Доктор педагогічних наук з освітнього та організаційного лідерства

Загальні відомості

Опис програми

Місія докторської програми Університету Святої Сім'ї полягає у сприянні розвитку ефективних та етичних лідерів для шкіл та громад, які можуть зробити значний внесок у свої галузі знань за допомогою прикладних досліджень.

Отримавши ступінь доктора освіти з освітнього та організаційного лідерства, ви:

Станьте ефективним та етичним керівником шкіл та організацій, здатних внести значний внесок у свою галузь знань за допомогою прикладних досліджень. Крім того, ви матимете можливість поглибити свої знання та вміння, спеціалізуючись на одній із наступних чотирьох концентрацій:

Організаційне лідерство - пропонує бізнес-погляд на організаційне керівництво та готує людей до керівництва широким розмаїттям некомерційних, некомерційних та громадських організацій.

Шкільне керівництво та адміністрація із сертифікацією директора штату Пенсільванія - готує вчителів та іншого шкільного персоналу до отримання сертифікату штату Пенсильванія для роботи в якості директора державної школи (дошкільний садок до 12 класу).

Шкільне керівництво та адміністрація з листом про відповідність керівника школи - готує адміністраторів шкіл до отримання сертифікату в Пенсільванії на посаду начальника державної школи.

Навчальна програма та інструкції з керівником навчальних програм та навчальних закладів (штат Пенсільванія) (дошкільний садок до 12 класу) Сертифікація - готує вчителів та іншого шкільного персоналу для керівництва у моделях шкільних програм та навчальних практиках. Фізичні особи можуть також подати заявку на сертифікацію в Пенсільванії, щоб виконувати функції керівника навчальної програми та навчання (до дитячого садка до 12 класу) в окрузі державної школи (до затвердження Департаментом освіти Пенсільванії).

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Since 1977, more than 3,200 of our students have earned Pennsylvania teaching certification. We provide a high standard of education at a reasonable cost and have become a leading choice for high scho ... Детальніше

Since 1977, more than 3,200 of our students have earned Pennsylvania teaching certification. We provide a high standard of education at a reasonable cost and have become a leading choice for high school graduates, experienced teachers seeking advanced qualifications, and working adults who wish to start a new career. Allow us to help you on the way to a more fulfilling career. Згорнути