Доктор філософії з клітинної та молекулярної біології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Програма CMB була сформована в 1988 році і стала першою міждисциплінарною аспірантською програмою в НДСУ. Програма була розроблена у відповідь на зміну характеру досліджень в галузі наук про життя, в яких було визнано, що біологічні явища виникають внаслідок молекулярних та клітинних подій і що з'ясування таких процесів все більше покладається на мультидисциплінарні підходи.

Програма CMB забезпечує перехресне навчання аспірантів у галузі біохімії та клітинної та молекулярної біології. У цій обстановці студенти вивчають найсучасніші підходи з різних галузей. Інтеграція між концепціями, а також застосування різних підходів до вирішення біологічних проблем розвивається за допомогою їх попереднього іспиту, в рамках якого студенти повинні написати пропозицію щодо дослідження у форматі національної грантової агенції, відмінної від дисертаційного дослідження, та захистити її усно . Студенти також розробляють та проводять оригінальний напрямок досліджень під керівництвом свого головного радника. Програма також об'єднує викладачів зі спільними інтересами та тих, хто використовує загальні підходи та обладнання. Така спільнота вчених сприяє співпраці та породжує почуття співпраці, яка веде до спільного використання загального обладнання.

Програма CMB готує студентів до кар'єри в академічних колах та приватній галузі. Усі випускники програми отримали постійні посади у своїй галузі або займаються в докторантурі.

Близько 40 викладачів з різних факультетів та представників різноманітних коледжів беруть участь у ролі наставників викладачів. Програмою керує директор CMB, який отримує вказівки щодо політики, процедур та адміністрування програм від мультидисциплінарної групи викладачів, які працюють у Керівному комітеті CMB.

cancer cells, cells, scan

Цілі програми

Програма CMB була розроблена для реагування на зміну характеру досліджень в галузі наук про життя, в якому було визнано, що біологічні явища виникають внаслідок молекулярних та клітинних подій і що з'ясування таких процесів все більше залежить від мультидисциплінарних підходів. Крім того, нові застосування сенсорних технологій, діагностики та лікування захворювань та інших нових технологій вимагають, щоб вчені працювали за історичними межами своїх дисциплін.

Це науково-орієнтована ступінь, яка вимагає вдосконалених областей біохімії, клітинної біології, молекулярної біології та сучасних методів дослідження. Потенційні студенти повинні мати високі кількісні здібності та бути готовими пройти суворе навчання на випускницькому рівні з досліджень, включаючи кількісні методи.

Вимоги до прийому

Клітинна та молекулярна біологія Програма відкрита для кваліфікованих випускників університетів та коледжів із визнаною репутацією. Щоб бути прийнятим із повним статусом до програми, заявник повинен:

  • Мати ступінь бакалавра в освітньому закладі з визнаною репутацією.
  • Ви накопичили сукупний середній бал (GPA) на всіх курсах щонайменше 3,0 або еквівалент на рівні бакалаврату. Заявки можна подавати безпосередньо до Вищої школи у будь-який час.
  • Майте адекватну підготовку та покажіть потенціал для проведення поглиблених досліджень та досліджень, про що свідчать результати навчання та досвід.
  • За можливості заявники повинні вказати принаймні одного викладача клітинної та молекулярної біології, з яким вони бажають навчатися.

Потрібен нещодавній бал (протягом 12 місяців) для загального іспиту випускників або успішного проходження відповідного ступеня магістра. Мінімальний бал GRE не потрібен, але слідчі можуть використовувати це як доказ під час розгляду заявки студента. Іноземні студенти повинні володіти англійською мовою, як показано TOEFL iBT 71 або вище або IELTS 5,5 або вище, якщо вони не пройшли навчання в установі, в якій навчання ведеться англійською мовою.

Для роботи в аспірантурі за програмою CMB необхідні такі курси бакалаврату:

  • Біологія - Потрібен один рік загальної біології з лабораторними та один курс генетики. Рекомендується клітинна біологія або клітинна фізіологія, фізіологія тварин або рослин та мікробіологія.
  • Хімія - Потрібен один рік загальної хімії з лабораторією та два послідовних терміни органічної хімії з лабораторією. Рекомендується біохімія.
  • Математика - Потрібні два обчислення природничих наук.
  • Фізика - Потрібні два послідовні терміни загальної фізики з лабораторіями (вище рівня концепції).
  • Рекомендовано - вступні курси з інформатики, статистики та технічного письма.

З затвердженням програми протягом першого року навчання для резидентів можна спробувати здійснити до 3 курсів, щоб виправити недоліки в обов’язкових курсах. Кредит для випускників за ці курси не зароблятиметься.

141341_pexels-photo-3938022.jpeg

Відбір заявника

Заявки на програму CMB приймаються постійно протягом року; однак для повного розгляду стипендії на програму CMB заявка повинна подаватися до строків, визначених для прийому на осінь (1 липня). Прийом до програми базується як на якості заявки, так і на потужності програми.

Як програма, яка охоплює багато кафедр та основних областей досліджень, а також є міждисциплінарною навчальною програмою, потенційним радникам корисно знати, які аспекти досліджень цікавлять студента. Студентам пропонується дослідити роботу потенційних радників та визначити сфери інтересів, які відповідають одній або декільком програмам досліджень факультету CMB. Ці сфери повинні бути розглянуті у заяві про призначення заявника. Якщо заявник відкритий для широкого кола досліджень, корисно визначити і це (наприклад, робота з генетикою рослин, будь-яким аспектом інфекційних захворювань, аспектами біології раку, терапії тощо). Студенти допускаються до програми лише за умови успішного поєднання з викладачем CMB, тому це є критичним аспектом програми, що демонструє, що студент внесе в наукові дослідження.

Відділи / програми, що беруть участь

Університет штату Північна Дакота пропонує міждисциплінарну програму, що веде до отримання ступеня доктора наук з клітинної та молекулярної біології. Програма CMB - це спільні зусилля сільськогосподарських коледжів, продовольчих систем, природних ресурсів; Наука та математика; Медичні професії; та інженерії та включає відділи наук про тварин, біологічних наук, хімії та біохімії, покриттів та полімерних матеріалів, електротехніки та обчислювальної техніки (біоінженерія), мікробіологічних наук, фармацевтичних наук, фізики та рослинництва.

Фінансова допомога

Студенти, які фінансуються власними коштами та надають власну підтримку за рахунок спонсорованих джерел фінансування (лише урядові чи грантові фонди), можуть зв’язатись із викладачами CMB, з якими вони хочуть працювати, або з директором CMB, щоб дізнатись, які слідчі приймають студентів, щоб забезпечити успішне наукове наставництво. влаштований.

Хоча програма CMB пропонує обмежену кількість конкурентних асистентських курсів, які включають повну відмову від навчання, фінансову підтримку зазвичай надає кафедра або лабораторія, в якій студент проводитиме дослідження. Отже, заявникам пропонується дослідити сферу знань викладачів, які беруть участь, та вказати їх у своїй заяві про призначення. Студентам пропонується зв’язатися з тими, з ким вони хотіли б співпрацювати щодо наявності посад та фінансування. У випадках, коли конкретні слідчі не вказані у заяві про призначення, директор зв'яжеться з викладачами, які приймають нових студентів для їх оцінки заявки.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Детальніше

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Згорнути