Докторська програма з громадських справ

Школа Трумена пропонує невеликі класи, тісні стосунки з наставниками викладачів і можливості брати участь у постійних дослідженнях. Студенти отримують багатий академічний досвід на шляху до успішної кар'єри в суспільних справах. До того часу, як наші студенти закінчать навчання, вони є повністю залученими експертами у своєму підполе з широкими перспективами.

Школа Трумена глибоко міждисциплінарна. Різноманітна академічна підготовка нашого факультету дає студентам можливість вивчити багато теоретичних і методологічних перспектив і різноманітних способів мислення про дослідження соціальних наук.

Докторанти беруть уроки і проводять дослідження з викладачами з різних дисциплін Школи Трумена та в Університеті Міссурі. Тісна робота з викладачами за допомогою наукових асистентів і дисертаційного процесу заохочує студентів застосовувати різні точки зору до проблем реального світу і розробляти нові способи вирішення питань державної політики та державного управління.

Студенти-докторанти співпрацюють з факультетом Школи Трумена, що представляє широкий досвід, включаючи управління, право та державну політику; дитяча політика; освітня політика; соціальна політика.

Вартість навчання

Відвідайте наш веб-сайт, щоб розрахувати плату

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Останнє оновлення Березень 13, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
5 - 8 Років
Заочне навчання
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date