Доктор технічних наук, дидактика

Загальні відомості

Опис програми

Цілі

  • Переконайтеся, що студент, крім освоєння наукових теорій, набуває хороших знань та оволодіння методами, найбільш використовуваними в його спеціалізації (однією з конкретних дидактичних наук і технологій).
  • Ознайомити студента з дослідницькою роботою, інструментами та методами, найбільш використовуваними в його галузі спеціалізації (однією з конкретних дидактиків науки і техніки), а також з роботою дослідницьких груп у галузі дидактики науки і техніки.
  • Розробіть здатність виявляти найважливіші елементи складного процесу або ситуації, що дозволить вам підійти до об'єкта дослідження у своїй галузі.
  • Розвивати можливості та компетенції наукового та / або технологічного виробництва в рамках дидактики наук і технологій.

Розклад

  • Щотижневий графік: п'ятниця та субота
  • Академічний календар: з вересня по червень

Тривалість життя

6 семестрів (стаття 3 ДЛ-74/2006)

ECTS

180

Професійні виходи

Можливість прогресування в педагогічній кар'єрі для груп 230, 240, 500, 510, 520, 530, 550 відповідно до Портаріа № 344/2008 від 30 квітня.

Докторська дидактика в галузі науки та техніки здатна визначити найважливіші елементи навчального процесу (у формальному або неформальному контексті), що дозволить йому наблизитись до об'єкта дослідження у своїй області знань, щоб:

  • Розвивати науково-виробниче наукове виробництво;
  • Провідні процеси формування та / або розслідування;
  • Сприяти розвитку технологій, соціальних чи культурних процесів у суспільстві, основаному на знаннях;
  • Автономно розробляти та впроваджувати інновації, а також описувати, аналізувати та критично оцінювати його вплив на суспільство.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

A Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro, sedeada em Vila Real, mais conhecida por UTAD, é uma instituição orientada para a criação, transmissão e difusão da cultura, do saber e da ciência. Situa ... Детальніше

A Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro, sedeada em Vila Real, mais conhecida por UTAD, é uma instituição orientada para a criação, transmissão e difusão da cultura, do saber e da ciência. Situada numa região em desenvolvimento, fomenta o empreendedorismo, em estreita relação com a comunidade, seus organismos, instituições e tecido empresarial, aprofunda o conhecimento científico, desenvolve tecnologia e promove a inovação, procurando responder aos problemas e desafios de âmbito global, nacional e regional. Згорнути