Доктор філософських наук у галузі біомедичної інженерії (доктор наук)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Кандидат наук. в галузі біомедичної інженерії покликаний підготувати науковців та дослідників, що розвиваються, до застосування інженерних принципів до проблем медицини та біології; розуміти та моделювати атрибути живих систем та синтезувати біомедичні системи та пристрої для того, щоб проводити оригінальні дослідження.

Студенти можуть сподіватися тісно співпрацювати з викладачем факультету в обраній області досліджень, щоб створити план навчального плану та керівництво докторською дисертацією. Студенти також повинні викладати курси вступного рівня для студентів, представляти доповіді на конференції та працювати з викладачами над заявками на грантові дослідження.

Кандидат наук. Програма, в основному, базується на головному кампусі GW у Вашингтоні, округ Колумбія (Туманне дно), який знаходиться в безпосередній близькості від Школи медицини, Школи громадського здоров'я Інституту Мілкена та лікарні GW . Ці взаємодії доповнюються співпрацею з сусідніми клінічними та науково-дослідними установами, включаючи Дитячу національну систему охорони здоров'я, Управління з харчування та лікарських засобів (FDA) та Національний інститут здоров'я (NIH).

Радник факультету та науково-дослідний фокус

Ми наполегливо рекомендуємо майбутнім докторантам визначити викладача кафедри на кафедрі, з яким вони хотіли б працювати, та науково-дослідної сфери, що цікавить.

Кандидат наук Вимоги до прийому

 • Бакалавр або магістр у відповідній галузі від акредитованої установи.
  • Тільки для бакалаврів, які претендують лише на бакалаврів, повинен бути досягнутий мінімум 3,4 ГПД (за шкалою 4,0).
 • Продемонстрована здатність до оригінальної стипендії, бажано за допомогою опублікованих наукових робіт.
 • Успішне подання онлайн-анкети, результатів іспиту та інших документів, як зазначено в вимогах до вступу .

Усі претенденти на програму доктора філософії (доктор філософії) в Школі інженерних та прикладних наук повинні відповідати вимогам до вступу.

Кандидати повинні надати наступні матеріали, які будуть розглянуті для будь-якої випускної програми в SEAS:

 1. Заповніть онлайн-заявку
 2. Стенограми
 3. GRE бали іспиту
  • Міжнародні претенденти: оцінки TOEFL, IELTS або PTE Academic
 4. Листи Рекомендації
 5. Заява про призначення
 6. Резюме / резюме
 7. Плата за заявку

23664_bmephd1.jpg

Вимоги до іспиту з англійської мови
 • Усі міжнародні претенденти, які шукають візу, зобов’язані подати оцінки SEEFL, IELTS або PTE Academical в SEAS, щоб розглянути їх для вступу.
 • Будь ласка, вкажіть лише ваші останні результати тесту. Оцінки можуть бути не більше двох років.
Мінімальні вимоги до оцінки

IELTS

 • 6,0 загалом без індивідуального балу нижче 5,0.
 • Кандидати на аспірантуру з інженерного менеджменту, системного інжинірингу або даних аналітики повинні мати мінімальний бал 7,0 без індивідуального балу нижче 6,0.
 • Кандидати, які хотіли б вважати за можливості фінансування, повинні мати загальну оцінку діапазону 7,0 без індивідуального балу нижче 6,0.

TOEFL

 • 80 на іспиті з Інтернету (iBT) або 550 на паперовому іспиті
 • Вступники в аспірантуру з інженерного менеджменту, системного інжинірингу або даних аналітики повинні мати мінімальний бал 100 на іспиті в Інтернеті.
 • Кандидати, які хотіли б розглянути можливості фінансування, повинні мати 600 на паперовому іспиті або 100 на Інтернет-іспиті.

PTE Academic

 • 53. Заявники, які хотіли б розглянути можливість фінансування, повинні мати мінімальний бал 68.
Винятки

Винятки надаються заявникам, які:

 • Отримайте ступінь бакалавра, магістра або доктора з тієї установи, в якій англійська мова є мовою викладання І офіційною мовою країни, в якій знаходиться університет.
 • Отримайте ступінь бакалавра, магістра або доктора з установи, яка знаходиться в країні, яка має право на звільнення з іспиту з англійської мови .
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Sc ... Детальніше

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Science, students work with professors at the top of their fields and gain access to innovative resources in one of most dynamic, research-driven centers in the world. Згорнути