Доктор філософії в еволюції та поведінці

Загальні відомості

Опис програми

Про

Кандидат наук в еволюції та поведінці доставляє факультет мистецтв і наук. Студенти за цією програмою, як правило, контролюються фахівцями в наступних відділах / областях: біологічні науки, неврологія та психологія.

Дослідження в цій програмі зосереджені на еволюційних процесах, відповідальних за формування функціонально організованої поведінки в самих різних організмів. Дослідження спрямовано на різноманітну поведінку, спрямовану на вирішення критичних життєвих проблем, що стоять перед цими організмами, таких як пошук їжі та уникнення хижаків, залучення та відбір друзів, виховання потомства та переговори про розширені мережі соціальних відносин. Основна увага досліджень полягає у вивченні потенційної адаптивної основи різних моделей поведінки та розумінні основних генетичних, анатомічних, фізіологічних та психологічних механізмів, що керують ними та їх взаємодії з екологічними процесами.

Методи дослідження включають вивчення поведінки видів в їх природних середовищах існування та додаткові експериментальні дослідження, проведені в контрольованих лабораторіях.

Пошук керівника

Студенти зобов'язані забезпечити потенційного керівника перед поданням заявки на цю програму.

Концентрації

  • Поведінка тварин
  • Поведінкова екологія
  • Етологія та порівняльна психологія
  • Еволюція та пізнання
  • Еволюційна екологія
  • Еволюційна психологія
  • Розвиток мови
  • Сексуальність

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. T ... Детальніше

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. Today the U of L is respected around the globe and is recognized as a research-intensive, comprehensive university. Згорнути