Доктор філософії з візуальних досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Доктор філософії з візуальних досліджень

Нормальна Тривалість: 3 або 4 роки (повний робочий день)

Місце: Гонконг

Кафедра візуальних досліджень Lingnan University пропонує інтегровану програму візуальних мистецтв, включаючи історію мистецтва та теорію мистецтва, кіно, мистецтвознавчу практику та кураторство. Для отримання додаткової інформації про наш відділ, будь ласка, відвідайте http://www.ln.edu.hk/visual/.

Методи застосування

Кандидати можуть звернутися із заявою про участь у програмі доктора філософії двома способами:

1. Подайте заявку на отримання аспірантури за програмою стипендій аспірантури Гонконгу (HKPFS)

Видатні та геніальні претенденти можуть подати заявку на прийом через HKPFS до 2 грудня 2019 року (час у Гонконгу - 12:00 полудня) . Переможцям стипендії буде надано стипендію із щомісячною стипендією 25 800 доларів США * та відмовились від повної плати за навчання за перший рік навчання. Студенти, які претендують на здобуття стипендії та не отримують стипендію, все ще можуть бути розглянуті для регулярних кандидатських місць у Лінгнані.

(1 долар США = 7,8 долара США).

(* ставка на 2019-20 роки, підлягає щорічному перегляду)


Щоб подати заявку на вступ, будь ласка, подайте первинну заявку в Систему прийому RGC за адресою www.rgc.edu.hk/hkphd у період з 1 вересня по 2 грудня 2019 року (час у Гонконгу 12:00 полудня) . Кожному заявнику присвоюється довідковий номер. Потім від заявника потрібно подати повну заявку безпосередньо в електронну систему Лінгнана за адресою www.ln.edu.hk/admissions/applyonline 2 грудня 2019 року (час у Гонконгу, 23:59) . Пізні заявки НЕ розглядаються.

2. Подайте заявку на отримання PhD програми безпосередньо

Кандидати можуть також просити вступити до кандидатських програм, звернувшись безпосередньо до університету. Студенти денної форми навчання, як правило, забезпечуватимуться аспірантурами. Аспірантура для аспіранта становитиме 17 390 доларів США / місяць *.
* Підвищувати до 17 730 доларів США / місяць після підтвердження кандидатури. (тариф на 2019-20 роки з урахуванням щорічного огляду)

Університет запрошує заявки з 1 листопада 2019 року по 24 січня 2020 року . Кандидати можуть подати заявку в режимі он-лайн через www.ln.edu.hk/admissions/applyonline. Для детальної інформації відвідайте www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad.

Загальні вимоги до прийому

1. Кандидат на вступ до кандидата на здобуття наукового ступеня кандидата наук повинен, як правило:
а. мати ступінь магістра, присвоєного вищою навчальною установою, визнаною для цього університетом; або
б. мати відповідний ступінь бакалавра з відзнакою першого або другого класу або за аналогічним рівнем та зареєструватися в програмі навчання на здобуття ступеня магістра у визнаному вищому навчальному закладі принаймні один рік та мати свідчення про досягнення наукових досліджень; або
c. здобули еквівалентну кваліфікацію а) або б) вище; або
г. надали задовільні докази академічних та професійних досягнень.
Примітка: Випускники першої ступеня, які мають доведену дослідницьку кваліфікацію або досвід, можуть бути безпосередньо допущені до докторантури ТІЛЬКО ВІД ВИПУСКОВИХ ОКРУГ. Зазвичай кандидат до магістра не буде допущений до аспірантури, і він / вона повинен зареєструватися як студент MPhil в першу чергу.

2. На додаток до вищезазначеного, абітурієнт, ступінь якого не є у вищому навчальному закладі в Гонконзі або в англомовній країні, повинен отримати мінімальний бал 550 (тест на паперовій основі) або 79 (тест на базі Інтернету) в Тест на англійську мову як іноземну (TOEFL), або бальну оцінку 6,5 або вище в Міжнародній системі тестування англійської мови (IELTS), або еквівалентний бал у визнаному тесті, або еквівалентну кваліфікацію для підтвердження володіння мовою. які будуть розглядатися в кожному конкретному випадку. Кандидати повинні виконати додаткові вимоги, якщо такі є, встановлені програмами, до яких вони подають заявку на вступ

[Примітка. Для кваліфікації IELTS та TOEFL для вступу до 2020-21 рр. І далі університет приймає лише результати, які знаходяться в терміні дії, а саме. 2 роки, з моменту подання заявки на вступ до конкретної групи споживачів.]

3.Для вступу до докторантурних програм Lingnan через HKPFS, RGC встановив, що для абітурієнта з університету, який не є англомовним, якщо він не надає доказ того, що англійська мова є мовою навчання для всіх курсів для вступних кваліфікацій із запропонованих докторських програм (кандидатів), він / вона зобов’язаний додавати результати заявки TOEFL або IELTS у кандидатську заявку. Ця вимога (обов'язкове подання результатів оцінки TOEFL / IELTS) може бути звільнена для тих кандидатів, які пропонують докторські дослідження спеціально на не-англійській мові, наприклад, китайській мові. Однак, абітурієнтам все ще належить відповідати мовним вимогам університету, як зазначено у пункті 2 вище.

Спеціальні вимоги до вступу в програму

Замість іспитів з тестування англійської мови як іноземної мови (TOEFL) / системи міжнародного тестування англійської мови (IELTS) заявник може отримати ступінь C або вище в Кембриджському іспиті англійської мови; або ступінь С або вище в англійській мові у загальному сертифікаті про освіту за кордоном (GCE).

Заявник може бути зобов'язаний продемонструвати свою здатність англійською та / або китайською мовою за допомогою інтерв'ю.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... Детальніше

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. Згорнути