Доктор філософії в галузі ядерної інженерії

Загальні відомості

Опис програми

Докторська програма з ядерної інженерії готує випускників до незалежних творчих досліджень у широкому діапазоні фундаментальних наукових напрямків ядерної фізики та фізики частинок та їх промислового застосування, особливо в ядерній енергетиці та радіаційному виявленні.

127506_photo-1534744971734-e1628d37ea01.jpeg
Фрактал Хасан / Unsplash

Докторський курс з ядерної інженерії пропонується кафедрою ядерних реакторів, кафедрою дозиметрії та застосування іонізуючого випромінювання та кафедрою фізики.

  • Сфера досліджень реакторів охоплює фізику реакторів, прикладну та експериментальну ядерну фізику, нейтронну фізику, ядерну безпеку та зв'язок між ядерною енергією та навколишнім середовищем, обчислювальні методи та методи математичного моделювання. У ньому також розглядаються питання систем управління, прискорювальних технологій трансмутації, а також фізики та технології ядерного синтезу.
  • Метою курсу " Pysics and Technology of Thermonuclear Fusion" є підготовка фахівців, які займаються контрольованим вивільненням ядерної енергії на основі синтезу легких ізотопів водню.
  • Дозиметрія та застосування іонізуючого випромінювання зосереджена на фізиці випромінювання, дозиметрії та мікродозиметрії, взаємодії випромінювання, радіоаналітичних методах, радіаційній технології, медичних та інженерних застосуваннях радіонуклідів та іонізуючого випромінювання, обчислювальних та моделювальних методах, радіаційному захисті та радіаційному моніторингу та захисті навколишнього середовища.
  • В експериментальній ядерній фізиці та фізиці частинок фізики- експериментатори проходять підготовку з фізики частинок та ядерної фізики, зокрема з питань побудови, експлуатації та оцінки даних з детекторів частинок у міжнародних експериментах, а також з розвитку своїх навичок у суміжних областях теоретичної фізики, зокрема щодо феноменології сильно взаємодіючих елементарних частинок та опису кварк-глюонної плазми.

Цей к.т.н. Програма пропонується у співпраці з національними та міжнародними науковими та науковими установами, тобто факультетом електротехніки Чеського технічного університету (FEE CTU), Чеською академією наук (CAS) - Інститутом фізики (ІС), Інститутом ядерної фізики (NPI) , Інститут фізики плазми (IPP), а також Інститут ядерних досліджень Цеж (NRI Řež), Європейська організація ядерних досліджень (CERN), Національна лабораторія Брукхейвена (BNL), Національна лабораторія акселераторів Фермі (FNAL) та GSI Helmholtz Zentrum für Schwerionenforschung, Дармштадт. Участь студентів (стажування, збір даних) у дослідженнях в партнерських установах є дуже поширеною.

Кандидат наук. Курс пов'язаний з науково-дослідною діяльністю окремих департаментів та установ та їх грантами.

Профіль випускника

Доктор філософії випускники ядерної техніки знаходять посади як викладачів університетів, наукових та дослідницьких установ, так і професійних працівників у промисловості, закладах охорони здоров'я та в органах державного управління, наприклад, Національному інституті радіаційного захисту (NRPI), SONS (організація, що допомагає інваліди по зору), і скрізь, де потрібні професіонали, орієнтовані на сучасну фізику та іонізуюче випромінювання. Якісна теоретична підготовка та загальні знання у відповідній галузі роблять кандидатів швидко пристосованими до вирішення проблем дуже широкого кола. Тому вони готові відповісти на виклики міждисциплінарного характеру в міжнародних дослідницьких групах.

Вступні іспити

  • Так

Вимоги до входу

  • Заява
  • Біографічні дані
  • Нотаріально завірена копія свідоцтва та стенограма записів
  • Вступний внесок 650, - CZK (приблизно 25 €)
  • Перелік опублікованих робіт та інші результати професійної діяльності; будь-яка форма їх оцінки була б вдячна
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research ... Детальніше

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research cluster. CTU offers undergraduate, graduate and doctoral programs at 8 faculties: Faculty of Civil Engineering, Mechanical Engineering, Electrical Engineering, Nuclear Sciences, and Physical Engineering, Architecture, Transportation Sciences, Biomedical Engineering, Information Technology and programs at MIAS School of Business. Moreover, CTU offers free sports courses, you may visit and study in the National Library of Technology and feel the international community in the Campus Dejvice in the heart of Europe. Згорнути