Доктор соціологічних наук

Загальні відомості

Доступних місць: 6

Опис програми

Наші програми післядипломної освіти, кожна з різними програмними вимогами, базуються на повній сумісності з усталеними європейськими та американськими освітніми системами. Європейські рекомендації щодо вищої освіти викладені в Болонських угодах. Після отримання мінімальної кількості кредитів можна подати запит на випуск. Програми післядипломної освіти - це передові академічні програми для випускників коледжів та університетів, а також для працюючих професіоналів, які бажають продовжувати прогресивну кар’єру в галузі спілкування та ліберальних мистецтв. Справді глобальне співтовариство коледжу надає широким можливостям студентам для вивчення академічних цікавих тем та досліджень з акцентом на глобалізацію, спілкування та вищу освіту. Не всі програми пропонуються на всіх кампусах.

Курси

Післядипломні курси поділяються на специфічні для програми курси. Факультативи можуть бути обрані з будь-якого з запланованих курсів, пропонованих на рівні аспірантури. Курси, що стосуються конкретної програми, заплановані на основі реєстрації та можуть бути доступні не на всіх кампусах. Студентам рекомендується пройти курси та отримати кредити на найвищому рівні.

Вимоги до програми

 • Всього 60 кредитів
 • Випускні курси 60 кредитів
 • Курси (докторські) 15 кредитів / 3 курсу
 • Курси (спілкування) 15 кредитів / 3 курсу
 • Курси (вища освіта) 15 кредитів / 3 курсу
 • Дисертація 15 кредитів

Перехід на іншу програму після початку навчання можливий до тих пір, поки вимоги програми не будуть виконані до кінця досліджень. Тому рішення про перемикання має бути зроблено якомога раніше, щоб уникнути невиконання вимог програми в межах передбачуваної тривалості програми.

Дисертація

Комплексна дисертаційна робота складається з дисертаційної пропозиції та фактичної дисертації. Пропозиції щодо його назви та змісту подаються студентом та затверджуються нашою вченою радою. Дисертаційна робота може бути безпосередньо пов’язана з професійною діяльністю студента.

Вимоги до прийому

 • Володіння англійською мовою.
 • Магістр (або еквівалент).
  • Ніяких відмінностей між академічними чи професійними ступенями магістра не робиться.
  • Ступені з 60 європейськими кредитами або 40 американськими семестровими кредитами вважаються еквівалентними.

Перспективи кар'єри

Наші навчальні програми та курси мають кар’єрно-орієнтований характер і забезпечують студентам високий рівень гнучкості протягом усього аспірантури. Орієнтуючись на широкий спектр спеціалізованих предметів, студенти оснащені необхідними навичками та знаннями, щоб досягти успіху в сучасній глобальній економіці, і готові до широкого спектру професійного розвитку та кар’єрних можливостей.

Програми післядипломної освіти - відмінний вибір для випускників коледжів та університетів, які мають декілька років відповідного досвіду роботи, які хотіли б побачити свою працездатність на сучасному зростанні ринку праці, залучаючи суворий та науково-складний аспірантуру для отримання відповідної академічної кваліфікації у галузі ліберальної мистецтв.

Після закінчення навчання студенти в основному просувають свою кар'єру, вступаючи на керівні посади вищого рівня в національних та багатонаціональних компаніях та організаціях різних галузей економіки. Студенти також можуть продовжувати навчання без перешкод майже в будь-якій іншій нашій аспірантурі та аспірантурі для подальшого підвищення їх кар’єрних перспектив.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia ... Детальніше

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia. ECLS offers flexible liberal and global studies at the Undergraduate/Bachelor/BA, Graduate/Master/MA and Postgraduate/Doctor/PhD level. Згорнути
Барселона , Брюссель , Мадрид , Цюрих , Токіо , Антверпен + 5 Більше Менше