Доктор психології

Загальні відомості

Опис програми

Метою доктора психологічних наук є підготовка дослідників з психологічного, з плюрипарадигматичним підходом, як у межах дисципліни - у її концептуалізації та методологічному підході, так і в зобов'язанні міждисциплінарної роботи. Програма сформована в інтересах університету привілейовувати соціальне конструювання сенсу, соціально значимі дослідження в його середовищі та прихильність до побудови та зміцнення інклюзивного суспільства, шанобливого і захисника людської гідності. Програма структурована навколо п'яти напрямків роботи, які відображають академічну та наукову траєкторію факультету: благополуччя та цілісне здоров'я; Соціальні та збройні конфлікти: психосоціальні підходи до побудови культури миру; Побудова знань в освітніх контекстах; Сім'ї, криза і контексти, психологія, робота і суб'єктивність.

Загальна інформація

 • Назва доповіді: Доктор психологічних наук.
 • Модальність: на місці, присвяченому 20 годин на тиждень.
 • SNIES: 105986
 • Приблизна тривалість: 8 семестрів.
 • Кваліфікований дозвіл реєстру: 20594 від 1 листопада 2016 року, дійсний до 1 листопада 2023 року.
 • Реєстраційний внесок: $ 15 239 000 / семестр *
 • Тип навчання: Аспірантура
 • Місце, де він пропонується: Богота DC

* Реєстраційне значення відповідає вартості за період, встановлений на 2019 рік.

навчальний план

Організація навчальної програми доктора психології складається з двох навчальних компонентів: дослідницької та фундаментальної.

Слідчий компонент

69 кредитів

Вона сприяє розумінню епістемологічних, теоретичних і етичних передумов психології, які дозволяють формулювати питання з дисциплінарної та міждисциплінарної точки зору та її підхід систематичним і строгим способом виробництва знань та їх поширення в академічних спільнотах.

Предмети:

 • Сучасні дебати в психології
 • Напрямлені дослідження

Основний компонент

24 кредити

Вона поглиблюється в роздумах про конституцію суб'єкта, суб'єктивності і міжпредметності в контекстах взаємодії. Цей компонент сприяє відображенню плюрипарадигматичних і методологічних розробок дисципліни, що характеризують дослідницькі підходи до психологічного. Водночас він заохочує дискусію та дебати з етично-політичної точки зору, навколо центральних питань психологічного, з соціальної, історичної, політичної та правової точки зору.

Предмети:

 • Дослідження навчання
 • Докторська дисертація
 • Лінійний семінар
 • Етика дослідження в психології

профіль заявника

Програма спрямована на психологів і фахівців у сфері соціальних, гуманітарних і медичних наук, які мають ступінь магістра та принаймні один рік дослідницького досвіду, що має відношення до дисципліни, в одній з докторських ліній.

профіль Graduate

Випускник доктора психологічних наук, запропонований Pontificia Universidad Javeriana , здатний:

 • Сформулювати, розробити та розробити дослідницькі програми та проекти, які генерують психологічні знання.
 • Провести автономне дослідження, сформульоване дослідницькими групами та / або національними та міжнародними академічними мережами.
 • Розвивати дослідження з дисципліни в постійному діалозі з міждисциплінарним, що дозволяє розширювати і ускладнювати розуміння вирішених проблем.
 • Розвивати дослідження, що генерують альтернативи соціально значущим проблемам, домагаючись побудови більш справедливого, справедливого, всеохоплюючого та гуманного суспільства.
 • Сприяти консолідації академічних спільнот з дослідницької роботи, що стосується епістемологічних, онтологічних і методологічних припущень дисципліни з політичної етичної точки зору.
 • Розповсюджувати та передавати результати досліджень таким чином, що впливає на виробництво знань та державну політику, на побудову більш справедливого та справедливого суспільства.

Чому вони обирають нас?

Педагогічне зобов'язання програми зосереджено на дослідженні як дидактичному пристрої, що сприяє розвитку та зміцненню слідчих, дисциплінарних, міждисциплінарних, комунікативних та етично-політичних компетенцій, від багатопарадигматичного бачення та безперервного супроводу, що дозволяє орієнтувати навчальний процес студента і включення в академічні спільноти. Докторантуру з психології було організовано спільно між Штаб-квартирою та Калійським відділенням, що дозволяє об'єднати сильні сторони команди професорів і мати регіональну перспективу на користь соціально значимих досліджень. Програма надає можливість мати команду професорів, які поділяють п'ять напрямків роботи докторантури, які виховуються обговоренням дослідницьких груп, схвалених Colciencias. Цей варіант дозволяє студентам брати участь у академічних дебатах команди професорів і брати спільні курси, які збагачують академічні дебати. Кожна докторантура (Центральна штаб-квартира м. Богота - розділ Калі) має незалежний кваліфікований реєстр, але разом із спільною роботою, яка відображена в структурі навчальної програми.

Наші диференціали

 • Висока якість викладання
  Докторантура має 30 докторів наук, згрупованих у п'яти напрямках досліджень.
 • Міжгалузевий діалог
  Підходи до інших дисциплін, починаючи від міждисциплінарного читання до трансдисциплінарних пропозицій, залежно від об'єкта дослідження студента.
 • Дослідницькі лінії
  Всебічне здоров'я та здоров'я; Побудова знань в освітніх контекстах; Соціальні та збройні конфлікти; Сім'я, виховання та контексти; Психологія, праця та суб'єктивність.
 • Експертна бібліотечна служба
  Студенти мають загальну бібліотеку Альфонсо Борреро Кабал, SJ, яка має один з найважливіших репозитаріїв у Латинській Америці, індивідуальні та групові дослідження та бібліотекарі, які є експертами в галузі правових наук, здатними підтримувати дослідження та дослідження. дослідження
 • Розуміння методологій з різноманітними дослідницькими стратегіями, що дозволяють проводити добре розроблені дослідження, зі збором та аналізом інформації, що відповідає об'єкту дослідження, відповідно до контекстів, в яких вона зареєстрована.
 • Множинне мислення
  Зміст і методологія створюють простори участі, відкриті для різних позицій, критеріїв і думок, які допомагають постійному побудові знань, культури і цінностей.
 • Участь у дослідженнях проектів груп, що складають лінії.
 • Інтернаціоналізація
  Спільна робота з Чиліським університетом Альберто Хуртадо.

Прийом

Процес прийому університету базується на трьох групах критеріїв: Ставлення, Навички та / або Знання. З яких кожен з кандидатів буде оцінюватися через діяльність, встановлену програмою, наприклад: інтерв'ю, конкретні тести, серед інших (залежить від кожної програми). Заявник ініціює процес реєстрації в програмі через реєстраційну форму.

У наведеній нижче таблиці ви побачите конкретне значення для кожної групи критеріїв та його конкретних дій:

112507_Admision05.png

* У діяльності, що відноситься до іспиту, можна вибрати один з відповідних іспитів.

Кожна з груп критеріїв Ставлення, вміння та знання матимуть оцінку конкретних заходів, і ці заходи будуть мати певну цінність. Пам'ятайте, що діяльність може бути повторена за різними критеріями, але це не означає, що ви повинні повторювати її для кожного з них. У критерії знань ви можете знайти кілька іспитів, з яких ви можете вибрати для свого процесу прийому.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more ... Детальніше

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more civilized, more educated and juster society, inspired by Gospel values. Згорнути