Доктор філософії в галузі машинобудування

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Доктор філософських наук (доктор технічних наук) присвоюється кандидатам, які успішно закінчили викладені курси та дослідницькі компоненти програми. Студенти зобов’язані пройти програму підвищення кваліфікації з техніки. Вони також зобов'язані провести незалежне дослідження спеціалізованої галузі в галузі техніки. Кандидати на цю ступінь контролюються досвідченими дослідниками і, як очікується, проявлять ініціативність у своєму підході та новаторство у своїй роботі. Кандидат наук. Кандидати готують та презентують дипломну роботу в обраній області. Дослідження можуть проводитися з різних тем, що відповідають напрямкам діяльності, визначеним Університетом.

Кандидат, що подає заявку на участь у програмі, може вибрати кандидата на посаду кандидата наук. в інженерії з концентрацією / спеціалізаціями в одній з інженерних областей, перерахованих нижче, або для міждисциплінарного / мультидисциплінарного Ph.D. в інженерії (тобто ні з однією спеціалізацією):

 • Аерокосмічна інженерія
 • Біомедична інженерія
 • Хімічна інженерія
 • Громадянська інфраструктура та екологічна інженерія
 • Електрична та комп'ютерна інженерія
 • Інженерні системи та управління
 • Матеріальна наука та інженерія
 • Машинобудування
 • Ядерна техніка
 • Нафтова технологія
 • Робототехніка

Назва ступеня та обрана концентрація будуть вказані на дипломі (сертифікаті) та академічному записі (стенограмі) студентів, які обрали певну спеціалізацію. Однак для студентів, які вважають за краще проводити міждисциплінарну / мультидисциплінарну форму дослідження, що настійно заохочується, оскільки дозволяє їм розширювати межі своїх досліджень у кількох галузях, у дипломі та стенограмі зазначається лише назва ступеня студент.

Цілі

Навчальні цілі програми (PEO) - це широкі висловлювання, які описують кар'єрні та професійні досягнення, які, як очікується, здобудуть випускники протягом кількох років після закінчення навчання. Кандидат наук. інженерна програма спрямована на підготовку випускників з дисциплінарною підготовкою та здатністю:

 1. Синтезувати наукові та технічні знання з метою виявлення, формулювання та вирішення дослідницьких завдань та ефективного поширення результатів для різних аудиторій.
 2. Працюйте за різними дисциплінами та розвивайте їх окрему академічну, професійну та кар'єру.
 3. Тримайте в курсі останніх досягнень науки та техніки, які сприяють покращенню знань на користь суспільства.

Результати навчання студентів

Результати навчання студентів - це вичерпні, широкі висловлювання, що стосуються знань, умінь та аспектів компетентності, які, як очікується, повинен знати і здатний до закінчення навчання. Студенти, які закінчують ступінь доктора філософії. в інженерії буде можливість:

 1. Продемонструйте відповідну широту та глибину знань, що знаходиться на межі своїх дисциплін та спеціалізацій.
 2. Проведення та захист оригінальних незалежних досліджень, які приносять значний внесок у знання в цій галузі та призводять до публікації якісних наукових статей.
 3. Зрозуміти та оцінити різноманітні методології та методи вирішення критичних проблем у дослідженні.
 4. Підтвердження, обґрунтування та оцінка різних аспектів вирішення складної інженерної проблеми.
 5. Ефективно та професійно спілкуватися в письмовій та усній формі, основних принципів своєї галузі та їх роботи для різних аудиторій.
 6. Продемонструйте прихильність до етичної поведінки в наукових та професійних заходах.
 7. Ефективно сприяти міждисциплінарним спільним середовищам.

134256_machine-mill-industry-steam-633850.jpeg

Структура та вимоги

Кандидат наук. Програма інженерного ступеня складається з двох основних компонентів:

 • Компонент навчальних курсів: студент зобов’язаний пройти програму розширеного навчання. Це складається як мінімум з 24 кредитних годин (8 курсів по 3 кредитні години кожен).
 • Компонент дослідження: студент зобов'язаний провести незалежне дослідження в певній галузі техніки. Складається мінімум з 36 кредитних годин.

На нагороду кандидата наук. Ступінь інженера має відповідати наступним вимогам:

 1. Курси: Студент повинен задовольнити вимогу викладеного курсу, що складається з мінімум 24 кредитних годин, які повинні пройти з мінімальним CGPA (сукупне середнє бальне оцінювання) 3,00 з 4. Це також включає два нульові кредити Кандидат наук Курси дослідницького семінару.
 2. Письмовий кваліфікаційний іспит (WQE): Технічний досвід студента буде оцінюватися письмовим кваліфікаційним іспитом, який вводиться не пізніше кінця 2-го чергового семестру після денного прийому студента до кандидата наук. програму, і до кінця 4 семестру у випадку студента за сумісництвом.
 3. Експертиза пропозицій щодо досліджень (RPE): окрім задоволення викладеного курсу та вимог WQE програми, студенту необхідно підготувати та подати пропозицію про дослідження та прийняти усну заявку, перш ніж дозволити подальше просування в програму. Цей усний іспит повинен бути завершений до кінця 4-го семестру для студентів на повний робочий день і до закінчення 6-го семестру для студентів заочного навчання.
 4. Дисертація: Студент, який здає іспит на дослідницьку пропозицію, повинен виконати дисертацію про оригінальне дослідження та успішно захистити її на іспиті з захисту живої дисертації.

Вимоги до прийому

 • Виконання ступеня магістра відповідної дисципліни з мінімальним рівнем CGPA 3,25 з 4,0 або еквівалент (наприклад, вищі відзнаки другого класу в магістраті у Великобританії за викладеними курсами з мінімальним середнім рівнем 63% або пропуск магістра Дослідження / MPhil) від поважної акредитованої установи.
 • Мінімальний рівень володіння англійською мовою у вигляді:
  • iBT TOEFL (Інтернет-тест) оцінка 91 або еквівалент, або
  • загальна академічна оцінка IELTS 6,5, або
  • 1550 EmSAT англійська оцінка.
 • Для вступу до всіх докторських програм необхідний мінімальний кількісний бал 150 у загальному іспиті з дипломів (GRE). Кандидати на всі програми повинні спробувати всі три розділи GRE.
 • Мінімум дві рекомендації судді (надаються через онлайн-форму).
 • Заява про мету (500-1000 слів).
 • Заява про дослідження (500-1000 слів).
 • Вступне співбесіда.
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

The internationally top-ranked Khalifa University is the one university in the UAE with the research and academic programs that address the entire range of strategic, scientific and industrial challen ... Детальніше

The internationally top-ranked Khalifa University is the one university in the UAE with the research and academic programs that address the entire range of strategic, scientific and industrial challenges facing the UAE’s knowledge economy transformation and our rapidly evolving world. Its world-class faculty and state-of-the-art research facilities provide an unparalleled learning experience to students from the UAE and abroad. The university brings together the best in science, engineering and medicine in the UAE, to offer specialized degrees that can take promising high school graduates all the way to top-rated doctorate degree holders. Згорнути