють наукові та технологічні потреби, що вимагають Розвиток країни

Він розпочався в 1992 році, і його наступність стала можливою завдяки тому, що існує завод професорів, що має велике визнання в галузях органічної хімії, неорганічної хімії, полімерів та електрохімії.

100% академічного заводу має ступінь доктора, 94,12% належать до Національної системи дослідників (SNI), з них 11,76% мають ІІІ рівень, 29,41% рівень II та 52,94% рівень I. 41,18% члени SIN III рівня та II рівня. На сьогоднішній день конкурентна інфраструктура поєднана у чотирьох напрямках досліджень та солідний академічний завод.

Observing samples under the microscopeДовіряйте "Тру" Кацанде / Unsplash

Цілі та цілі

Загальна мета

Підготовка дослідників високого рівня, які беруть участь у науково-технічному розвитку в галузі хімії та суміжних наук, а також у генеруванні, передачі та застосуванні знань оригінальним та інноваційним способом, який може задовольнити наукові та технологічні потреби, які вимагають Розвиток країни

Конкретні цілі

 • Навчати людські ресурси з високою науковою та освітньою якістю
 • Створюйте програми наукової співпраці та академічного обміну з національними та міжнародними установами вищого рівня
 • Створюйте програми зв’язків з регіональною галуззю області
 • Посилити програмні дослідницькі групи для отримання більшої продуктивності та міжнародних прогнозів
 • Консолідуйте органічну одиницю як навчальний та дослідницький центр з хімії досконалості та високої продуктивності

Цілі

Підготувати дослідників, здатних активно брати участь у національній науковій розробці, шляхом застосування знань оригінальним та інноваційним способом, керуючи впливом на науково-технічний розвиток країни.

Вхідний профіль

Кандидати, які вступають на докторську програму з хімічних наук, повинні пройти аспірантуру. Нижче перераховані важливі характеристики та вимоги, які повинен відповідати кандидат для участі в програмі:

 • Повинен мати передові знання в галузі хімії та навички експериментальної лабораторної роботи
 • Здатність аналізувати результати та працювати в команді
 • Можливість співвіднести інформацію, повідомлену в літературі, з експериментальними результатами, отриманими в лабораторії

випускник профілю

Програма визнає необхідність вдосконалення навичок спілкування, письмового та усного, хіміків і, зокрема, тих, хто працюватиме в галузі хімічної промисловості, оскільки вони зміцнять зв’язок з вищими навчальними закладами та слідства. Професіонали, які беруть участь у програмі, повинні мати можливість виявляти сфери, проблеми та проблеми, які потребують спостереження, щоб запропонувати дослідницькі проекти, які забезпечують життєздатні рішення для поліпшення досліджуваної ситуації.

Випускник доктора наук з хімії володіє глибокими та інтеграційними хімічними знаннями про наукові основи, про концепції, методи, досягнення та методику своєї галузі дослідження. Він також має можливість пропонувати, планувати, ідентифікувати, оцінювати та виконувати оригінальні та незалежні дослідницькі проекти та розробляти та інновації в галузі хімічної науки та техніки.

Використовуйте спеціалізовані джерела інформації критично, щоб отримати інформацію, відповідну вашій дослідницькій роботі.

Він оновлює та продовжує своє навчання самостійно та розвиває свою професійну діяльність з етичним та гуманістичним підходом.

Розмірковуючи пунктуацію, після успішного завершення програми докторант, випускник може:

 • Виконувати оригінальні дослідницькі проекти
 • Сплануйте та проведіть розслідування
 • Приєднуйтесь та / або очолюйте наукові групи
 • Ефективно передайте свої знання
 • Опублікуйте результати своїх досліджень у національних та міжнародних журналах
 • Розвивати вміння передавати технологію для її адаптації до конкретних умов країни чи галузі
 • Формуйте кадрові ресурси високого рівня

Вимоги до входу та виходу

Вимоги до вступу

Кандидати, які вступають на докторську програму з хімічних наук, повинні мати ступінь магістра наук у галузі, що стосується програми, відповідно до навчальної програми програми, прийнятої заявником, та їх кваліфікації з хімії . У разі закінчення зовнішньої магістерської програми приймальна комісія приймає рішення про можливе прийняття.

Приймальна комісія складається з чотирьох професорів докторського факультету, яких загалом, але не суворо, складають президент факультету, професор базового ядра, координатор аспірантури та завідувач кафедри. Приймальна комісія несе відповідальність за аналіз та оцінку академічної майстерності та здатності проводити дослідження здобувача за допомогою таких вимог:

 • Затвердження вступного іспиту
 • Надішліть резюме навчальних програм із супровідними документами своєї дослідницької кар’єри
 • Надайте два листи академічної рекомендації, адресовані координатору програми та підписані фахівцями з хімії
 • Виконай співбесіду з Приймальною комісією
 • Показати навички читання та розуміння технічних творів англійською мовою

Вступний іспит буде представлений у двох частинах, перша охоплює чотири основні галузі хімії: органічна хімія, неорганічна хімія, аналітична хімія та фізикохімія. Друга частина складається з більш поглибленого вивчення в тій галузі, в якій заявник бажає розвивати свою дослідницьку роботу.

