Доктор філософії в галузі культури, соціальної та політичної думки

Загальні відомості

Опис програми

Про

Культурна, соціальна та політична думка основна в Ph.D. Програма має міждисциплінарний характер і базується на моделі когортного навчання, що сприяє створенню середовища міждисциплінарного залучення та обміну, досліджень, наставництва однолітків, співпраці між невеликою групою студентів, в межах колективної навчальної роботи. Загальні академічні цілі програми полягають у наголошенні на соціальній, культурній та політичній думці та впровадженні інтелектуальних та практичних інструментів, необхідних для успішної роботи з партнерами та установами громади для полегшення соціальних змін. Студенти, які закінчили курс "Культурна, соціальна та політична думка", є підготовленими фахівцями, які демонструють мозаїку професійних навичок (наприклад, навчання, рецензування, презентації, критичне мислення тощо) та дослідницьку компетенцію. Випускники здатні випускати нові, релевантні та ретельні дослідження, які роблять значний внесок у міждисциплінарні знання.

Основна дисципліна "Культурна, соціальна та політична думка" - це дисертаційна робота, яка вимагає, щоб студенти закінчили 9,0 до 18,0 кредитних годин курсу аспірантури та дисертацію. Список необхідних курсів для цього основного викладено в Календарі Навчання Календаря та Каталог курсів.

Ця програма має високу теоретичну та міждисциплінарну природу і спрямована на залучення студентів до тіла критично важливих теорій та методологій. У межах дисциплінарної мети, основна культурна, соціальна та політична думка підкреслює критичне залучення ідей та їх прояв у зміні культурних, соціальних та політичних контекстів.

Основні навчальні підсумки програми:

  • Всебічний досвід та поглиблене розуміння теоретичних рамок, пов'язаних з культурною, соціальною та політичною думкою, такими як фемінізм, постструктуралізм, постмодернізм, постколоніалізм та критична теорія.
  • Всебічна експертиза та поглиблені предметні знання в міждисциплінарній сфері культурної, соціальної та політичної думки. Теми досліджень не обмежені, але, ймовірно, включають такі проблеми, проблеми та поняття, як стать, раса, клас, інвалідність, сексуальність, рівність, громадянство, справедливість, влада та опору.
  • Всебічна експертиза та поглиблене розуміння відповідної методології та методу, що стосується культурної, соціальної та політичної думки, таких як історичний матеріалізм, та майстерність застосовних методів, таких як аналіз дискурсу, етнографія та інтерв'ювання.
  • Всебічна експертиза та поглиблена спроможність пропонувати, розробляти, представляти і поширювати оригінальні та відповідні дослідження у міждисциплінарній сфері культурної, соціальної та політичної думки.

Кандидат наук Програма управління централізовано здійснюється Школою аспірантури, а не окремими кафедрами чи факультетами.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. T ... Детальніше

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. Today the U of L is respected around the globe and is recognized as a research-intensive, comprehensive university. Згорнути