Доктор філософії в інтегральної та трансперсональної психології

Загальні відомості

Опис програми

Доктор філософії в інтегральної та трансперсональної психології

Наша програма інтегральної та трансперсональної психології (ITP) є однією з небагатьох у світі, щоб запропонувати онлайн-докторську ступінь з цілковитих підходів до психології. Наша програма також унікальна у своєму науково-орієнтованому підході, присвяченому систематичному накопиченню знань та поліпшенню галузі.

Повноцінна психологія розширює горизонти традиційної західної психології, включивши містичні та духовні підходи, які перетворюють людську свідомість. Вона також розглядає психологію як складову комплексної основи, яка включає в себе живі системи тіла, спільноти, суспільства та світу як взаємопов'язані процеси еволюції в живому, дихаючому космосі. З цієї точки зору, наукова робота може проходитись з рівною жорсткістю як стандартні підходи, однак стає можливим поставити нові, непереборні дослідницькі питання, які лежать ближче до того, що саме має бути людиною.

Про програму

Докторський ступінь призначений для фахівців, які хочуть покращити свої повноваження, розвивати новий зміст у своїй роботі, поглиблювати свої навички або сприяти формуванню їх спеціалізації. Це також для студентів, які бажають отримати широкий спектр знань як основу для навчання, консультування або роботи з людьми. Програма пов'язана із запланованою дослідницькою лабораторією для цілісної нейронауки, рецензованим академічним журналом, який частково випускається студентами-інтерноваторами, та старшими вченими в галузі, які можуть проводити дослідження студентів.

Програма, структурована для задоволення потреб працюючих професіоналів, пропонується в онлайн-форматі. Двічі на рік студенти та викладачі зустрінуться для житлових інтенсивних об'єктів у районі затоки Сан-Франциско.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Згорнути