Доктор філософських наук у галузі механічної та аерокосмічної техніки (доктор наук)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

1

Кафедра пропонує ступінь доктора філософії механічної та аерокосмічної техніки . У рамках цієї програми студенти можуть вибирати різні напрямки.

Огляд програми

Докторська програма кафедри - це науково-орієнтована наукова ступінь, метою якої є підготовка студентів до стипендії в галузі їх інтересу. Центральним у програмі є оригінальне дипломне дослідження, яке суттєво сприяє розвитку сучасних технологій у цій галузі. Курсові роботи для зміцнення володіння обраною дисципліною та підвищення математичних навичок також необхідні.

Дослідженням дисертації керує консультант з дисертації за участю невеликого комітету факультету, який відбирається для їхньої експертизи в обраній галузі дослідження. Студенти матимуть можливість попрацювати над передовими дослідженнями та сприятимуть нашим зусиллям щодо просування базових та прикладних наук.

Ми вітаємо студентів з видатними записами, які також матимуть мотивацію та прагнути стати лідерами у обраній галузі навчання.

Вимоги до докторського ступеня

У програмі докторантури МАЕ передбачено три окремі фази. Це:

 1. період підготовки до кваліфікаційного іспиту;
 2. кваліфікаційний іспит; і
 3. період після вступу в кандидатуру доктора філософії. ступінь, під час якого студент виконує дослідження, що ведуть до докторської дисертації.

Загалом, безпосередньо до доктора наук. студенти повинні виконати мінімум 36 кредитних годин курсової роботи та alt = "18 кредитних годин на дослідження. Студенти, які вступають у програму зі ступенем MS, повинні виконати мінімум alt =" 12 кредитних годин курсової роботи та alt = "18 кредитних годин досліджень.

4

Області фокусування

 • Аерокосмічна інженерія
 • Проектування та виготовлення механічних та аерокосмічних систем
 • Механіка рідин, теплові науки та енергія
 • Суцільна механіка, матеріалознавство та тканинна техніка
 • Робототехніка, мехатроніка та управління

Кандидат наук Вимоги до прийому

Усі претенденти на програму доктора філософії (доктор філософії) в Школі інженерних та прикладних наук повинні відповідати вимогам до вступу.

Кандидати повинні надати наступні матеріали, які будуть розглянуті для будь-якої випускної програми в SEAS:

 1. Заповніть онлайн-заявку
 2. Стенограми
 3. GRE бали іспиту
  • Міжнародні претенденти: оцінки TOEFL, IELTS або PTE Academic
 4. Листи Рекомендації
 5. Заява про призначення
 6. Резюме / резюме
 7. Плата за заявку

2

Вимоги до іспиту з англійської мови
 • Усі міжнародні претенденти, які шукають візу, зобов’язані подати оцінки SEEFL, IELTS або PTE Academical в SEAS, щоб розглянути їх для вступу.
 • Будь ласка, вкажіть лише ваші останні результати тесту. Оцінки можуть бути не більше двох років.
Мінімальні вимоги до оцінки

IELTS

 • 6,0 загалом без індивідуального балу нижче 5,0.
 • Кандидати на аспірантуру з інженерного менеджменту, системного інжинірингу або даних аналітики повинні мати мінімальний бал 7,0 без індивідуального балу нижче 6,0.
 • Кандидати, які хотіли б вважати за можливості фінансування, повинні мати загальну оцінку діапазону 7,0 без індивідуального балу нижче 6,0.

TOEFL

 • 80 на іспиті в Інтернеті (iBT) або 550 на паперовому іспиті.
 • Вступники в аспірантуру з інженерного менеджменту, системного інжинірингу або даних аналітики повинні мати мінімальний бал 100 на іспиті в Інтернеті.
 • Кандидати, які хотіли б розглянути можливості фінансування, повинні мати 600 на паперовому іспиті або 100 на Інтернет-іспиті.

PTE Academic

 • 53. Заявники, які хотіли б розглянути можливість фінансування, повинні мати мінімальний бал 68.
Винятки

Винятки надаються заявникам, які:

 • Отримайте ступінь бакалавра, магістра або доктора з тієї установи, в якій англійська мова є мовою викладання І офіційною мовою країни, в якій знаходиться університет.
 • Отримайте ступінь бакалавра, магістра або доктора з установи, яка знаходиться в країні, яка має право на звільнення з іспиту з англійської мови .
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Sc ... Детальніше

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Science, students work with professors at the top of their fields and gain access to innovative resources in one of most dynamic, research-driven centers in the world. Згорнути