Про

СТИПЕНДІЯ

Khalifa University of Science and Technology пропонує стипендії для аспірантів / асистентів з навчання (GRTA) для підтримки кваліфікованих міжнародних студентів, які навчаються в аспірантурі.

Стипендія забезпечує щедру винагороду та пільги, які включають:

 • Повне висвітлення плати за навчання.
 • Медичне страхування студентів за візою Халіфа університету.
 • Підтримка для участі в міжнародних наукових конференціях.
 • Орієнтовна щомісячна стипендія стипендії GRTA виглядає наступним чином (може змінюватися):

Відкриття заявки!

Ми почнемо приймати заявки з 1 листопада 2018 року на наступне споживання на 1 вересня 2019 року.

Доктор філософії в галузі інженерії (Ph.D. in Engineering) ступінь присуджується кандидатам, які успішно закінчили курси викладання та дослідження компонентів програми. Студенти повинні виконати програму підвищення кваліфікації в галузі техніки. Вони також зобов'язані проводити незалежне розслідування спеціалізованої галузі інженерії. Кандидати на цей ступінь контролюються досвідченими дослідниками, і, як очікується, вони продемонструють ініціативу у своєму підході та інноваціях у своїй роботі. Кандидат наук Кандидати підготують та подають дисертацію на обраній їм ділянці. Дослідження можуть проводитися з різних тем, що відповідають напрямам, визначеним університетом.

Кандидат, що подає заявку на участь у програмі, може вибрати кандидата на посаду кандидата наук. в інженерії з концентрацією / спеціалізаціями в одній з інженерних областей, перерахованих нижче, або для міждисциплінарного / мультидисциплінарного Ph.D. в інженерії (тобто ні з однією спеціалізацією):

 • Аерокосмічна інженерія
 • Біомедична інженерія
 • Хімічна інженерія
 • Громадянська інфраструктура та екологічна інженерія
 • Електрична та комп'ютерна інженерія
 • Інженерні системи та управління
 • Матеріальна наука та інженерія
 • Машинобудування
 • Ядерна техніка
 • Нафтова технологія
 • Робототехніка

Назва ступеня та обрана концентрація буде вказана на диплом (атестат) та навчальний запис (стенограма) студентів, які обирають конкретну спеціалізацію. Проте для студентів, які вважають за краще проводити міждисциплінарну / мультидисциплінарну дослідницьку форму, що дуже заохочується, оскільки дозволяє їм розширювати межі своїх досліджень у кількох областях, лише ступінь ступеня буде зазначено на диплом та стенограмі студент

Цілі

Програма освітніх завдань (PEOs) - це широкі заяви, що описують кар'єру та професійні досягнення, які випускники очікують досягти протягом декількох років закінчення навчання. Кандидат інженерних програм має на меті випуск випускників з дисциплінарною підготовкою та вміння:

 1. Синтезувати наукові та технічні знання з метою виявлення, формулювання та вирішення дослідницьких завдань та ефективного поширення результатів для різних аудиторій.
 2. Працюйте за різними дисциплінами та розвивайте їх окрему академічну, професійну та кар'єру.
 3. Тримайте в курсі останніх досягнень науки та техніки, які сприяють покращенню знань на користь суспільства.

Результати навчання

Результати навчання учнів (SLO) є всеосяжними, широкими заявами, що стосуються знань, навичок та аспектів компетентності, які, як очікується, знають учень, і зможуть встигати до закінчення навчання. Студенти, які закінчують звання доктора технічних наук, зможуть:

 1. Продемонструйте відповідну широту та глибину знань, що знаходиться на межі своїх дисциплін та спеціалізацій.
 2. Проведення та захист оригінальних незалежних досліджень, які приносять значний внесок у знання в цій галузі та призводять до публікації якісних наукових статей.
 3. Зрозуміти та оцінити різноманітні методології та методи вирішення критичних проблем у дослідженні.
 4. Підтвердження, обґрунтування та оцінка різних аспектів вирішення складної інженерної проблеми.
 5. Ефективно та професійно спілкуватися в письмовій та усній формі, основних принципів своєї галузі та їх роботи для різних аудиторій.
 6. Продемонструйте прихильність до етичної поведінки в наукових та професійних заходах.
 7. Ефективно сприяти міждисциплінарним спільним середовищам.

Загальна структура та вимоги

Програма підготовки доктора технічних наук складається з двох основних компонентів:

 • Викладені курси Компонент: студент повинен виконати програму підвищення кваліфікації. Це складається з мінімум 24 кредитних годин (8 курсів по 3 кредитних годин кожен).
 • Дослідницький компонент: студент повинен проводити незалежне дослідження в конкретній галузі техніки. Це становить мінімум 36 кредитних годин.

Для отримання нагородження ступеня кандидата технічних наук студент повинен задовольнити наступні вимоги:

 1. Курси: студент повинен задовольнити вимоги до курсів викладання, який складається з мінімум 24 кредитних годин, які повинні бути передані з мінімальним CGPA (загальна оцінка середнього балу) у 3,00 з 4. Це також включає в себе два нуль-кредиту Дослідницькі курси семінару.
 2. Письмовий кваліфікаційний іспит (WQE): Технічний фон студента буде оцінюватися шляхом письмового кваліфікаційного іспиту, який буде введений не пізніше закінчення другого регулярного семестру після повного відвідування студента в аспірантурі та до кінець 4-го семестру у разі неповного навчання.
 3. Експертиза пропозицій щодо досліджень (RPE): окрім задоволення викладеного курсу та вимог WQE програми, студенту необхідно підготувати та подати пропозицію про дослідження та прийняти усну заявку, перш ніж дозволити подальше просування в програму. Цей усний іспит повинен бути завершений до кінця 4-го семестру для студентів на повний робочий день і до закінчення 6-го семестру для студентів заочного навчання.
 4. Дисертація: Студент, який проходить іспит на дослідження пропозицію, повинен завершити дисертацію з оригінального дослідження та успішно захистити її в огляді захисту дисертації.

Стислий зміст докторської дисертації за структурою та вимогами інженерної програми

Категорія

Кредитні години обов'язкові

Програмне ядро

3

Програма вибору

21

Дослідницькі семінари

Докторська дисертація

36

Всього

60

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 1 інших курсів в Khalifa University of Science and Technology »

Останнє оновлення Жовтень 16, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
4 - 6 Років
Заочне навчання
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020