Доктор філософії в галузі інженерного менеджменту (доктор наук)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

5

Огляд програми

Доктор філософії в галузі інженерного менеджменту розроблений для технічного керівника, який прагне вдосконалити методи вищої освіти та досліджень, щоб організація працювала ефективно та працювала попереду своїх конкурентів. Програма забезпечує випускну освіту за найсучаснішими методами управління технологічними та науковими організаціями.

Програма поділена на два етапи. Перший включає вивчення суміжних галузей навчання, що підтримує загальну область фокусу на дослідженні та завершується кваліфікаційним іспитом. Друге, що складається з оригінальних досліджень та представлення результатів у письмовій дисертації, завершується підсумковою експертизою. Після вступу на перший етап програми студент зустрічається зі своїм призначеним радником для структури програми навчання.

Програми навчання включають напрямок: криза, надзвичайні ситуації та управління ризиками; економіка, фінанси та кошторис; інженерно-технологічний менеджмент; екологічний та енергетичний менеджмент; управління знаннями та інформацією.

Курсова робота

Програма поділена на два етапи. Перший включає вивчення суміжних галузей навчання, які підтримують загальну область фокусу на дослідженні та завершуються кваліфікаційним іспитом.

Друге, що складається з оригінальних досліджень та викладу результатів у письмовій дисертації, завершується підсумковою експертизою. Після вступу на перший етап програми студент зустрінеться зі своїм призначеним радником, щоб структурувати свої програми навчання.

Програми навчання включатимуть область фокусування, обрану з таких:Інженерний менеджмент ="5>

 • Криза, надзвичайні ситуації та управління ризиками
 • Економіка, фінанси та витратна техніка
 • Інженерно-технологічний менеджмент
 • Екологічний та енергетичний менеджмент
 • Управління знаннями та інформацієюСистемна інженерія ="5>
 • Наукові дослідження та управління наукою
 • Системна інженерія
 • Забезпечення інформації про підприємство

Студенти, які вже мають ступінь магістра, повинні пройти як мінімум 30 кредитних годин на рівні випускників, всі вони повинні бути завершені до кінця семестру, в якому вони складають докторські кваліфікаційні іспити (DQE).

Для студентів, які не мають ступеня магістра, потрібно мінімум alt = "54 кредитні години в офіційній програмі на рівні випускників. Крім того, всі докторанти приймають мінімум 24 години дисертаційного дослідження після того, як вони були прийняті до кандидатури (посада -DQE).

6

Передумови програми

Наступні курси або їх еквівалент є необхідною умовою для доктора наук. програми та необхідні додатково до розглянутих вище кредитних годин:

 • Математика 31 Одночинне числення I
 • Математичний 32 S одно змінний обчислення II
 • APSC 3115 Інженерний аналіз III

Якщо при вступі не дотримуються, ці курси повинні бути закінчені протягом першого року навчання. Координатор докторської програми буде оцінювати докторантів після одного року навчання, і будь-який студент, який до цього часу не виконав свої умови, буде порушувати контракт на вступ та забороняється в подальшому навчанні.

Прямий допуск

Студентам, які не вступають до програми зі ступенем магістра, потрібно буде пройти такі курси:

 • EMSE alt = "6001 Управління технічними організаціями
 • EMSE alt = "6410 Огляд фінансів та інженерної економіки
 • EMSE alt = "6020 Елементи вирішення проблем та прийняття рішень для менеджерів
 • EMSE alt = "6801 Система інженерії I

Студенти, які вступають із ступенем магістра, можуть також пройти вищевказані курси з докторського кредиту, якщо вони раніше не брали таких курсів, однак вони не рекомендуються та підлягають затвердженню радника.

7

Основні курси

Усі докторанти зобов’язані пройти наступні три курси:

 • EMSE 6alt = "Аналіз даних 765 для інженерів та вчених (пропонується навесні та восени)
 • Формування досліджень EMSE 8000 в EMSE (пропонується навесні)
 • Опитування методів дослідження EMSE 8001 EMSE (запропоновано восени)

Студентам рекомендується вибрати додатковий курс передових методів, що відповідає їхній докторській роботі.

Якщо докторант отримує два класи F або три класи нижче B-, аспірантура припиняється і подальше зарахування заборонено. Курси, в яких студент отримує бали нижче B, не включаються до загальної вимоги до кредитної години на ступінь. Студенти, які отримують будь-яку оцінку нижче B, зобов'язані переглянути свої програми навчання зі своїми консультантами. Студенти повинні підтримувати середній бал 3,5 у своїй навчальній програмі (всі курси, визначені у їхньому плані DegreeMap).

