Доктор технічних наук

Загальні відомості

Опис програми

Програма PhD в інженерній справі шляхом просування досліджень і підготовки дослідників зосереджує свою місію на інтегральній освіті своїх студентів, що, крім того, що має академічні досягнення, підвищує міждисциплінарну роботу і сприяє вирішенню великих національних і глобальних проблем. Ядро професійних, дисциплінарних і міждисциплінарних знань цієї академічної програми полягає в інженерному, а особливо - в області систем і процесів, пов'язаних з лініями і областями знань, пов'язаних з дослідницькими групами факультету. інженерії Pontificia Universidad Javeriana .

Загальна інформація

 • Нагородження звання: доктор технічних наук
 • Форма навчання:
 • SNIES: 53804
 • Приблизна тривалість: 4 роки
 • Кваліфікований дозвіл реєстру: 5868 від 4 травня 2015 року, дійсний до 4 травня 2022 року.
 • Реєстраційний внесок: $ 15,039,000 / семестр *
 • Тип навчання: Аспірантура
 • Місце, де він пропонується: Богота DC
 • Рішення про акредитацію високої якості: 09417 від 8 червня 2018 року, надане на шість років
 • День: День, повний робочий день.

* Реєстраційне значення відповідає вартості за період, встановлений на 2019 рік.

навчальний план

Докторська програма повністю індивідуалізована і ґрунтується на дослідницькому проекті, проведеному студентом під керівництвом його наставника і навколо якого будуть організовані всі навчальні заходи.

Навчальний план докторської програми інженерів передбачає затвердження в цілому сто двадцять (120) кредитів. Студент, який вступає в програму без завершення магістерської програми, може заповнити ці кредити на період від 8 до 10 семестрів. Для тих, хто має ступінь магістра та якому було затверджено значну кількість кредитів, очікувана тривалість складе від 6 до 7 семестрів. Програма вимагає мінімального проживання протягом двох років і сприяє стажуванню за кордоном.

Фази розвитку програми

Перший етап: Відповідає етапу впровадження в дослідження, тривалість якого зазвичай становить один рік. Студенти, які вже мали ступінь магістра на початку програми, можуть пройти цей етап через процес гомологізації, узгоджений зі своїм наставником, і з директивами програми.

Друга фаза: Представляє фазу дослідження, тривалість якої, як правило, три роки. На цьому етапі студент зосереджується на розробці докторської дисертації. Цей результат будується через процес, в якому студент спочатку представляє іспит з компетентності, потім кандидатський іспит і, нарешті, підтримку докторської дисертації.

Максимальне навчальне навантаження на семестр: Максимальне навчальне навантаження студента докторантури за програмою інженерії становить 16 кредитів за семестр. Це значення має на меті уникнути перевантажень роботи, які впливають на якість і продуктивність студента, що посилюється тривалістю 21 тижнів роботи в академічному періоді для суб'єктів дослідження.

Докторська дисертація: Докторська дисертація повинна бути науково-дослідною роботою, що є оригінальним внеском у технічні науки. Крім того, він повинен мати переваги для створення публікацій у спеціалізованих журналах з визнаною науковою цінністю на міжнародному рівні та / або для створення високоякісних технологічних продуктів і впливу, захищених механізмами інтелектуальної власності.

профіль заявника

Програма орієнтована на інженерів і фахівців, пов'язаних з дисципліною, готовою до навчання в якості дослідників. Тому інженери, фізики, математики та випускники дисциплін та інженерно-суміжних наук матимуть місце, отримавши університетську освіту, придатну до галузі, в якій вони хочуть розробити програму доктора. Вони повинні демонструвати видатний академічний та професійний рівень під час навчання та / або у здійсненні своєї професії.

профіль Graduate

Випускник докторської інженерної справи Pontificia Universidad Javeriana зможе:

 • Виконувати та направляти автономним чином наукові та дослідницькі процеси, а також застосовувати науково-технічний розвиток у галузі машинобудування. Він зосередить свої дослідження в галузі систем і процесів, пов'язаних з лініями знань, пов'язаними з дослідницькими групами Інженерного факультету Pontificia Universidad Javeriana .
 • Забезпечити вирішення відповідних проблем у своїй сфері роботи та розробити їх на основі методичної та упорядкованої роботи шляхом критичного та незалежного аналізу.
 • Постановка та вимір будь-якої проблеми у вашій області роботи в точній формі, постійно сприяючи розвитку вашої сфери інтересів через постійний розвиток оригінальних досліджень.
 • Передайте свої знання чітко і ефективно.
 • Запропонувати та спрямувати наукові проекти та працювати в команді.
 • Активно беруть участь у вирішенні проблем національного та глобального інтересу, пропонуючи альтернативні рішення відповідно до національної реальності та в рамках етичних, моральних та соціальних зобов'язань.

Наші диференціали

 • Дослідницькі групи
  Вона має 14 дослідницьких груп, всі зареєстровані та визнані Colciencias.
 • Консультування та підтримка в докторській дисертації
  Постійний нагляд і супровід директора дисертації.
 • Угоди з вітчизняними та міжнародними університетами, що дозволяють визнати навчальні програми студентами, що не входять до програми, та студентами програми в інших університетах.

Прийом

Процес прийому університету базується на трьох групах критеріїв: Ставлення, Навички та / або Знання. З яких кожен з кандидатів буде оцінюватися через діяльність, встановлену програмою, наприклад: інтерв'ю, конкретні тести, серед інших (залежить від кожної програми). Заявник ініціює процес реєстрації в програмі через реєстраційну форму.

У наведеній нижче таблиці ви побачите конкретне значення для кожної групи критеріїв та його конкретних дій:

112506_Admision04.png

* У діяльності, що відноситься до іспиту, можна вибрати один з відповідних іспитів.

Кожна з груп критеріїв Ставлення, вміння та знання матимуть оцінку конкретних заходів, і ці заходи будуть мати певну цінність. Пам'ятайте, що діяльність може бути повторена за різними критеріями, але це не означає, що ви повинні повторювати її для кожного з них. У критерії знань ви можете знайти кілька іспитів, з яких ви можете вибрати для свого процесу прийому.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more ... Детальніше

Founded by the Society of Jesus in 1623, it is a Catholic university, recognized by the Colombian government, which aims to serve the human community, especially Colombia, seeking to establish a more civilized, more educated and juster society, inspired by Gospel values. Згорнути