Доктор наук у дослідженні TESOL

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Цей курс PhD повністю присвячений дослідженню TESOL. Цей докторський ступінь буде цікавим для тих, хто має досвід роботи на мовах, лінгвістиці, прикладній лінгвістиці або суміжних областях, а також фахівцям з вивчення мов, які мають глибокий інтерес до досліджень.

Цей курс розвиватиме ваші навички досліджень і поставить вас на шлях стати автономним дослідником. Кандидат є значною кваліфікацією, яка позначатиме вас як експерт-дослідник у галузі вивчення англійської мови до виступаючих інших мов. Ви будете досягати нових навичок, щоб усвідомити складні питання, покращити свої здатні до вирішення проблем, підвищити впевненість у собі дослідника та розширити свої знання в галузі, а також насолоджуватися досвідом доктора філософії.

Ми будемо підтримувати вас протягом усього свого часу в PhD TESOL Research. Перш ніж розпочати дипломну дисципліну, цей курс буде сприяти розвитку ваших дослідницьких навичок через сім навчальних модулів на TESOL, методи дослідження та освітні теорії. Наш кандидат у дослідженні TESOL дасть вам можливість вийти за рамки того, що буде потрібно від магістрів досліджень (MRes) та докторат освіти (EdD), в якому ви будете виробляти більш суттєву дисертацію на 60 000 слів.

Академічне середовище University of Stirling не тільки дасть вам свободу та виклики, але також забезпечить вам численні шанси на інтелектуальні дебати з колегами-експертами. Ваша Phd подорож буде формувати ваше майбутнє, як ніяка інша кваліфікація - академічно, професійно та особисто.

Закінчивши навчання, ви будете добре обізнаним професійним дослідником, який:

  • має знання про широке освітнє поле
  • володіє досвідом використання як кількісних, так і якісних методів
  • має навички, необхідні для дослідження будь-якої області в межах TESOL
  • вміє робити внесок у наукові знання та професійну практику

Найголовніші причини для навчання з нами

# 1 Вивчення в динамічному академічному підрозділі, який займає 10 місце у Великобританії для освіти (The Complete University Guide 2019)

# 2. Отримайте вичерпну підтримку у ваших знаннях та процесі розробки досліджень з першого дня вашого доктора філософії

# 3 Вигода від гнучкої програми поступово інтенсивно, що дозволяє вам добре вивчати та досліджувати

Викладання

Викладені модулі в цьому новаторському докторантурі в курсі "TESOL Research" виконуються в стилі очної та сумісної основи. Такий стиль доставки, як лекції, семінари та презентації студента, ретельно відбирається відповідно до змісту модуля та ваших потреб.

Ви отримаєте вигоду з гнучкого курсу, який проводиться інтенсивно (переважно на п'ятницях), що дозволяє вам добре вивчати та досліджувати.

Також запрошені студенти TESOL на засідання Групи досліджень з питань досліджень TESOL, а також на наші заходи з вивчення англійської мови (ELTR), які проводять провідні дослідники та фахівці.

У самому останньому дослідженні QS співробітники зі University of Stirling отримали 5 із 5-зіркового рейтингу для викладання (QS World University Rankings 2018).

Оцінка

Оцінювання навчальних модулів залежить від відповідних результатів навчання та може включати в себе презентацію, анотовану бібліографію, есе та пропозицію щодо дослідження. Для кожного 20-кредитного модуля вам буде запропоновано створити твір, еквівалентний есе з 3000 слів. Вашим кінцевим завданням буде виробництво оригінального дослідження, яке буде повідомлено у 60 000 слів.

Студенти, які пройшли три з 20-кредитних модулів (включаючи два основних), але не перейдуть до інших навчальних модулів, вийдуть із сертифікатом післядипломної освіти в TESOL Research.

Студенти, які пройшли шість з 20-кредитних модулів (включаючи чотири основних), але не приступають до дослідницької практики TESOL (TESPR03), вийдуть із дипломом післядипломної освіти в TESOL Research.

Кандидати, які пройшли всі сім навчальних модулів, але не приступають до дисертації (TESPR04), вийдуть з MRes в дослідженні TESOL.

Навчатися за кордоном

Будучи студентом нашого курсу докторської дисертації TESOL Research, у вас є фантастична можливість придбати цінний досвід роботи з вивченням англійської мови як іноземної в 33 європейських країнах за допомогою Erasmus стажування.

University of Stirling також розробив тісні робочі партнерські зв'язки з двома університетами у всьому світі, щоб максимально спростити пошук місць розташування та надати вам спеціальні навчальні та навчальні можливості. Якщо ви відповідаєте критеріям відповідності, ви можете подати заявку на розташування з:

Університет Лейфана в Люнебурзі, Німеччина

Проведіть спостереження за класом, наглядайте за малим групами та надайте допомогу в навчальному закладі у місцевій вищій школі Під час шкільного відпочинку ви матимете шанс працювати з розробкою матеріалів або письмовою підтримкою в університеті.

Széchenyi István University, Угорщина

Залучайтесь до спостереження за класом та навчання в університеті чи школі в університеті.

Інформація про програму буде надана студентам, які здійснюють дослідження PhD TESOL.

Директор курсу

Д-р Вандер Віана

tesol@stir.ac.uk

44 (0) 1786 467681

Комісії - 2018/2019

  • За кордоном, рік 1: 15 250 фунтів стерлінгів, рік 2: 13 250 фунтів стерлінгів, 3 рік: 13 250 фунтів стерлінгів, 4 рік (за потреби): 13 250 фунтів стерлінгів
  • Головна / 1 рік ЄС: 6 200 фунтів стерлінгів, 2 рік: 4 260 фунтів стерлінгів, 3 рік: 4 260 фунтів стерлінгів, 4 рік (при необхідності): 4 260 фунтів стерлінгів
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Згорнути