Кваліфікаційний іспит

Кваліфікаційний іспит є головним засобом визначення того, чи буде студент претендувати на здобуття наукового ступеня доктора та перейти до другого етапу програми. Її мета - встановити, що досвід та інтелектуальний розвиток студента є адекватними для підтримки докторських досліджень у центральній галузі. DQE буде запропонований у січні (обидві частини) та вересні (лише аналіз даних).

Перш ніж скласти іспит, студенти повинні пройти основні курси та 2alt = "7 балів (дев'ять курсів) необхідних курсових робіт та завершити DegreeMap. Студенти також повинні подати докторському координатору контрольний список докваліфікаційного іспиту.

Кваліфікаційний іспит складається з двох частин: письмового іспиту з двох частин та іспиту з зосередження уваги .

Кандидат наук Вимоги до прийому

Усі претенденти на програму доктора філософії (доктор філософії) в Школі інженерних та прикладних наук повинні відповідати вимогам до вступу.

Кандидати повинні надати наступні матеріали, які будуть розглянуті для будь-якої випускної програми в SEAS:

 1. Заповніть онлайн-заявку
 2. Стенограми
 3. GRE бали іспиту
  • Міжнародні претенденти: оцінки TOEFL, IELTS або PTE Academic
 4. Листи Рекомендації
 5. Заява про призначення
 6. Резюме / резюме
 7. Плата за заявку
Вимоги до іспиту з англійської мови
 • Усі міжнародні претенденти, які шукають візу, зобов’язані подати оцінки SEEFL, IELTS або PTE Academical в SEAS, щоб розглянути їх для вступу.
 • Будь ласка, вкажіть лише ваші останні результати тесту. Оцінки можуть бути не більше двох років.
Мінімальні вимоги до оцінки

IELTS

 • 6,0 загалом без індивідуального балу нижче 5,0.
 • Вступники в аспірантуру з інженерного менеджменту, системного інжинірингу або даних аналітики повинні мати мінімальний бал alt = "7.0 без індивідуального балу нижче 6,0.
 • Кандидати, які хотіли б враховувати можливості фінансування, повинні мати загальний бальний діапазон alt = "7.0 без індивідуального балу нижче 6,0.

TOEFL

 • 80 на іспиті з Інтернету (iBT) або 550 на паперовому іспиті
 • Вступники в аспірантуру з інженерного менеджменту, системного інжинірингу або даних аналітики повинні мати мінімальний бал 100 на іспиті в Інтернеті.
 • Кандидати, які хотіли б розглянути можливості фінансування, повинні мати 600 на паперовому іспиті або 100 на Інтернет-іспиті.

PTE Academic

 • 53. Заявники, які хотіли б розглянути можливість фінансування, повинні мати мінімальний бал 68.
Винятки

Винятки надаються заявникам, які:

 • Отримайте ступінь бакалавра, магістра або доктора з тієї установи, в якій англійська мова є мовою викладання І офіційною мовою країни, в якій знаходиться університет.
 • Отримайте ступінь бакалавра, магістра або доктора з установи, яка знаходиться в країні, яка має право на звільнення з іспиту з англійської мови .

Підсумковий іспит / Докторський захист

Після того, як дисертація буде завершена та прийнята радником факультету та науково-дослідницьким комітетом, студенти можуть подати до координатора доктора запит на форму заключного іспиту. Ця форма повинна бути подана та затверджена головою департаменту не менше ніж за два тижні до дати підсумкового іспиту. Схвалення буде надано лише тоді, коли всі необхідні матеріали будуть представлені докторському координатору. Необхідні матеріали включають повністю поданий Запит на форму підсумкового іспиту, копію статті журналу з рецензіями, резюме зовнішніх оцінювачів та електронні та письмові копії дисертації.

Підсумковий іспит є усним і відкритим для громадськості. Кандидат повинен продемонструвати оволодіння спеціальною галуззю вивчення матеріалів та матеріалів, використовуваних у дослідженні. Комісія екзаменаторів може включати кваліфікованих експертів, які привозяться до університету, особливо для участі в екзамені. Директор з досліджень, як правило, виступає адвокатом кандидата. Студенти повинні проконсультуватися з положеннями про кафедру щодо формування комітету Комітет проголосує за якість та оригінальність внеску кандидата у знання, а також його оволодіння наукою та технікою досліджень у цій галузі. Після голосування більшістю голосів комітет рекомендує кандидата на здобуття наукового ступеня доктора філософії. Проведення голосування може бути тимчасовим на основі рекомендацій комітету щодо змін до дисертації з точки зору додаткового аналізу, написання чи уточнення.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Sc ... Детальніше

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Science, students work with professors at the top of their fields and gain access to innovative resources in one of most dynamic, research-driven centers in the world. Згорнути