Доктор філософії в галузі зображень

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Детальніше про те, як RIT вирішує коронавірусний криз, читайте тут

Огляд

Досягти передостаннього статусу вищої освіти в області візуалізації науки, набуваючи можливості, навички та досвід, щоб досягти успіху в цій різноманітній сфері.

Доктор філософії у візуалізації науки означає високі досягнення в науці і незалежне дослідження в різних аспектах візуалізації науки. Студенти вносять свій фундаментальний обсяг знань в галузі науки і техніки, що пов'язано з даною галуззю. Як візуалізація Ph.D. кандидат, ви отримаєте можливості, навички та досвід, щоб продовжувати розширювати межі дисципліни і задовольняти майбутні наукові, промислові та державні вимоги на місцях.

Кандидати на докторську ступінь повинні продемонструвати знання:

 • Успішно закінчуючи курсову роботу, включаючи основний навчальний план, визначений планом навчання студента;
 • Проходження серії іспитів; і
 • Завершення прийнятної дисертації під керівництвом студентського наукового керівника та дисертаційного комітету.

План навчання

Всі студенти повинні пройти мінімум 60 кредитних годин курсової роботи та дослідження. Основний навчальний план охоплює та інтегрує загальний набір знань, необхідних для розуміння процесів та застосувань зображень. Курси визначаються навчальним планом студента і повинні включати послідовності основних курсів плюс послідовність в тематичній області, наприклад, дистанційне зондування, цифрову обробку зображень, кольорові зображення, цифрову графіку, електрооптичні системи візуалізації та мікролітографічні технології візуалізації.

Студенти можуть займати обмежену кількість кредитних годин в інших відділах і повинні заповнити дослідження кредитів, включаючи два кредити досліджень, пов'язаних з курсом дослідницького семінару, семінар (IMGS-606, 607).

Випускні курси за факультативними курсами, що пропонуються Центром для зображувальної науки (та інших академічних кафедр RIT у галузях, тісно пов'язаних з науками про візуалізацію), дозволяють студентам зосередити свої дослідження в різних наукових дослідженнях та областях застосування зображень, включаючи електрооптичні зображення, цифрове зображення обробка, кольорова наука, сприйняття і бачення, електрофотографія, літографія, дистанційне зондування, медична візуалізація, електронний друк і машинне бачення.

Просування до кандидатури

Просування до кандидатури відбувається за допомогою наступних кроків:

 • Вибір радника
 • Надання та затвердження попереднього плану дослідження
 • Здача письмового кваліфікаційного іспиту
 • Перегляд плану навчання на основі результатів кваліфікаційного іспиту та рекомендації радника
 • Призначення наукового комітету
 • Кандидатський іспит на основі дипломної роботи

Після закінчення кваліфікаційного іспиту факультет вирішує, чи продовжує студент у докторській програмі або якщо досягнення ступеня магістра або іншого варіанту програми є більш прийнятним. Для студентів, які продовжують навчання в докторській програмі, план навчання студента буде переглянуто, призначено дослідницький комітет, заплановано іспити з кандидатур / пропозицій, і, нарешті, представлено захист дисертації.

Науковий комітет

До проведення кандидатського іспиту студент, за погодженням з радником, повинен подати запит координатору програми для призначення наукового комітету. Комітет складається, принаймні, з чотирьох осіб: радник, принаймні один викладач, який є штатним (або перебуває на посаді) і чию первинну приналежність становить Центр карлсонської візуальної науки (за винятком факультету досліджень), особа, компетентна в цій галузі. досліджень, які є членом факультету RIT або пов'язані з промисловістю або іншим університетом і мають ступінь доктора і зовнішнього кафедри. Зовнішній кафедра повинна бути штатним членом факультету RIT, який не є членом факультету і який призначається деканом вищої освіти. Комітет здійснює нагляд за дослідженнями студентів, починаючи з огляду пропозиції дослідження і закінчуючи захистом дисертації.

Дослідницька пропозиція

Студент та їхній науковий керівник вибирають тему дослідження для дисертації. Запропоновані дослідження повинні бути оригінальними та оприлюдненими. Незважаючи на те, що ця тема може стосуватися будь-якого аспекту візуалізації, дослідження, як правило, зосереджені в області, що актуальна в центрі. Проектна пропозиція подається студентському дослідницькому комітету під час кандидатського іспиту принаймні за шість місяців до захисту дисертації.