Крім того, коли абітурієнти випускники нашої програми магістрів з хімії, які отримали середній мінімум 88 і закінчили менше двох років, вони можуть вступити до докторської програми, не покриваючи вимоги до вступного іспиту. У цьому випадку для вступу в програму знадобиться аналіз навчальної програми з приймальної комісії та рекомендація радника магістерської роботи.

Процедура, яку слід дотримуватися для прийняття студента та подальшого зарахування до програми доктора наук з хімії, полягає в наступному:

Зверніться до координатора аспірантури з хімічних наук, щоб запросити звіти про напрямки досліджень, пропоновані центром, та документацію, необхідну для виконання відповідних процедур

Надішліть таку документацію:

 • Лист про наміри направлений до координатора, в якому викладаються причини, чому ви хочете вступити на докторську програму
 • Професійний ступінь магістра або підтвердження подання заявки на розгляд
 • Біографічний матеріал
 • Копія свідоцтва про народження, для іноземців цей документ повинен бути легалізований та / або апостильований
 • Копія офіційної ідентифікації (INE, паспорт), іноземців (посвідчення особи, паспорт)
 • Копія унікального коду реєстрації населення (CURP), коли заявник має мексиканське громадянство
 • Копія свідоцтва з кваліфікацією магістра з середнім мінімумом 80 (щоб подати заяву на вступний іспит)

Ім'я та електронні листи трьох академічних довідок у форматі, попередньо встановленому координатором. Для того, щоб координатор вимагав рекомендаційних листів, заявник повинен надати імена та контактну інформацію (електронну пошту) викладачів, які готові видати академічну рекомендацію.

Після отримання документації планується загальний тест з хімії та перевірка вашої області знань. Крім того, навички читання та розуміння технічних творів англійською мовою можна оцінити, переклавши статтю англійською мовою на іспанську або застосувавши іспит. Ці оцінки можуть проводитись віч-на-віч у тому ж центрі чи через Інтернет.

Отримавши результати тесту, координатор викличе приймальну комісію для співбесіди з кожним із кандидатів. Інтерв'ю можна проводити в офісах дослідницького центру або конференцією через Skype.

Після співбесіди всі документи кандидатів будуть проаналізовані приймальною комісією. Після цього буде прийнято рішення про прийняття чи відхилення учнів відповідно до компетенцій, здібностей, цінностей та навичок, що відображаються в оцінках та документах, поданих заявником.

Після прийняття студента офіційний лист про прийняття буде надісланий програмі, який буде підписаний та затверджений приймальною комісією.

Що стосується іноземних студентів, вони керуватимуться та підтримуватимуть обробку своєї мексиканської форми імміграції.

Після того, як студенти будуть присутні в центрі, вони офіційно зараховуються до системи та будуть виписані з предметів, які вони будуть приймати в першому семестрі. Крім того, їм буде призначено подальшого викладача для надання керівництва та підтримки протягом тривалості їх аспірантури.

Після вступу в програму студент вирішить напрямок досліджень, який вас цікавить, і вибере директора дисертації для розробки проекту науково-дослідної дисертації, який буде запропонований директором дисертації.

Через 12 місяців після вступу студента в програму буде призначений навчальний комітет з дисертації, що складається з п'яти членів, який буде запропонований директором дисертації та затверджений доктором сенату

Вимоги до виходу

Для отримання ступеня доктора хімічних наук студент повинен:

 • Акредитувати всі предмети та академічну діяльність, що відповідають програмі, із мінімальним загальним середнім значенням вісімдесят (80), без урахування кредитів дипломної роботи
 • Представити результати індивідуального дослідницького проекту, втіленого в дипломному документі, в якому він демонструє здатність генерувати оригінальні внески у галузі програмних знань
 • Продемонструйте оволодіння другою мовою, яка повинна бути акредитована іспитом, за пропозицією докторського сенату
 • Прийняли до друку наукову статтю з результатами своєї дипломної роботи
 • Мати дозвіл на друк дипломної роботи, видану керівником відділу аспірантури, за пропозицією Навчального комітету
 • Подати та здати ступінь доктора наук з іспиту з хімії
 • Будьте протягом чотирьох років, рахуючи з дати початку навчання. Після закінчення цього періоду студент повинен запитати авторизацію з адреси кампусу

навчальний план

164 бали повинні бути охоплені в навчальній програмі доктора наук. Сюди входять наступні теми: докторальний семінар, докторський іспит, науково-дослідний семінар, дослідницькі проекти від I до V та дипломна робота, які повинні бути охоплені максимум за 48 місяців (8 семестрів).

Суб'єкти

Випускницький і науково-дослідний центр з хімії має чотири напрямки досліджень. Лінії дослідження - це вісь, через яку організовується діяльність, яка підтримує наукову роботу аспіранта, розуміється як сукупність заходів, що проводяться групами дослідників та студентів, спрямованих на генерування та / або застосування знань.

129728_tabla.png

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Instituto Tecnológico de Tijuana es una institución educativa con 47 años de servicio en la entidad de Baja California, imparte 16 Licenciaturas y 8 programas de posgrado fundada el 17 de septiembre d ... Детальніше

Instituto Tecnológico de Tijuana es una institución educativa con 47 años de servicio en la entidad de Baja California, imparte 16 Licenciaturas y 8 programas de posgrado fundada el 17 de septiembre del 1971. Згорнути