Доктор філософських наук з комп'ютерної техніки (доктор наук)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

6

Огляд програми

Кандидат наук. Комп'ютерна інженерія готує прагне вчених та дослідників вивчити ключові сфери в галузі комп'ютерної інженерії, включаючи архітектуру комп'ютерів, дизайн інтегральних схем, фотонні обчислення, високоефективні обчислення та мережеві обчислення.

Студенти можуть сподіватися, що тісно співпрацюватимуть із професорсько-викладацьким радником у обраній галузі досліджень, щоб створити план навчальних програм та керівництво докторською дисертацією. Студенти також можуть викладати курси вступного рівня для студентів, представляти доповіді на конференції та працювати з викладачами над заявками на грантові дослідження.

Радник факультету та науково-дослідний фокус

Ми наполегливо рекомендували майбутнім докторантам визначити викладача кафедри, з яким вони хотіли б працювати, та науково-дослідної сфери, що цікавить.

1

Кандидат наук Вимоги до прийому

 • Бакалавр або магістр у відповідній галузі від акредитованої установи.
  • Якщо здобувач здобув кваліфікацію магістра, необхідний середній бал середнього балу 3,4 (за шкалою 4,0).
  • Якщо здобувач здобув лише ступінь бакалавра, мінімальний середній бал повинен бути 3,3 (за шкалою 4,0).
 • Продемонстрована здатність до оригінальних досліджень у формі опублікованих наукових статей або доповідей на конференції.

Успішне подання онлайн-анкети, результатів іспиту та інших документів, як зазначено в вимогах до вступу .

Усі претенденти на програму доктора філософії (доктор філософії) в Школі інженерних та прикладних наук повинні відповідати вимогам до вступу.

Кандидати повинні надати наступні матеріали, які будуть розглянуті для будь-якої випускної програми в SEAS:

 1. Заповніть онлайн-заявку
 2. Стенограми
 3. GRE бали іспиту
  • Міжнародні претенденти: оцінки TOEFL, IELTS або PTE Academic
 4. Листи Рекомендації
 5. Заява про призначення
 6. Резюме / резюме
 7. Плата за заявку

5Вимоги до іспиту з англійської мови ="5>

 • Усі міжнародні претенденти, які шукають візу, зобов’язані подати оцінки SEEFL, IELTS або PTE Academical в SEAS, щоб розглянути їх для вступу.
 • Будь ласка, вкажіть лише ваші останні результати тесту. Оцінки можуть бути не більше двох років.Мінімальні вимоги до оцінки ="5>

IELTS

 • 6,0 загалом без індивідуального балу нижче alt = "5,0.
 • Кандидати на аспірантуру з інженерного менеджменту, системного інжинірингу або даних аналітики повинні мати мінімальний бал 7,0 без індивідуального балу нижче 6,0.
 • Кандидати, які хотіли б вважати за можливості фінансування, повинні мати загальну оцінку діапазону 7,0 без індивідуального балу нижче 6,0.

TOEFL

 • 80 на іспиті в Інтернеті (iBT) або alt = "5alt =" 50 на іспиті з паперу
 • Вступники в аспірантуру з інженерного менеджменту, системного інжинірингу або даних аналітики повинні мати мінімальний бал 100 на іспиті в Інтернеті.
 • Кандидати, які хотіли б розглянути можливості фінансування, повинні мати 600 на паперовому іспиті або 100 на Інтернет-іспиті.

PTE Academic

 • alt = "53. Заявники, які хотіли б розглянути можливість фінансування, повинні мати мінімальний бал 68.Винятки ="5>

Винятки надаються заявникам, які:

 • Отримайте ступінь бакалавра, магістра або доктора з тієї установи, в якій англійська мова є мовою викладання І офіційною мовою країни, в якій знаходиться університет.
 • Отримайте ступінь бакалавра, магістра або доктора з установи, яка знаходиться в країні, яка має право на звільнення з іспиту з англійської мови .
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Sc ... Детальніше

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Science, students work with professors at the top of their fields and gain access to innovative resources in one of most dynamic, research-driven centers in the world. Згорнути