Доктор філософії в галузі стійкої енергетики та технологій

Загальні відомості

Опис програми

З цим доктором наук. Програма ми готуємо молодих дослідників у галузі сталого використання ресурсів у виробничих системах енергії, будівлях, кінцевому використанні енергії, розробці продукції та виробництві.

Опис Курсу

Процес прийому спрямований на вибір кандидатів з видатним академічним профілем, сильний інтерес до тем, що розглядаються, та прагнення розвивати кар'єру в наукових дослідженнях, як в наукових колах, так і для приватних або громадських організацій.

Трирічна програма включає навчання для зміцнення конкретних навичок та отримання знань про ефективне та стале використання ресурсів та енергії у виробництві, транспорті, побутовому використанні та сільському господарстві.

Окрім навчання, студенти розроблять трирічний дослідницький проект під керівництвом команди викладачів та дослідників, спрямованих на вивчення галузі та надання оригінального внеску в науку в таких галузях, що стосуються програми доктора наук, як виробництво енергії з відновлюваних джерел , термофізика будівель, нові технології у споживчому секторі та у виробництві, матеріали та виробничі процеси та компоненти, системи та автоматика.

Враховуючи міждисциплінарний характер досліджень, проведених на науково-технічному факультеті , ми вітаємо потенційних кандидатів різних академічних груп. Ідеальними кандидатами є випускники інженерних наук, але програма також підходить для випускників архітектури, фізики, математики та хімії.

За допомогою цих навчальних заходів, Ph.D. Кандидат може розвивати навички розробки, організації та управління високоінноваційними базовими та прикладними дослідницькими проектами. У той же час, студенти також розроблять методологічну точність, здатність інтерпретувати та поширювати результати, вміння поглиблювати і розвивати свої знання самостійно і вміння працювати в групі в міждисциплінарному контексті.

З одного погляду

 • Тривалість курсу: 3 роки
 • Курси будуть викладатися англійською мовою (іноді деякі курси будуть викладатися на італійській та німецькій мовах
 • Наявні місця: 7 зі стипендією 2 місця для промислових кандидатів наук. студентів
 • Кампус: Бозен-Больцано
 • Плата за навчання: 163,50 євро на рік

Структура курсу

Кандидат наук. Програма включає два основних напрямки досліджень. Перша сфера - стале використання енергоресурсів , що включає виробництво енергії з відновлюваних джерел, перетворення енергії та її транспортування, її ефективне використання в кінцевому використанні, особливо в будівлях, з кінцевою метою оптимізації продуктивності та підвищення якості інтер'єрів. та навколишнього середовища.

Інша область досліджень досліджує стійкість продукції та виробничих процесів , включаючи механічне проектування та автоматизацію промисловості, технології та виробничі процеси виробництва та управління внутрішньою та зовнішньою логістикою, процесами та життєвим циклом.

Після того, як кандидати отримають допуск до програми, вони складуть план дослідження та дослідження зі своїм керівником, щоб визначити мету свого дослідницького проекту та необхідні кроки для його реалізації, склавши всебічний огляд літератури. Після цього кандидатам доведеться регулярно перевіряти і, за необхідності, оновлювати свій план досліджень та досліджень, враховуючи розробку самого проекту та новітні розробки у своїй галузі досліджень.

Під час курсу, особливо протягом першого курсу, кандидати регулярно відвідуватимуть заняття, спеціально призначені для аспірантів, а також технічні майстер-класи та спеціалізовані лекції дослідників та фахівців з обраних дисциплін.

Етапи Ph.D.

Докторська програма ділиться на чотири етапи, які закінчуються через 6, 12, 24 і 36 місяців, відповідно. На першому етапі кандидат визначає область дослідження, конкретну тему і методологію. На етапі 2, у другій половині першого навчального року кандидати повинні визначити дослідницькі питання та очікувані результати. На етапі 3, який починається з другого року, від кандидатів очікується, що вони застосовуватимуть підхід та методи, отримані в процесі навчання, для того, щоб вирішувати свої дослідницькі питання та поширювати ранні результати на основі свого проекту, представляючи їх на національному та міжнародні конференції. На четвертому і останньому етапі, на третьому курсі, кандидати повинні зібрати результати свого дослідницького проекту і написати свою докторську дисертацію.

Польові роботи за кордоном

Протягом трьох років докторської дисертації. програми, кандидати зобов'язані здійснювати повний робочий день до доктора філософії, а програма буде включати як роботу над дослідницьким проектом, так і навчальну діяльність. Студенти також повинні проводити частину своїх досліджень в іншому університеті або дослідницькому центрі за кордоном, принаймні протягом трьох місяців і до року. Це надзвичайно корисна можливість для кандидата наук. Кандидат для вивчення конкретних аспектів своїх досліджень в глибині під безпосереднім керівництвом світових експертів з обраної ними теми дослідження. Це також можливість проводити дослідження у дуже стимулюючих та конкурентних умовах, обмінюючись ідеями з іншими вченими та створюючи ранню мережу колег у світі досліджень.

Університети-партнери та дослідницькі центри

Факультет науки і техніки встановив партнерські відносини з багатьма університетами та дослідницькими центрами в Італії та за кордоном.

В університетах наш університет вже давно налагоджує партнерські відносини з такими установами:

 • Королівський технологічний інститут KTH, зокрема, Школа архітектури та побудованого середовища - Відділ технологій будівництва, та Школа хімічних наук та інженерії - Відділ хімічної технології (Стокгольм, Швеція)
 • Університет Західної Австралії, Школа механічного та хімічного машинобудування (Перт, Австралія)
 • Університет Стратклайда в Глазго, Група досліджень енергетичних систем (Глазго, Шотландія)
 • Technische Universität Wien, Відень (Австрія)
 • Університет Пердью, Уест-Лафайєт, Індіана (США)
 • Університет Колорадо, Боулдер, Колорадо (США)
 • EPFL, Лозанна (Швейцарія)
 • Біоенергія 2020, Грац (Австрія)

Інші партнери включають дослідницькі центри у державному та приватному секторах. Серед них деякі з них пов'язані з територією Південного Тіролю, наприклад, Eurac та Fraunhofer Italia Research.

Вхід

Для того, щоб отримати допуск до Ph.D. програма, вам потрібно мати 300 кредитів ECTS (ступінь магістра) і мати відповідний академічний або культурний досвід або досвід роботи в галузі Ph.D. програми. Вам також доведеться продемонструвати свою компетентність англійською мовою та бути успішними у публічному конкурсі.

Останнє оновлення Жовтень 2019

Про навчальний заклад

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in ... Детальніше

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in teaching and research, its high level of internationalization as well as an ideal study environment guaranteed by its excellent facilities are some of the reasons why Unibz regularly reaches top positions in national and international rankings. Згорнути