З цим доктором наук. Програму, ми готуємо молодих дослідників у галузі сталого використання ресурсів у виробничих системах енергетики, будівель, в енергетичному кінцевому використанні, у розробці продукції та у виробництві.

Опис Курсу

Процес прийому спрямований на вибір кандидатів з видатним академічним профілем, сильний інтерес до тем, що розглядаються, та прагнення розвивати кар'єру в наукових дослідженнях, як в наукових колах, так і для приватних або громадських організацій.

3-річна програма включає навчання з метою зміцнення конкретних навичок та отримання знань про ефективне та стале використання ресурсів та енергії у виробництві, транспорті, побуті та сільському господарстві. Крім навчання, студенти розроблятимуть 3-річний дослідницький проект під керівництвом команди викладачів і дослідників з метою вивчення галузі та надання оригінального внеску в науку в галузях, пов'язаних з програмою PhD, таких як виробництво енергії з відновлюваних джерел. , теплофізика будівель, нові технології в споживчому секторі та у виробництві, матеріалах і виробничих процесах і компонентах, системах і автоматизації.

Враховуючи міждисциплінарний характер досліджень, проведених на факультеті науки і техніки, ми вітаємо потенційних кандидатів з різних академічних знань. Ідеальними кандидатами є випускники інженерії, але програма також підходить для випускників архітектури, фізики, математики та хімії.

За допомогою цих навчальних заходів, Ph.D. Кандидат може розвивати навички розробки, організації та управління високоінноваційними базовими та прикладними дослідницькими проектами. У той же час, студенти також розроблять методологічну точність, здатність інтерпретувати та поширювати результати, вміння поглиблювати і розвивати свої знання самостійно і вміння працювати в групі в міждисциплінарному контексті.

З одного погляду

 • Тривалість курсу: 3 роки
 • Курси будуть викладатися англійською мовою (іноді деякі курси будуть викладатися на італійській та німецькій мовах
 • Наявні місця: 7 зі стипендією 2 місця для промислових кандидатів наук. студентів
 • Кампус: Бозен-Больцано
 • Плата за навчання: 163,50 євро на рік

Структура курсу

Доктор філософії Програма включає дві основні напрямки досліджень. Перша сфера - стале використання енергетичних ресурсів , що включає виробництво енергії з відновлюваних джерел, перетворення енергії та її транспортування, її ефективне використання в кінцевій утилізації, особливо в будівлях, з кінцевою метою оптимізації продуктивності та підвищення якості інтер'єрів і навколишнього середовища. Інша область досліджень досліджує стійкість продукції та виробничих процесів , включаючи механічне проектування та промислову автоматизацію, технологічні та промислові процеси виробництва та управління внутрішньою та зовнішньою логістикою, процесами та життєвим циклом.

Після того, як кандидати отримали допуск до програми, вони розроблять план досліджень і навчання зі своїм керівником, щоб визначити мету свого дослідницького проекту та необхідні кроки для його реалізації після складання всебічного огляду літератури. Потім кандидати повинні регулярно перевіряти і, при необхідності, оновлювати свій план досліджень і досліджень, беручи до уваги розвиток самого проекту та останні досягнення у своїй галузі досліджень. Під час навчання, особливо протягом першого року, кандидати будуть регулярно відвідувати заняття, спеціально призначені для аспірантів, а також технічні семінари та спеціалізовані лекції дослідників і фахівців з обраних дисциплін.

Етапи Ph.D.

Докторська програма ділиться на чотири етапи, які закінчуються через 6, 12, 24 і 36 місяців, відповідно. На першому етапі кандидат визначає область дослідження, конкретну тему і методологію. На етапі 2, у другій половині першого навчального року кандидати повинні визначити дослідницькі питання та очікувані результати. На етапі 3, який починається з другого року, від кандидатів очікується, що вони застосовуватимуть підхід та методи, отримані в процесі навчання, для того, щоб вирішувати свої дослідницькі питання та поширювати ранні результати на основі свого проекту, представляючи їх на національному та міжнародні конференції. На четвертому і останньому етапі, на третьому курсі, кандидати повинні зібрати результати свого дослідницького проекту і написати свою докторську дисертацію.

Польові роботи за кордоном

Протягом трьох років докторської дисертації. програми, кандидати зобов'язані здійснювати повний робочий день до доктора філософії, а програма буде включати як роботу над дослідницьким проектом, так і навчальну діяльність. Студенти також повинні проводити частину своїх досліджень в іншому університеті або дослідницькому центрі за кордоном, принаймні протягом трьох місяців і до року. Це надзвичайно корисна можливість для кандидата наук. Кандидат для вивчення конкретних аспектів своїх досліджень в глибині під безпосереднім керівництвом світових експертів з обраної ними теми дослідження. Це також можливість проводити дослідження у дуже стимулюючих та конкурентних умовах, обмінюючись ідеями з іншими вченими та створюючи ранню мережу колег у світі досліджень.

Університети-партнери та дослідницькі центри

Факультет науки і техніки встановив партнерські відносини з багатьма університетами та дослідницькими центрами в Італії та за кордоном.

В університетах наш університет вже давно налагоджує партнерські відносини з такими установами:

 • Королівський технологічний інститут KTH, зокрема, Школа архітектури та побудованого середовища - Відділ технологій будівництва, та Школа хімічних наук та інженерії - Відділ хімічної технології (Стокгольм, Швеція)
 • Університет Західної Австралії, Школа механічного та хімічного машинобудування (Перт, Австралія)
 • Університет Стратклайда в Глазго, Група досліджень енергетичних систем (Глазго, Шотландія)
 • Technische Universität Wien, Відень (Австрія)
 • Університет Пердью, Уест-Лафайєт, Індіана (США)
 • Університет Колорадо, Боулдер, Колорадо (США)
 • EPFL, Лозанна (Швейцарія)
 • Біоенергія 2020, Грац (Австрія)

Інші партнери включають дослідницькі центри у державному та приватному секторах. Серед них деякі з них пов'язані з територією Південного Тіролю, наприклад, Eurac та Fraunhofer Italia Research.

Вхід

Для того, щоб отримати допуск до Ph.D. програма, вам потрібно мати 300 кредитів ECTS (ступінь магістра) і мати відповідний академічний або культурний досвід або досвід роботи в галузі Ph.D. програми. Вам також доведеться продемонструвати свою компетентність англійською мовою та бути успішними у публічному конкурсі.

 • Публікація нового звернення: 7 травня 2019 року
 • Застосування: 7 травня - 8 липня 2019 року

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 6 інших курсів в Free University of Bozen-Bolzano »

Останнє оновлення Травень 19, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
3 Років
Денне навчання
Price
164 EUR
Щорічний грант на дослідження становить 17 000 євро брутто.
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date