Доктор філософії жіночої духовності

Загальні відомості

Опис програми

Кандидат філософських наук і релігії з концентрацією жіночої духовності

Заснована в 1992 році всесвітньо відомими дослідниками жіночого духовного руху, програма "Жіноча духовність" пропонує міждисциплінарний, багатокультурний, деколониальний феміністський підхід до вивчення духовності та релігії. Наша навчальна програма включає стипендії від жінок / ґендерних студій, етнічних студій, релігієзнавства, філософії, релігії та інших суміжних сфер. Ми перший кандидатський дисциплін надання програми вищої освіти в США для інтеграції дослідження священної жіночої статі з оглядом сучасних соціальних, політичних та екологічних питань.

Наша програма відбиває духовний імпульс, спрямований на подолання придушення священної жіночої статі та пригнічення жінок. Ми об'єднуємося з тими, хто прагне припинити експлуатацію маргіналізованих соціальних груп і вирішувати страждання Землі та багатьох його видів.

Про програму

Докторська програма включає в себе дворічні курсові роботи, а також комплектні іспити та дисертації.

На даний момент ми пропонуємо два ступені:

  • Магістра в галузі жінок, гендеру, духовності та соціальної справедливості

  • Кандидат філософських наук і релігії з концентрацією жіночої духовності

Ми також пропонуємо прискорену аспірантуру.

Наші випускники продовжують працювати у різних галузях, від вищої освіти та виробництва засобів масової інформації до духовного лідерства та активізації громад.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Згорнути