Доктор філософії в галузі громадських справ

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Докторська програма з громадських справ

Школа Трумена пропонує невеликі класи, тісні стосунки з наставниками викладачів і можливості брати участь у постійних дослідженнях. Студенти отримують багатий академічний досвід на шляху до успішної кар'єри в суспільних справах. До того часу, як наші студенти закінчать навчання, вони є повністю залученими експертами у своєму підполе з широкими перспективами.

Школа Трумена глибоко міждисциплінарна. Різноманітна академічна підготовка нашого факультету дає студентам можливість вивчити багато теоретичних і методологічних перспектив і різноманітних способів мислення про дослідження соціальних наук.

Докторанти беруть уроки і проводять дослідження з викладачами з різних дисциплін Школи Трумена та в Університеті Міссурі. Тісна робота з викладачами за допомогою наукових асистентів і дисертаційного процесу заохочує студентів застосовувати різні точки зору до проблем реального світу і розробляти нові способи вирішення питань державної політики та державного управління.

Студенти-докторанти співпрацюють з факультетом Школи Трумена, що представляє широкий досвід, включаючи управління, право та державну політику; дитяча політика; освітня політика; соціальна політика.

Вартість навчання

Відвідайте наш веб-сайт, щоб розрахувати плату

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Missouri was founded in 1839 in Columbia as the first public university west of the Mississippi River. Today, with an enrollment of more than 30,000 students, 13,000 full-time employ ... Детальніше

The University of Missouri was founded in 1839 in Columbia as the first public university west of the Mississippi River. Today, with an enrollment of more than 30,000 students, 13,000 full-time employees, and 317,000 alumni, Mizzou is an important investment for the state and nation. Згорнути