Доктор філософії в галузі математичної інженерії

Загальні відомості

Опис програми

Область вивчення математичної інженерії, яку пропонує факультет ядерних наук та фізичної інженерії, належить до компетенції кафедри математики у співпраці з кафедрою фізики та кафедрою програмної інженерії. Математична інженерія є міждисциплінарною за своєю природою, оскільки поєднує теоретичні математичні знання у багатьох галузях природничих та технічних наук та застосовує їх для математичного моделювання процесів у природі, інженерії та охорони навколишнього середовища; в сучасних дисциплінах математичної фізики; в теоретичній інформатиці; і з дискретної математики та інженерії програмного забезпечення, особливо в галузі природничих наук.

Багато вчених з кафедри математики діляться у завданнях навчання студентів на курсах підвищення кваліфікації, а також науковців багатьох значних науково-дослідних інститутів Чеської академії наук (CAS) (Інститут комп’ютерних наук, Інститут теорії інформації та автоматики). , Інститут фізики, Інститут ядерної фізики та Інститут термомеханіки). У відділі також розміщуються колективи з міжнародним визнанням, які часто беруть участь у вирішенні проблем спільно.

127504_photo-1531482615713-2afd69097998.jpeg
NESA by Makers / Unsplash

Профіль випускника

Докторський курс з математичної інженерії пропонує ще більш глибоке та розширене уявлення про рівень дисциплін, набутих у магістерському курсі.

Випускники профілюються в одній з обраних областей сучасної математики (наприклад, вдосконалений функціональний аналіз, алгебраїчні структури, стохастичні процеси, аперіодичні структури, нелінійні часткові диференціальні рівняння), а також у широкій області застосування (наприклад, квантова механіка, фізика частинок , матеріалознавство, передові методи інформатики та охорони навколишнього середовища). Потім докторська дисертація є доказом оволодіння студентом обох частин сучасної математики та їх творчих міждисциплінарних застосувань. Важливою перевагою курсу є те, що всі докторанти приєднуються до науково-дослідних команд або безпосередньо на своєму відділі, або в співпрацюючих установах, зокрема інститутах Чеської академії наук (CAS) (див. Вище), і вони часто беруть участь у масштабних проектах багатонаціональні команди за кордоном. Курс також може бути організований під подвійним наглядом як спільний курс разом із видатним закордонним університетом (Франція, Німеччина). Докторантам рекомендується представляти свої результати на міжнародних конференціях та публікувати їх у престижних наукових журналах.

Кандидат наук випускники курсів мають освітні досягнення, щоб без особливих труднощів почати кар'єру як у фундаментальних, так і в прикладних дослідженнях, здобути докторантуру в закордонному чи вітчизняному університеті, розпочати академічну кар’єру в університеті чи науково-дослідному інституті або навіть вступити на висококваліфіковані посади в фінансові або програмні та комп'ютерні компанії.

Спеціалізація

Докторська програма з математичної інженерії пропонується кафедрою математики і включає такі спеціалізації: Математичне моделювання та інженерія програмного забезпечення та у співпраці з кафедрою фізики, математичної фізики.

  • Математичне моделювання теоретично орієнтоване на розробку та аналіз детермінованих та стохастичних моделей багатьох галузей досліджень фізики, техніки, медицини та економіки.
  • Математична фізика зосереджується на математичних задачах квантової теорії. Зокрема, досліджуються абстрактні математичні моделі, що використовують комп’ютери для чисельних та символічних обчислень та моделювання фізичних процесів. Багато тем дисертації виходять із науково-дослідних проектів, які підтримуються грантовими агенціями.
  • Програмне забезпечення інженерії фокусується на математичних проблемах, пов'язаних з інформаційними технологіями, а часто на розробці обширних комп'ютерних програм, розроблених для вирішення конкретних науково-дослідних та комерційних проектів, таких як великі міжнародні експериментальні проекти з фізики частинок (CERN, Національна лабораторія Брукхейвена), а також на обробку даних з моніторинг пацієнтів із захворюванням. Рішення дослідницьких та комерційних питань часто є результатом створення та впровадження алгоритмів.

Вступні іспити

  • Так

Вимоги до входу

  • Заява
  • Біографічні дані
  • Нотаріально завірена копія свідоцтва та стенограма записів
  • Вартість заявки: 32 євро
  • Перелік опублікованих робіт та інші результати професійної діяльності; будь-яка форма їх оцінки була б вдячна
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research ... Детальніше

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research cluster. CTU offers undergraduate, graduate and doctoral programs at 8 faculties: Faculty of Civil Engineering, Mechanical Engineering, Electrical Engineering, Nuclear Sciences, and Physical Engineering, Architecture, Transportation Sciences, Biomedical Engineering, Information Technology and programs at MIAS School of Business. Moreover, CTU offers free sports courses, you may visit and study in the National Library of Technology and feel the international community in the Campus Dejvice in the heart of Europe. Згорнути