Доктор філософії в галузі астропаратік

Загальні відомості

Опис програми

GSSI - Науковий інститут Гран Сассо, що базується в м.Акіла (Італія), пропонує 30 стипендій в таких галузях:

  • «Фізика астрочастинок» (8 стипендій)
  • “Математика в природничих, соціальних та життєвих науках” (8 стипендій)
  • “Інформатика” (7 стипендій)
  • «Регіональна науково-економічна географія» (7 стипендій)

Офіційною мовою докторських програм є англійська. Стипендії призначаються на 4 роки, а їх щорічна сума становить 16 159,91 євро брутто. Усі аспіранти мають безкоштовне проживання у приміщеннях GSSI та користуються їдальні.

Заявку потрібно подати через онлайн-форму, доступну на веб- сайті www.gssi.it/phd/ до 11 червня 2020 р., 17:00 (італійський часовий пояс).

Для отримання додаткової інформації зверніться до Конкурсу заявок на веб- сайті www.gssi.it/phd/ або напишіть електронний лист на адресу applications@gssi.it .

Основні моменти програми

Фізика астрочастинок (8 стипендій)

  • 7 стипендій;
  • 1 стипендія для дослідницького проекту « Розробка високоточної камери прогнозування часу з оптичним зчитуванням для напрямних темних пошуків ». Позиція підтримується в рамках Угоди про гранти n. 818744 (Дзвінок: ERC-2018-COG) “INITIUM - інноваційна камера прогнозування негативного іонного часу для підземних пошуків темної матерії ” Рамкової програми “Горизонт 2020”. Студент виконуватиме взяття даних та аналіз даних, моделювання та розробку прототипів, здатних вимірювати напрямок доріжок частинок, в контексті проекту INITIUM. Студент візьме участь у встановленні, введенні в експлуатацію та збору даних детектора 1 м3 на основі цих принципів у підземних лабораторіях Гран Сассо.

Можна подати заявки як на проект INITIUM, так і на стипендії GSSI, подавши дві різні заявки.

Дослідження та доктор наук з фізики в GSSI орієнтовані на фізику астрочастинок. Фізика астрочастинок - це міждисциплінарна та молода дослідницька сфера, вирощена на перетині фізики частинок, ядерної фізики, астрофізики та космології. Він стосується деяких найактуальніших та найважливіших питань науки сьогодні: походження та еволюція нашого Всесвіту, природа темної матерії та темної енергії, вивчення нейтрино та кінцевих складових речовини, пошук гравітаційних хвиль, дослідження та пояснення космічних променів.

Основна мета навчального плану в галузі фізики астропаратік полягає в тому, щоб забезпечити вхідні точки та наукові та культурні інструменти для успішного участі в дослідженнях фізики частинок, ядерної фізики та астрофізики, астрофізики високої енергії, гравітації та космології. Особливу увагу буде приділено експериментальним та феноменологічним аспектам. Крім того, аспірантка з фізики астропаратівок на GSSI матиме особливу нагоду прослідкувати і брати участь у дослідженнях, проведених у Національних лабораторіях Гран Сассо (LNGS), з широкою спільнотою вчених з усього світу.

Навчальна програма з фізики астроспіввідношення складається з 4 років навчання та дослідження. На першому курсі широкий вибір курсів буде охоплювати великий спектр тем, а рік закінчиться підсумком іспиту. Студенти будуть працювати над дослідницьким проектом під керівництвом одного або декількох викладачів та вчених GSSI, Національної лабораторії INFN Gran Sasso та / або професорів Університету L'Aquila. Медіадисциплінарні підходи до досліджень та досліджень, обмін ідеями та інноваціями настійно заохочуються.

Комітет

Фелікс Ахаронян (Макс Планк та DIAS), Роберто Алоісіо (GSSI), Франческо Арнеодо (NYU Abu Dhabi), Паскуале Бласі (GSSI та INFN), Маріка Бранчесі (GSSI та INFN), Євгеніо Кокча (GSSI), Фернандо Ферроні (GSSI і INFN), Іван Де Мітрі (голова - GSSI та INFN), Крісітано Гальбіаті (GSSI та Принстонський університет), Ян Хармс (GSSI та INFN), Тереза Монтарулі (Universite de Genève), Анжела Олінто (Чиказький університет), Стефано Рагацці ( Università Milano Bicocca та INFN), Carlo Rubbia (GSSI та Max Planck), Francesco Vissani (LNGS та GSSI).

Профіль університету

GSSI - Науковий інститут імені Гран Сассо ( www.gssi.it ) - це міжнародна докторська школа та центр досліджень та вищої освіти у галузі фізики, математики, комп'ютерних наук та соціальних наук. Він був заснований у 2012 році в м. Акіла (Італія) як Центр підвищення кваліфікації INFN - Національного інституту ядерної фізики, а потім був створений у березні 2016 року як Школа підвищення кваліфікації, що забезпечує післядипломну освіту.

Завдяки повсякденній співпраці та взаємодії, дослідники та студенти мають можливість побудувати ґрунтовні знання про методи дослідження та експериментувати із забрудненням інтересів, інноваційних підходів та мультикультурного обміну у всіх заходах GSSI. Вирішуючи складність сучасного світу, ми прагнемо усунути всі бар'єри між напрямами дослідження та дослідження ГССІ, де міждисциплінарність та перехресне запліднення лежать в основі всього, що ми робимо. Серед наших цілей - поширення наукових результатів у суспільстві та просування культурних заходів для загальної громадськості, громадян та шкіл.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Gran Sasso Science Institute (GSSI) is an international PhD school and a center for research and higher education.

The Gran Sasso Science Institute (GSSI) is an international PhD school and a center for research and higher education. Згорнути