Доктор філософії в галузі іберо-американських досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Випускники володіють загальними знаннями про проблеми Латинської Америки у зв'язку з її історичним розвитком і характерною культурою, яка розвивалася з кінця 16 століття, на основі доколумбійських громад і імміграції з колоніальних метрополій і Африки. Випускники мають знання про основні факти латиноамериканської історії та вміння вивчати нові факти, допомагаючи знанням теорії та методології дисципліни. Випускники знайомі з розробкою думок з основних проблем історії регіону, інститутів дисципліни, особистостей, періодичних видань, ключових творів. Вони розробили мовні навички іспанською та англійською мовами, дозволяючи їм вивчати спеціалізовану літературу та брати участь в обговореннях у міжнародній науковій спільноті.


Тривалість навчання: 4 роки

Мова навчання - англійська. Іберо-американські дослідження - це платна програма.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

Вступний іспит: односторонній огляд, інтерв'ю

  1. Обговорення проекту Ph.D. дисертація: 0–30 балів;
  2. Оцінювання попередніх досліджень, досліджень та інших навчальних заходів заявника: 0–15 балів;
  3. Оцінка знань про вторинну літературу (на основі списку, поданого Заявником): 0–15 балів.

Запропонована кандидатська дисертація з попередніми темами необхідно звертатися до Голови Правління. Кафедра предметної області (директор програми): проф. Josef Opatrný CSc., Контакт: josef.opatrny@ff.cuni.cz.


Заявник може бути допущений лише в тому випадку, якщо він отримує мінімум 30 балів на вступних іспитах і, водночас, набрав достатню кількість балів, щоб зарахувати їх до очікуваної кількості студентів, які поступили у відповідну програму або галузь навчання (див. специфікації процедур прийому, що застосовуються до окремих програм та галузей навчання; Прийом буде надаватися всім заявникам, які отримають таку ж кількість балів, що й заявник, який прийшов останнім у рейтингу допуску. Будь ласка, зверніть увагу, що різні очікувані кількості прийомів застосовуються до денної та комбінованої форми навчання. Заявники не можуть бути прийняті без надання, не пізніше, ніж день реєстрації, докази їх попередньої освіти (див. П. 5.4).


Умови прийому

Вступ до докторантури обумовлений успішним завершенням програми навчання магістра.

Метод перевірки:
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe.

The Faculty of Arts at Charles University is currently one of the largest and most important research and educational institutions in the arts and humanities in Central Europe. Згорнути