Доктор філософії з досліджень довголіття

Загальні відомості

Опис програми

Дослідження довголіття дозволяють краще зрозуміти інтерфейси та виклики продовження життя людини (довголіття). Це сприяє подальшому розумінню та пошуку відповідних відповідей і рішень теоретичних, прикладних і етичних контекстів довголіття. Вона відображає не тільки поточні демографічні зміни населення, але й відображає той факт, що в даний час люди з інвалідністю, хронічними захворюваннями та порушеннями живуть довше, ніж будь-коли раніше, а також, що деякі інші групи нашого населення мають потреби, пов'язані з довголіттям. Дослідження довголіття пропонує комплексне дослідження на кордоні гуманітарних, соціальних, біомедичних і інших переважно прикладних наук. Дослідження відповідає потребам спеціалізованих аналізів і вирішенням проблем, пов'язаних з довголіттям і демографічними змінами в суспільстві і в різних сферах життя і діяльності людини.

Доктор філософії Дослідження довголіття виробляють висококваліфікованих і обізнаних фахівців у галузі досліджень, експертизи та передачі знань на практиці. На науковому рівні вони здатні вирішувати проблеми, пов'язані з довголіттям людського життя. Вони усвідомлюють і здатні використовувати відповідні наукові методи для координації міждисциплінарних команд. Крім того, можна опублікувати як наукові публікації, так і матеріали для прийняття рішень на всіх рівнях та проблеми довголіття.


Опис критеріїв верифікації та оцінки

Екзамен складається з:

  1. Обговорення дослідницького проекту дисертації (максимум 12 балів).
  2. Експертиза володіння англійською мовою (максимум 4 бали). Вступний іспит перевіряє вміння спілкуватися англійською мовою (в обсязі, необхідному для вивчення літератури, спілкування в міжнародних командах, підготовці матеріалів і телеконференцій).
  3. Це дозволить перевірити основні припущення для досліджень довголіття (мотивація, знання та діяльність у дослідженні та практиці, їх теоретичні або прикладні результати). Крім того, знання відповідних методів дослідження будуть частиною вступного іспиту. (максимум 4 бали).

Дослідницький проект повинен бути підготовлений заявником (CCA 4-6 сторінок) і поданий разом із заявкою. Рекомендується проконсультуватися з потенційним керівником щодо вашого дослідницького проекту. Під час іспиту буде обговорюватися дослідницький проект, а його якість (тема, метод, формальні питання тощо) буде оцінюватися комісією.


З вступних іспитів заявники можуть отримати максимум 20 балів.


Заява про докторантуру повинна містити такі додатки:

  • Тема дипломної роботи, тобто анотація дослідницького проекту;
  • Коротка структурована біографія.
  • Інші цікаві документи (наприклад, список публікацій заявника, документи, що підтверджують успішний державний або міжнародний іспит на іноземній мові, документи, що підтверджують академічну роботу, або в Чеській Республіці, або за кордоном, тощо).
  • Інші відповідні документи.


Умови прийому

Вступ до докторантури обумовлений успішним завершенням програми навчання магістра.

Метод перевірки:


Перспективи кар'єри

Випускник к.т.н. дослідження володіють навичками і знаннями наукових методів на рівні, необхідному для докторантури гуманітарних наук, що відображає акцент на довголіття. Він здатний запропонувати та вирішити складні наукові проекти, експертизу та пропозиції, виступати фахівцем в академічній та педагогічній сфері. У практиці випускник може координувати міжпрофесійні команди в галузі академії, державного управління, а також у приватному секторі.

Останнє оновлення Січ 2019

Про навчальний заклад

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers some ... Детальніше

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers some pretty unique study programs and opportunities. Згорнути