Підсумковий огляд дисертації

Науковий керівник, від імені студента та студентського наукового комітету, повинен повідомити координатора програми випускників про розклад випускного іспиту дисертації, надіславши координатору програми випускника назву та реферат дисертації та заплановану дату, час і місце проведення експертизи. Заключний іспит на дисертацію не може бути складений протягом шести місяців з дня, коли студент пройшов кандидатський іспит (на якому було подано та затверджено теза).

За винятком виняткових обставин (вимагає дозволу випускника координатора програми), іспит може бути призначений не пізніше ніж через чотири тижні після офіційного оголошення (тобто публікації передпокою в центрі та трансляції електронної пошти) з назви дисертації та реферату та захисту дата, час та місцеположення.

Заключний іспит на дисертацію відкритий для громадськості і є, перш за все, захистом дисертаційного дослідження. Екзамен складається з усного виступу студента, за яким слідують запитання аудиторії. Дослідницький комітет може також вибрати приватне питання кандидата після презентації. Дослідницький комітет негайно повідомить кандидата та координатора програми про результати експертизи.

Вимоги до прийому

Розглядається для вступу на кандидатську дисертацію. програми з візуалізації, кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

 • Заповніть програму для випускників .
 • Майте ступінь бакалавра (або еквівалент) акредитованого університету або коледжу з інженерії, інформатики, прикладної математики або однієї з природничих наук.
 • Пройшли курси з математики, університетської фізики (один рік), сучасної фізики та комп'ютерної мови.
 • Надішліть офіційні розшифровки (англійською мовою) усіх попередньо завершених курсових робіт.
 • Надішліть оцінки від GRE, якщо шукаєте фінансову допомогу.
 • Подавати особисту заяву про цілі навчання, що стосуються наукових інтересів.
 • Надайте поточне резюме або біографію.
 • Надайте два рекомендаційні листи від професійних джерел безпосередньо до RIT. Листи повинні бути конфіденційними.
 • Міжнародні заявники, чия рідна мова не є англійською, повинні подавати оцінки з TOEFL, IELTS або PTE. Необхідний мінімальний бал TOEFL 100 (на основі Інтернету). Мінімальна оцінка IELTS - 7,0. Вимоги до тестування англійської мови відмовляються від носіїв англійської мови або для тих, хто подає стенограми з ступенів, отриманих в американських установах.

Наука про зображення охоплює широкий спектр наукових дисциплін. У програму приймаються виняткові кандидати з інших сфер і з різним досвідом.

Рішення про прийом приймаються комісією, що складається з випускного факультету Центру зображення.

Студенти, які мають ступінь магістра у відповідній галузі, можуть отримати кредит на докторську ступінь після успішного завершення кваліфікаційного іспиту та затвердження плану навчання. (Студенти повинні проконсультуватися зі своїм академічним радником для отримання додаткової інформації.) Необхідні кредити на дослідження не можуть бути відхилені досвідом або експертизою.

Додаткова інформація

Резиденція

Всі студенти програми повинні провести не менше двох послідовних семестрів (влітку виключено) як постійних студентів-резидентів для отримання ступеня доктора. Якщо обставини цього вимагають, вимога про проживання може бути скасована за допомогою клопотання до координатора програми випускників, який буде вирішувати клопотання студента за погодженням з радником і випускником факультету. Запит повинен бути поданий принаймні за дев'ять місяців до захисту дисертації.

Максимальний термін дії

Університетська політика вимагає, щоб докторські програми були завершені протягом семи років від дати, коли студент пройшов кваліфікаційний іспит. Курси мостів виключені.

Всі кандидати повинні підтримувати безперервну реєстрацію протягом етапу дослідження програми. Таке зарахування не обмежується максимальною кількістю дослідницьких кредитів, які застосовуються до ступеня. Як правило, студенти денної форми навчання закінчують курс навчання докторанту приблизно за три-п'ять років. Всього сім років дозволяється завершити ступінь після складання кваліфікаційного іспиту.

Фінансова допомога, стипендії та асистентиСтипендії для випускників-асистентів і стипендій для навчання у вищій школі доступні кваліфікованим студентам. Кандидати, які шукають фінансової допомоги від центру, повинні звертатися до Управління випускних і неповний робочий день для поточних матеріалів та термінів подання заявок. Студентам, чия рідна мова не є англійською, рекомендується отримати максимально високий бал TOEFL або IELTS, якщо вони хочуть подати заявку на викладацький чи науковий асистент. Цим кандидатам також пропонується пройти тест з англійської мови для того, щоб їх розглядали для отримання фінансової допомоги.
Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... Детальніше

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. Згорнути